Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Enhanced Ship Recon Manual V2.10. (Brožura pro výběr lodí)
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Hogene, můžu mít dotaz (jestli jsi teda instalil DarkWraighta 3.8.1) Je nějaký zásadní rozdíl mezi verzí 3.2.1 a touhle? Promiň že se takhle blbě ptám, ale to povídání k tomu na subsimu je na knížku a než to stačím přeložit, je vždycky nová verze. Ten chlap je prostě ďábel, chvílema mám dojem že jede v předstihu už pro SH10. Myslím tím rozdíly nebo doplňky funkcí, nějaká vylepšení grafiky nebo zafačované hlavy mi celkem neberou. A díky moc.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Milan, to Ti ja neviem povedať pretože jeho tempo je vražedné a ja mám DW 3.0.9 a to mi bohato stačí, pretože keby som mal stále sledovať Subsim a inštalovať nové úpravy tak by som sa k hre ani nedostal a momentálne som na tWG Laughing  SH5 beriem len ako pridruženú výrobu.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Hogen: Díky tak jsi na tom stejně. Já mám dovolenou u ILa-2 kde honím lumptwafe a hledám kryptomisi Chalchyn-Gol.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Na Seppovu žádost jsem upravil odkaz na stažení mojí úpravy tohoto modu v prvním příspevku. Hodil jsem to na rapidshare. Tam by to mělo vydržet dýl Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mam problem s tímto modem ,pokud jej chci aktivovat pres JSgme v\skočí mi toto:




_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
TDW má už ve svém UI-modu upraven rozpoznávací manuál. Tento od reaper7 je mnohem starší, se kterým už TDW ve svých nových verzích svého UI modu vůbec nepracuje. Stačí číst jen readme k tomu, co stahuješ. Dříve měl TDW ve svém UI-modpacku obsažen i tento od reapera7, vyladěný a urpavený pro potřeby TDW´s UI-modu.

TDW šel nakonec jinou cestou (rozuměj nabízí jinou úpravu "interface") než Reaper7, který je autorem tohoto Enhanced Recon manuálu verze 2.10. Původně byl v UI-modu od TDW obsažen, ale v posledních verzích od TDW je manuál zcela přepracován a nepoužívá již mod od Reaper7. Ten navíc na svých modech příliš nepracuje, zatímco TDW chrlí jednu verzi UI-modu za druhou a neustále ji vylepšuje; v poslední verzi je např. sextant a mod pro reálnou navigaci.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 25. 12. 2010, 18:55, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.