Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
LSH V5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ahoj díky už jsem na to přišel Very Happy
Ono člověk se musí opět převelet do té testovací flotily tam vymněnit ponorku odplout jednu testovací misi a pak se zase převelet k flotile. Trochu zvláštní, ale hlavně že to jede.


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je to zase blíž k realitě a lepšímu simulátoru. Při každém převzetí nové ponorky musel kapitán totiž absolvovat veškeré testy, než byl s ní zařazen k bojové flotily. Tohle to (v rámci možností SHIII) simuluje docela zajímavým způsobem.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jo to je, sice škoda, že SH3, neumí simulovat nějaké mise třeba test ponoru atd.  Very Happy, tak si ty testy musím vymyslet. No nic přidělení zabralo skoro 2 měsíce a je konec roku 1939, takže za chvilku začne přituhovat, zatím byly DD poměrně neškodné, zatím mně párkrát potrápila letadla, jednou dokonce zaútočila přímo, na základnu.
Už se těším až vyjde verze 6, chvíli jsem myslel, že to zabalili, ale už zase píšou na Subsim, že nová verze bude tento rok, ale nejsou schopni říct, kdy přesně  Twisted Evil  Twisted Evil.


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
1) Oni jsou tvůrci Němci, takže informují o novinkách pravidelně na německých fórech (marinesims.de, ubisoft.de apod), na subsimu jen s malou frekvencí.

2) V poslední době se tým LSH rozhádal (hoši si vyměňuji různé invektivy hlavně na marinesims.de; v poslední době směřují hlavně proti Veersovi), takže LSH 6 podle mého názoru vyjde, ovšem je otázkou, kdy. Původně říkali něco o konci léta, to teď skoro jistě nedodrží podle toho, kde teď jsou (testoval jsem jim několik misí a updatů a zatím mají ještě kluci spoustu práce před sebou, pokud chtějí splnit, co si předsevzali).

3) Nemáš pravdu, že to v SHIII nejde. Já pokaždé, když dosáhnu tzv. 200 metrové linie (hloubky 200 metrů pod kýlem), po vyplutí testuju vše v ponorce. Když máš SH3 commander, nastaveno poškození a sabotáže, může se Ti snadno stát, že se Ti projeví nějaká závada. Navíc takový harcore fix od h.sieho Tě nutí zacházet opatrně s 3xAK voraus, protože diesely dlouho takovou zátěž nevydrží. Chceš-li použít SH3 commander, nezapomeň aplikovat speciální soubor pro SH3 Commander LSH přes JSGME (dává se to přes JSGME do Commanderu, ne do SHIII). Ale i SH Commander má ve spojení s LSH nebo CoCm rezervy. Zrovna nedávno přišel rowi na chybný zápis poškození součástek, ale to je právě předmětem testování v dnešní době a výsledek snad bude v LSH 6.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 12. 07. 2012, 14:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky jen nějak nechápu ten JSGME do SH commanderu. Ja smazal starý ShCom, a nahrál přímo ten dodávaný s instalací LSH+jsem do něj nahrál ty soubory LSHforShCom nebo jak se to jmenuje, takže asi je to to samé jen jsem to udělal natvrdo. Jinak odkaz na ten HC mod nebo bližší info by nebylo?

Jinak já spíš myslel, že by to generovalo úkoli jak třeba v SH4 s tím, že v trénovací flotile bylo, odplout max. rychlostí na otevřené moře a provést test ponoru do 150m atd.


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
rosta:  h.sieho mod je tady - http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=174225, jinak Sepp se o něm (+ o stieblerovu vylepšovacím modu) zmiňoval tady http://www.silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=44945#44945. Před měsícem mě definitivně umřel můj starý Harry (to jako PC), tak se těším že s novým tenhle mod vyzkouším. Čím víc o něm tady čtu, tím se těším víc Smile


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Super to by mohlo být to co hledám, třeba teď řeším, vedle v sekci naše hlídky to jak se mně daří potápět lodě na jednoho uhoře a za patrolu potopím 180000tun. A to z cheatů zaplnuté jen -nekonečně paliva, zaměřování (i když manuálně nakonec upravuji), a externí pohled abych se mohl kochat Very Happy


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jediná metoda kterak snížit potopenou tonáž se mi osvědčilo pozapínat všechno v nastavení obtížnosti  Very Happy ( ve hře i v SH3 Commanderu ).
To pak jde loď ke dnu třeba až po 5 úhořích Surprised  ...

Jinak se mi tenhle mod celkem líbí. V prvním odjeté misi jsem ho chtěl brutálně strhat z mnoha důvodů : např jsem se plácal v půlce Biskaje u už jsem měl na kontě 4 eroplány ( pak došla munice ), co loď to torpédo, nezájem DDček a další.
Nicméně po přenastavení obtížnosti a data vyplutí ( polovina roku 43) se vše dramaticky změnilo k horšímu, ... tedy ehm k lepšímu  Wink
Jen tak tak jsem se doplácal po dlouhým pronásledování dom s kačenou na s...y, totálně vyflusanou posádkou a h....m na kontě. Vzápětí mi při startu druhý patroly převeleli 2 členy posádky a jeden (s  příznačným jménem Wolf Degen ) se nechal trapně zabít partizánama. nemusím snad ani zdůrazňovat, že to všichni byli poddůstojníci se specializací ....
No nevadí, najmul jsem jiný, nový a perspektivnější což mělo ten efekt že se v kritický okamžik při stíhání konvoje po....o něco na motoru a musel jsem zase zpátky  dom Evil or Very Mad , tentokrát ale zas ne úplně s prázdnou neboť se mi i při plavbě na setrvačník připletli do cesty 3 loudalové. Neštastnou shodou okolností byl jeden z nich neutrál a trapně jsem v noci v dešti a mlze zaměnil vlajky ( no external view  Smile ). Válka je holt svině  ...

Zaznamenal jsem i několik zajímavých momentů - po reportování kontaktů po nějaký době přifrčely německý bombárdéry a cíl napadli ( a kupodivu i potopili ). Zda to byla náhoda nebo se to děje i normálně netuším, bo dřív jsem to snad ani nezkoušel.

Screeny bohužel nemám, CTRL F11 se zdá nefunguje a jak se screeny pořizujou jsem sice pátral v manuálech, leč nenašel jsem.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Měl jsem to chvíly nainstalované hrál jsem singl misi Scapa Flow a nenarazil jsem na žádnou loď.
Ani v přístavu tam žádná nebyla.Tak jsem to smazal a hrál jsem bez modu tu stejnou misi a tam bylo DDček a hned mě potopily.
Tak LSH V5 nic moc. Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hans
Díky za popis, no já jsem nahodil ten h.sieho a Steiblerův mod.
Zatím spokojenost, no opět sice 130000 tun, ale v h.sieho modu jsem zatím vypnul ty poruchy torpéd (asi si s tím pohraji) a díky opravě v počasí jsem vystřílel jak 10,5cm tak 3.7cm děla, jen si nejsem úplně jistý jestli má nějaký vliv ten H. Flak na lodě, ale žádnou se mně jeho pomocí potopit nepodařilo, střílel jsem AP náboji, ale v konečném důsledku jsem pomocí děl potopil asi 50000 tun, zbytek torpéda. Ale je pravda, že většinu lodí dám na jedno torpédo, paradoxně jsem musel použít 2 torpéda na Coastal Tanker, ale T3 jde suverénně na jedno.
Zatím, ale nemůžu přijít, kde je schované to tlačítko, nouzového opuštění ponorky, podle návodu jsem to nějak nepochopil, co vše musím udělat, ale to se nějak vyřeší. Jinak teď mně naháněli DD asi 2 hodiny, naštěstí to odnesl jen periskop.
Já se u hry spíše bavím, tak ne všechny věci mám na max obtížnost. Hlavně si pomáhám palivem, a zbrojním asistentem.
U externího pohledu si nedokážu představit, že bych ho zakázal Very Happy, bych se nemohl kochat jak ta moje kocábka pěkně vypadá a jak jsem krásně ty lodě trefil, takže máš můj obdiv.

Dušambo
To je divné. Nevím single mise nehraji, zkoušel si to i v kariéře? Já mám totiž v přístavech lodí až to hezké není, ale konkrétně Scapa Flow nevím, tomu přístavu se vyhýbám jak čert kříže díky tomu, že mně poblíž Scapa Flow, hra vždy spadla (nyní od min. instalace ani jednou, ale Scapa Flow se vyhýbám)



Naposledy upravil rosta dne 16. 07. 2012, 18:22, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Rosťo tak si to schválně zahrej potom písni.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem to zkusil a musel jsi něco udělat špatně, protože i při single misi, jsem tam našel HMS Revenge, HMS Warspite, HMS Illustrious, HMS Suffolk, Aux. Cruiser a několik obchodních lodí a spousta DD.



Naposledy upravil rosta dne 16. 07. 2012, 20:44, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No a musím tam mít nainstalované tohle UPDATE - for players who already installed LSH3 V5. Question
A tohle taky SH3 Commander Question

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj no já jsem momentálně v práci, ale jakmile dojdu domů tak ti sem pošlu screen jak to mam naroubovaný do JSGME.

EDIT: Slibované naroubování




Naposledy upravil rosta dne 17. 07. 2012, 18:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já jsem to měl instalované ale já chci vědět jestli to mám ještě updattnout tady tímhle UPDATE - for players who already installed LSH3 V5.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.