Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
JSGME - jak aktivovat módy?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek JSGME - jak aktivovat módy? 
Chtěl jsem si hodit pár módů (přes JSGME v2.0.1.102) do SH5, ale už sem nejspíš zapomněl jak se to dělá (dřív sem si dával mody do SH3)... dělám co můžu a mod né a né se aktivovat, nemohl by mi prosím někdo podrobně napsat postup? byl bych Vám moc vděčný.

už sem zkoušel všechno možné, ale myslel sem si že správně je to takto:
1) JGSME si nainstaluju do:  C:\Program Files\Silent Hunter 5
2) složku staženého modu hodim sem:  C:\Program Files\Silent Hunter 5\MODS
3) otevřu JGSME a mod zaktivuju..... spustim hru, ale mód nikde  Crying or Very sad co dělám špatně?

rad sem moc nenašel a těch pár co jsem našel mi nepomohlo..... Budu moc rád za případné odpovědi

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
a zkoušel si spustit hru a načíst nějaký save jestli tam nebo novou hru?Ale já to tak dělám a funguje to.


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
díky za odpověď, ale to už sem zkoušel  Sad  ještě mě něco napadlo, na toto místo C:\Program Files\Silent Hunter 5\MODS - se má hodit složka s tím modem a nebo přímo ten soubor modu?

protože když stáhneš mod, tak je to knihovna že jo, tu musíš extrahovat a pak tam máš většinou ještě další složky a až když klikneš na ty složky, tak se dostaneš k tomu souboru samotnýmu.... mě teda napadlo, jestli na to nemůže mít vliv, že do tý složky MODS házim třeba celou tu složku s tím modem, nemá se tam hodit přímo ten soubor?
nebo je to jedno?

ufff, nevím jestli sem to napsal srozumitelně, nejspíš ne.... nejradši bych, kdyby mi někdo napsal návod jak pro blbce a nejlépe s fotodokumentací, ale chápu když to nikdo nebude ochoten udělat  Very Happy tak aspoň nějáký rady, tipy, nebo předpoklady co bych tak mohl dělat špatně? prosím  Neutral

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
uz asi zacnu byt sprostej.
proc zakladate novy vlakno?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
protože řešení k tomuto problému sem tu nenašel



Naposledy upravil Johny303 dne 27. 07. 2010, 15:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=367

minimalne jste to mohli rozebirat tady - ve vlaknu o JSGME



Naposledy upravil mysak_bob dne 27. 07. 2010, 15:18, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
nojo, ale pokud se nepletu, to je diskuse o modech do SH3, jenomže já nemám problém s vkládáním módů do SH3 ale do SH5... a jelikož absolutně netuším, jestli má vkládání módů do pětky fungovat stejně jako do trojky, přišlo by mi nepatřičný, vkládat tenhle dotaz tam...
mody do SH5 mi přišli jako to správné místo... a jestli se tu tento problém už neřešil, sem hledal taky akorát zde, protože sem předpokládal že by to bylo tady...
nechci se hádat, jen mi to tak přišlo správné...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No když chceš SH5 sekci, tak co třeba tady: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1652

Lepší bude, když přesně napíšeš název modu a někdo Ti třeba pomůže tím, že to vyzkouší nainstalovat. Může to být tisíc věcí, co děláš špatně. Většinou je v readme přesně popsáno, co máš aktivovat, co může kolidovat, takže se Ti mod neprojeví atd.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
díky moc za odkaz, vysvětluješ to tam fakt bezvadně, ale já to přesně tak dělám...  Sad
zkoušel sem to na dvou modech, první je německá swastika zde: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1590
(když mi nešla zprovoznit přes JGSME, tak jsem ji do hry vložil ručně přepsáním původního souboru), to je věc, kterou nebudu chtít měnit, tak sem si dovolil, to do hry vložit přímo....
a druhý mod, který sem se snažil do hry dát spíše z důvodu testování, než z důvodu že bych ho do hry chtěl, to byl nějáký na změnu uniformy námořníků (na testování sem chtěl použít mod, u kterého vidím případný výsledek hned jak hru zapnu), bohužel už přesně nevím jaký to byl, ale některý z těch zde: http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=163975

no nic, budu to ještě zkoušet a třeba zjistím co dělám špatně.... děkuju za odpovědi

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ani jeden z těch modů nepoužívám, ale oba dva jsou staré - jsou z března, tj. vyšly ještě před patchem 1.2, a tak Ti nemusí v opatchované hře běžet.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ha tak sem konečně rozběhal nějáký mody, špatně bylo určitě něco na těch modech (asi jak říkáš Seppe, bude to tím že byly staré) Díky moc za rady... funguje mi hudba z Das Boot a německá mluva (mimochodem, není nějáký mod aby mluvili jen německým jazykem? - prostě aby říkali německy úplně všechno?) v tom modu co mám jen občas plácnou něco německy, ale 99,9% mluvy je stále ájina  Sad
Díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Johny 3O3 ked som instaloval hru tak som mal na vyber Enjglish voices alebo German voices.Skus to preinstalovat s nemeckymi hlasmi...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dobře díky  Wink potom je mi ale záhadou, proč se na to vytváří mody, když to stačí nastavit při instalaci....
A k tomu snad už jen poslední dotaz, není ta němčina nějáká ošizená? (je německy nadabované všechno?) V SH3 když si nastavil němčinu, tak skoro nemluvili...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ja som nič nepreinštalovával... V SH5\mods som si vytvoril adresár nemčina a do tohoto adresára som skopíroval : SH5\data\LngGameData\voices\German , teda som si vytvoril nový mód na nemecké šprechtanie. Cez JGSME som ho aktivoval a ono to funguje. Ale tento mód musíš nainštalovať ako posledný!!!!! a mám taký dojem, že tu niekde na fóre je aj iný postup, ako to spraviť.... len treba hladať



Naposledy upravil Hogen dne 28. 07. 2010, 10:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak jsem to tak něják udolal, rozkazy mám německy, ale když si s nima povídám a nebo když mi hlásí nový kurz tak kecaj furt anglicky, no, tak aspoň něco  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.