Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 8 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Hloubka ponoru
Kam az jste se potopili s ponorkou?

do 100m 1% 1% ( 2 )
do 140m 5% 5% ( 7 )
do 160m 13% 13% ( 17 )
do 200m 13% 13% ( 17 )
do 240m 27% 27% ( 34 )
do 280m 20% 20% ( 25 )
do 320m 4% 4% ( 6 )
nad 320m 13% 13% ( 17 )

Celkem hlasů : 125
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
No par krat az na dno... Laughing  Laughing  Laughing

Ale inak ked som mal typ VIIB tak tych 220 metrov...ked som isiel na 230 tak uz lod nemohla zhasinali svetla kde tu nieco popraskalo...(potrubia,budiky)...

Teraz mam typ IXC tak uvidime co z toho bude... Shocked


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já sem teď skončil ve 180ti než sem zastavil průnik vody po velmi přesném zásahu hloubkovýma bombama, ale už bylo pozdě na to dostat se na hladinu a v cca 130m mou IXB rozdrtil tlak Sad nepomohlo ani kompletni vypuštění balastních nádrží Sad holt špaténka. Anglánům se povedl pěkný zásah.


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
IXB v 130-tich metroch???
Aku si mal odolnost plasta(hull integrity)


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Když tě poškodí DD a prosakuje ti voda, tak de dolu i pevnost trupu ... nevím kolik sem měl, mám šecko na reál, ale zcela zjevně byla nedostatečná Smile


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek pres 320 
Kdyz jsem hral s VII/B tak sem dostal jednu hlubinou pumu rovnou ke vezi a klesani se mi povedlo zastavit na 311m ovsem pak mi to zacalo vsude prskat a praskat a ponorka sla na 340 kde ji rozdrtil tlak no Sad


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Karl von Bahnhof 
Jak vypouštíš balast? To je jako opak toho "v nebezpečí ponořit", tak je taky "v nebezpečí vynořit"? Nebo je na to nějaká jiná klávesa?


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Karl von Bahnhof 
Bobo Wolf: jj přesně tak, je to "Nouzové vynoření" a je to klávesa "E", Emergency surface - teda pokud máš nastavené anglické rozložení kláves Smile v německém nevím jak to je, nikdy sem netestoval Smile


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
v lize - cca před třemi týdny - jsem se VIIC "rozdejchal" 277 m a kupodivu jsem se i dokázal bez úhony vynořit; měl jsem jen jeden problém - jakmile jsem snížil rychlost pod 3 uzly, začal jsem klesat........bylo to jako jo-jo - nahoru a dolů - ale cítil jsem se tak nějak v bezpečí; v tu chvíli mě nahánělo 8 "potvor hladinových obecných", ale asi naši obchodní přátelé nepředpokládali, že se v takové hloubce dá vegetovat.....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to mám z ligy otestováno 260m bez jakéhokoli poškození. Ale v takové hloubce, jak dostaneš sudem ( i když je to blbost, sudy fungují do 220m pokud vím) tak nic nepomůže.. btw taky VIIc


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já se VIIC až na dno Smile


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já s VIIc taky na dno a pak na hladinu.. v PQ-18  Surprised


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
ja s VIIB asi 320 m. a po dalsich deseti dvaceti metrech vsichni dead. ale nekolikrat se mi to i povedlo vyrovnat v 320 m.


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ja mám lepšie.. hĺbka 254m a DD namna stale pipalo.. ked hodilo sudy, dal som odpalit tie zvukove naplne bold a otocil som sa aby uz potom utocili len na to miesto kde ma zachytili naposledy.. no stale ma mali.. rychlost 1 az 2 uzle.. otacky som drzal medzi 50 az do asi 80..  bol to bug alebo ne??


_________________

____________________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Co by na tom mělo být bugového? Je to simulace, tak se nediv  Wink


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já jsem zatím s typem VIIB šel jenom do 190 , víc zatím nebylo třeba .. Smile

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 8 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.