Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 9
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Hloubka ponoru
Kam az jste se potopili s ponorkou?

do 100m 1% 1% ( 2 )
do 140m 5% 5% ( 7 )
do 160m 13% 13% ( 17 )
do 200m 13% 13% ( 17 )
do 240m 27% 27% ( 34 )
do 280m 20% 20% ( 25 )
do 320m 4% 4% ( 6 )
nad 320m 13% 13% ( 17 )

Celkem hlasů : 125
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Hloubka ponoru 
Kam az jste se potopili s ponorkou?



Naposledy upravil Sarroth dne 12. 02. 2007, 01:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Hloubka ponoru 
Sarroth napsal:
Kam az jste se potopili s ponorkou?


No já několikrát až na dno...1000 metrů, to ale bez vynoření  Crying or Very sad  Crying or Very sad

A s vynořením do 280 m. Bylo to ale hoooodně napínavý Wink


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tady by bylo asi třeba uvést s jakým typem ponorky té a té hloubky bylo dosaženo - ja to testoval jen se VIIB a víc jak do 170m sem se neodvážil  Embarassed  to sem srab Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já jsem s VIIC šel do 240m, ale dost jsem se klepal... Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ponorka VIIc a zatim jen 240m  vic sem zatim  nemusel  Wink  a abych to mel jako v realu tak po vypluti z pristavu a dosazeni hluboky vody delam kontrolni ponor do 150 m   Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak sem vcera vyzkousel jit do 260m a dobry . Mam VIIc a vic jak 260m ji nedostanu nebo jo ???? budik je prave jen do 260  jak dal ???
Bylo to na zacatku plavby a ponorka nebyla poskozena predpokladam ze pri poskozeni bude jeji odolnost jina aspon tak to bylo v SH2  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:
predpokladam ze pri poskozeni bude jeji odolnost jina


Jo, čím víc poškozený trup, tím menší hloubka, do která se můžeš ponořit. Já měl jednou trup na 22% a rupnul jsem ve 40-ti metrech.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
citace:
Jo, čím víc poškozený trup, tím menší hloubka, do která se můžeš ponořit. Já měl jednou trup na 22% a rupnul jsem ve 40-ti metrech.


jj prave se mi to povedlo taky   Sad  ale sem za to rad aspon clovek nebude delat blbosti a nenecha se rozstrilet jak reseto a pak se s tim potapet .

a JAK SE DOSTANU PREZ TECH 260m ???? ( krome nekontrolovanyho ponoreni to uz umim   Wink  )

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:
a JAK SE DOSTANU PREZ TECH 260m ???? ( krome nekontrolovanyho ponoreni to uz umim   Wink  )

No...když už máš zatopenou většinu komor... Very Happy
Já jsem tak udělal 342 m

v čas jsem to opravil protože tak po 320m mě to mě začal odcházet hull(dneska bych už o tom nevěděl protože jsme to vypnul...takže rychle nouzové vynoření.
btw- doporučuju vypnout v SH3 Commanderu zobrazování hullu. Stejně tak jako ikonu utajení. Je to pak o něčem jiném Wink

Jinak...je na to mod(změna budíku až do 350). Omrknu kde je.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
citace:
Ne...je na to mod. Omrknu kde je.


to znamena ze se mi zmeni ten HLOUBKOMER ????

nechci podvadet jde jen o to jit hloubejc i kdyz ja osobne pouzivam taktiku kde mi staci 100 m prave sem ji odzkousel i proti 6 DD !!! mam 21 plavbu ( 30.01.42 ) a potkam si konvoj 12 lodi kterej chrani 6DD  Confused  este ze uz mam akusticky torpeda zatim sem potopil 3 DD a 3 sakra ted se mi vykouril spravnej nazev proste lode na prepravu vojaku  Cool ( udelali mi peknejch 30 000 BRT  Wink  ) a jeden T3  ted potrebuju nekde v klidu vyndat externi uhore bo uz nic jinyho nemam ale dusej me tam ty 3 DD tak sem to kopnul dolu do 90 - 110 m a pekne mazu stranou  ( v tyhle hloubce mam 90% uspesnost uniku )  klukum se moc nedari no a nakonec me po 15 min nechavaj . nevim jak to fungovalo v reale  ale ten ramus co vydava ponorka v tyhle hloubce musi slyset snad na 100 km  Sad

citace:
btw- doporučuju vypnout v SH3 Commanderu zobrazování hullu


to mam vypnuty jen tu ikonku sem si tam nechal  este nemam ten spravnej cit na  to abych poznal ze sem odhalenej ..

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:

citace:
btw- doporučuju vypnout v SH3 Commanderu zobrazování hullu

to mam vypnuty jen tu ikonku sem si tam nechal  este nemam ten spravnej cit na  to abych poznal ze sem odhalenej ..

no to ja ji nikdy nemel ani zapnutou, prave pro to napeti, kdy cekas jestli jsi se dobre schoval nebo jestli te vyhmatli...
jestli ji ma mit cenu zapnutou, tak podle myho je to jen v pripade novacka, kterej si potrebuje ujasnit to, co mu pri skryvani se pred lovci pomaha a co ho naopak prozrazuje...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
citace:
no to ja ji nikdy nemel ani zapnutou, prave pro to napeti, kdy cekas jestli jsi se dobre schoval nebo jestli te vyhmatli...
jestli ji ma mit cenu zapnutou, tak podle myho je to jen v pripade novacka, kterej si potrebuje ujasnit to, co mu pri skryvani se pred lovci pomaha a co ho naopak prozrazuje...



HEHEHEH  i po 21 plavbe sem NOVACEK a uz jim asi zustanu a to i prez to ze utok DD uz sem dlouho nepocitil a teprve ted sem se dostal k akustickejm torpedum a pravda ty ikonky trosku zneuzivam proste schvalne udelam neco co na me upouta pozornost DD a PAL a je po nem  Wink  ale z 90% se snazim se jim vyhnout jak nejlip umim .......

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
dneska jsem s XXI klesl na 160m. Jinak jednou jsem se stejnym ,,ořem" zkoušel co vydrží... 225m a ex Crying or Very sad .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ono jde opravdu hodně o to jaký mod používáš nebo nepoužíváš. Třeba SH3 Commander zvedá max hloubku o hodně.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Hloubka ponoru 
Andreas von Ertztete napsal:
Sarroth napsal:
Kam az jste se potopili s ponorkou?


No já několikrát až na dno...1000 metrů, to ale bez vynoření  Crying or Very sad  Crying or Very sad

A s vynořením do 280 m. Bylo to ale hoooodně napínavý Wink


To jsem se ponořil s VIIC


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 9
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.