Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 7 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Hloubka ponoru
Kam az jste se potopili s ponorkou?

do 100m 1% 1% ( 2 )
do 140m 5% 5% ( 7 )
do 160m 13% 13% ( 17 )
do 200m 13% 13% ( 17 )
do 240m 27% 27% ( 34 )
do 280m 20% 20% ( 25 )
do 320m 4% 4% ( 6 )
nad 320m 13% 13% ( 17 )

Celkem hlasů : 125
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Re: Zpet k ponoru v podani Das Boot 
Thomsen napsal:
http://www.youtube.com/watch?v=Oqek9Ktuwy8&feature=related


Hmm....nad 260m a neprasklo ani sklíčko u hloubkoměru. Já myslím, že v tý hloubce, by se modlili, aby nerupla ponorka.....ale ona by stejně rupla  Shocked  Sad  Sad . Další věcí, která mně vážně zaujala je "plavba" na hladině, podívejte se na tu vodu za ponorkou  Confused  Shocked  Mad  Rolling Eyes .
Nebo jak jim stříká voda do tváří, bylo mi úplně špatně  Exclamation  Evil or Very Mad .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No tak chce to nadhled....trošku přidána "šťáva".  Bohužel někteří tvůrci modů si asi filmy berou jako vzor pro svou tvorbu (nejmenuju!!! Laughing ).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jasne ze to chce nadhled,taky jsem to sem dal kvuli huste atmosfere v u-bootu a radosti z vynoreni a ne proto aby do toho nekdo rejpal z technickyho hlediska Wink
to gunther ros...:ty nevis kde to nataceli a proc je divna voda ? Shocked  Very Happy


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Thomsen napsal:
Jasne ze to chce nadhled,taky jsem to sem dal kvuli huste atmosfere v u-bootu a radosti z vynoreni a ne proto aby do toho nekdo rejpal z technickyho hlediska Wink
to gunther ros...:ty nevis kde to nataceli a proc je divna voda ? Shocked  Very Happy


Ale vím, pokud se chceš přesvědčit tak: Nahráváno v bazénu s umělím vlněním vody, a do ksichtů jim stříkaly hadicema a kýblama vodu  Wink  Laughing

To Sarroth: (nejmenuju!!!  Laughing ) /quote/ - ani nemusíš  Laughing



Naposledy upravil GOSIG dne 17. 12. 2007, 15:39, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdárec lidi,dneska se se konečně po dlouhý době vrátil k SH3 ( obával sem se že mi zase spadne systém Very Happy ). A tak sem hned po hlídce zakrtil do velkých hloubek.

Dostal sem se docela hluboko, 296m, ale problém neni dostat dolu ale zpátky na hladinu.

Jak mužete všichni vidět, dal sem nouzově vynořit a to sem asi neměl.

Todle je poslední fotka kterou sem stihnul udělat před tim než sem rupnul s mojí U-97 v hloubce 276m.
Takže mě napadlo že když se dostanu do hloubky 290 m, a dám nouzově vynořit tak asi zapracuje fyzika amoje ponorka se neimploduje ihned ale nejdřív exploduje vlivem rychlého rozpínání vzduchu. Takže si mylsim že to chce vypnout motory a vynořit se hezky pomalu, ještě sem to teda nezkoušel, ale vyzkoušim to v dohledný době. Kapitan


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Když mne v lize dostal DD, začal jsem se potápět a poslední hlášená hloubka byla fivefivezero.  Laughing
Takže část posádky byla ještě na živu Wink
 titanic  titanic  titanic  titanic



Naposledy upravil Ravel dne 17. 12. 2007, 19:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Test ponorky



503 metra....Potom už mně nezachranil balast....
EDIT: Sarr! Tak na to pomatuji,teda ty taky prcnul na Milla a ten chudak o tom nevidel.... Laughing  Laughing  Laughing



Naposledy upravil arlekino dne 02. 03. 2008, 02:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No jo ale to je tak zvanej střemhlavej pád Laughing Jde o to se vynořit. Naposled jsem se zkoušel vynořit z 315m(to je podle mě ona asi ta hranice cca 300-310m, kterou by šlo zvládnout)...chyběl kousek. Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
300  metrů s IXb i VIIC ale s commanderem


_________________
Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Když na mě útočil torpédoborec, tak sem se dostal nechtěně až na cca 350 m protože sem nabíral vodu a když sem to opravil tak sem pořád klesal..,tak sem zkusil nouzově vynořit a nic tak semdal pohotovostně dopředu a na 100 m a asi o 10 m výš  byla ponorka zničena kvůli velkému tlaku.


_________________

Plujeme na Západo-Východ Smile
Neplavím se na ponorce ale na U-BOATu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Hloubka ponoru 
Vsem zdar Surprised me se nejvice postestitilo potopit na 280.., ale bylo to o fous s vynorenim..docela zazitek Rolling Eyes
jinak jsem tu novej a musim pochvalit tohle forum. dik  moc



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 03. 2009, 16:54, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
Měl jsem IXB a nabíral jsem vodu v dieslech a v předních ubikacích ( nj - pumy ) Klesal jsem do asi 330 m - pak tlak vody udělal své .... Ale docela pěkně hrály světýlka ;-)


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
arlekino napsal:
Test ponorky

503 metra....Potom už mně nezachranil balast....
EDIT: Sarr! Tak na to pomatuji,teda ty taky prcnul na Milla a ten chudak o tom nevidel.... Laughing  Laughing  Laughing


 Surprised  tak to máš ted dobré, když jsem v lize zkoušel max. hloubku, tak ve 400 metrech mě už ballast nezachránil, ale chyběl kousíček, myslím si, že 370 je ještě dobré, jen hull jepak jen poloviční  Very Happy


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
370 je dobrá max. v případě, že se tam na plnej chod ponoříš a pak se co nejrychleji ponoříš. Ale v případě poškození už se pod cca 200 m nezachráníš - flooding ( byť zvládatelný ) + úbytek integrity = smrt během minuty...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
S VIIC se mi podařilo dostat do 260 a vše bylo v pořádku, až na budíky a světla. Níž mi to nedovolil hloubkoměr Very Happy , ale při rychlém vynoření kolem 200m mi ponorka popraskala...asi rychlou změnou tlaku   Cool . Naštěstí to bylo když jsem si projížděl tutorial, jen aby se neřeklo.... Very Happy

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 7 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.