Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 9 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Hloubka ponoru
Kam az jste se potopili s ponorkou?

do 100m 1% 1% ( 2 )
do 140m 5% 5% ( 7 )
do 160m 13% 13% ( 17 )
do 200m 13% 13% ( 17 )
do 240m 27% 27% ( 34 )
do 280m 20% 20% ( 25 )
do 320m 4% 4% ( 6 )
nad 320m 13% 13% ( 17 )

Celkem hlasů : 125
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
ja  VIIB 230metru pri plne rychlosti


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já při průjezdu Gibraltarem jsem si zahrál nechtěně na film das boot když jsem sedl na dno ve 280m hodiny sem spravoval loď a s polo zatopenou zadní torpedové komory se  z posledních sil (baterijí protože oni byli taky v háji ) sem se vyšplhal nahoru. Fuj to už nechci zažít. Z ponorku viic u-72


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
vo warship mode som si dal singleplayer Very Happy hned pozerám medzi prvými je misia Bismarck.. dal som si DD typu 34.. no zabudol som, ze v mape je nastavená hĺbka 15m.. delá mi ako tak trčali von, no nemohol som strielať.. nakoniec ma prešiel King George, tak som sa dostal do hlbky nieco okolo 35m Very Happy doprovodné DD namňa hádzalo míny no hull nie a nie dole.. Very Happy celá táto misia trvala 5 minút Very Happy potom som to radšej zrušil Very Happy



Naposledy upravil ludinko dne 05. 11. 2010, 06:34, celkově upraveno 1 krát.

_________________

____________________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To ludinko: Nějak ti nerozumím. Ty jsi se potápěl s torpédoborcem!? Já měl dojem, že to jde jen jednou a natrvalo.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To Milan L., ono pokud zvolíš v SH3 jednotlivé mise, tak se objevíš rovnou v periskopový hloubce (a je jedno jestli hraješ Warship mod nebo klasickou hru)
Právě tahle skutečnost vyřadí z hratelnosti téměř všechny samostatný mise a pokud chceš hrát Warship mod tak jedině Karieru.


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To pombocz: Tak to se omlouvám. Sice jsem samostatné mise hrál, ale vždycky za ponorku, takže mi nepřipadalo divné že jsem začal rovnou v akci.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Nemusíš se omlouvat, to spíš tvůrci Warshipmodu by se měli omluvit, je totiž v některých věcech dost nedodělaný (viz. "jednotlivé mise")
Ale jinak je to příjemná změna, si misto ponorky zahrát občas za hladinovou loď  Surprised


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To pombocz: Asi to teda taky zkusím, nalákaly mi ty screeny z  "Yamata". Když ten film dávali v TV, koukal jsem jako blázen na to jeho vybavení i poslední bitvu. Jen jestli můžu dotaz: že je to jak pro default SH3 tak pro mód GWX 3.0 rozdílné jsem pochopil. Ale četl jsem, že to dělá neplechy s ostatními módy. Musí se v JSGME všechno deaktivovat a dát tam jen ten Warship nebo se to instaluje přes GWX natvrdo - tedy bez JSGME? To bych v tom případě asi neriskoval. Díky za radu.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Ano, je to tak, nevím přesně které módy ano a které ne, ale snaž se jiné módy omezit.
Instalace probíhá klasicky přes JSGME, kde si vybereš jednu ze tří skupin G1, G2 nebo G3
Více informací zde, kam celá tato diskuze patří


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Kolem té dvoustovky  Smile  takový malinkatý kontrolní ponor ... kvuli autentičtějšímu hraní aneb vzpomínání na dobré ponorkové filmy:)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Po ukončení základního výcviku na SH3 1.4b už vím, že se nelze ponořit do 25 m, když je pod kýlem těch metrů jen 15... Bylo to bolestivé zjištění Very Happy  Very Happy


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Hloubka ponoru 
[quote="Andreas von Ertztete"]
Sarroth napsal:
Kam az jste se potopili s ponorkou?


No já zase jenom do 240 s VIIB ale pak jsem rychle dal rychli vynoreni protoze uz to rupalo Very Happy

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 9 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.