Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
LSH V5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek LSH V5 
Chtěl bych se zeptat jestli někdo hraje tento mod a jaké jsou případné rozdíly oproti GWX3
Přemýšlím jestli zvolit GWX nebo toto.
Díky


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
LSH jsem hrál už od verze 2. Tehdy byly ještě rozdíly oproti GWX2 markantní (LSH měl více letadel, hustější radiový provoz, lépe zpracované přístavy atd., ale GWX měl více lodí a lépe udělanou fyziku, resp. propracovanější modely potápění lodí, citlivější senzory apod.). Nyní jsou si oba mody tak nějak rovné. Jediné plus LSH je, že tvůrci stále naslouchají komunitě hráčů a neustále na modu ještě pracují a zlepšují ho. GWX je již ve finální verzi, tkaže kdo chce další úpravy, musí si stahovat další malé mody.

Zde je pak ke stažení a k prostudování kompletní příručka LSH V5, kde jsou popsány všechny změny a úpravy původní hry, takže se podle toho můžeš při zvažování instalace rozhodnout:

http://www.lsh3.com/v5/pdf/LSH3_V5_Handbuch_DE_web.pdf



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 16. 06. 2012, 10:29, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No začína ma to dráždiť! Hlavne keď som pozrel webovku a v.5 začína byť podorivo dobrá, aspoň podľa fotogalerie. Tak to vyzerá že podráždim sťahovačky a uvidím čo to bude. Len tie HW nároky vyzerajú dosť divoko. No, ale za pokus to stojí Very Happy


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hogene, já to stáhnul taky. Jen manuál mám německy jako Sepp, na webu bylo vše v anglině, ale jen instalační manuál. Zatím si to nechávám "co kdyby" protože z původních 512Mb minima RAM a 1024Mb optimál to vylezlo na 2Gb minimum a 3optimál a to je moc. Mám sice 2Gb, ale pokud je to opravdu minimum, je to blbé. Asi napřed zkusím to GWX. Zajímavé, SH5 a všechny Empiry od Steamu jedou perfektně.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Díky za odpovědi ty nároky mě děsí jinak mě to láká, vypadá to fakt moc pěkně. Zkusím to pokud to nepojede pojedu GWX než seženu lepší železo


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dnes byla vydána nová verze 5.1! Spousta novinek-upraveno moře, speciální mod pro barvu Středozemního moře, dále max. hloubka ponorek, zvuky sirén Stuk, nové textury, letiště Kiel-Holtenau, nové GUI, upravené speciáolní efekty jako např. nouzové signály atd.

Ke stažení: http://www.lsh3.com/v5/download.html

Ani nevíte, jak mě pálí prsty a jak rád bych to otestoval...



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 02. 11. 2010, 16:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Seppe neprovokuj Surprised chcem dohrať SH-5


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mě to zlákalo...už to sosám Surprised
Ty screeny vypadají opravdu zajímavě, hlavně ta různá zařízení v přístavech - zdymadla atd...Jsem zvědav, jak to bude dobrý ve srovnání s GWX co se týče simulace.
Singl jsem dlouho pořádně nehrál, tak se uvidí Twisted Evil


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pokud to spravně chápu, tak tento mód je něco podobného jako GWX a proto nemůžou být instalovány doohromady (LSH+GWX), že Question


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Přesně tak pomboczi, je to jen další megamod. Tgw taky neaktivuješ spolu s GWX.
Jediný rozdíl je v tom, že na tomto modu neustále vývojáři pracují. Neustále přibývají i lodě, což je z mého pohledu to nejdůležitější. Já (hodnocení jednotlivých megamodů je vždycky hrozně subjektivní, rozuměj pocitová, záležitost, takže nikomu neberu, že považuje GWX za lepší mod) jsem např. kdysi u verze 2 a něco tomuto modu propadl a od té doby jsem už GWX nikdy dlohoudobě nehrál (GWX finalní verzi 3.0 jsem vyzkoušel, ale vrátil se k LSH). Pohyb v přístavech je fantastický, to je fakt. Jen doporučuji aktivovat přiložený mod Leichte Funk nebo jak se to jmenuje(píšu z noťasu a LSH mám nainstalován na jiném PC, a tak ńemůžu napsat přesný název), protože jinak se vám bude neustále rušit zrychlení času, poněvadž každou minutu (při zrychlení času) přijde nějaká ta Meldung od BdU...
Já mám hodně rád Extended challenge mod (rovněž přiložen), který rozšiřuje ovládání ponorky a opravdu se nudit při hře nebudete Twisted Evil  (chápu, že někdo chce být velitel a mít komfort počínaje automatikou a konče zobrazováním kontaktů, a proto je to jen doplňkový mod).



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 02. 11. 2010, 20:53, celkově upraveno 4 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Děkuji za vyčerpávající odpověď Surprised
Právě uvažuji o tom, že si tento supermod nainstaluji místo GWX Twisted Evil


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No, aspoň vím Seppe, čím potrápím nový železo. Jen by mě zajímalo, jestli budu muset jet celou karieru znova nebo bude fungovat safe pozice z GWX.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Uff,to nevím Bobo, to jsem nikdy nezkoušel. O železo bych se nebál. Mně jel bez problémů na téhle mašince ( viz můj popis zde: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=127&postdays=0&postorder=asc&start=120 ) a Ty máš teď určitě postavenej mnohem lepší stroj Wink Jo a fungují s tímto modem nějaké vyfikundace z chuck novis modu. SH commander je samozřejmostí a je i součástí toho megapacku, který stáhneš.

2 pombocz: Hlavně GWX (myslím tím stažené soubory v raru) nemaž z disku. Třeba se Ti nebude líbit, tak ať se máš k čemu vrátit a můžeš si ho zase nainstalovat  Kapitan



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 02. 11. 2010, 22:45, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Seppe promiň že otravuju půl roku po události, ale ten Handbuch k LSH3 V5 by v anglině někde nebyl? Instalace je volitelná ale manuál nemůžu najít. Spíš se domluvím s brabcem o rozvrhu sypání drobečků než přečíst německý text v originále. A Google mi poslal taky do paďous.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
som zvedavý čo to bude...po 2 rokoch z GWX na toto...ale teším sa  Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.