Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Enhanced Ship Recon Manual V2.10. (Brožura pro výběr lodí)
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Enhanced Ship Recon Manual V2.10. (Brožura pro výběr lodí) 
Enhanced Ship Recon Manual V2.10. (Brožura pro výběr lodí)

Pěkný mod od reapera7 který změní brožuru pro výběr lodí na podobnou, jako v SH3, jen situovanou na výšku. Brožura je schovaná na levém okraji obrazovky a je možné ji umístit kamkoli na plochu.
Ačkoli se mi tento mod hodně líbí má i jednu nepříjemnost, nebo alespoň mě se děje.
Když nezavřu křížkem brožuru tak, aby byl vidět přebal. Pak třeba zemřu, načtu uloženou pozici a pak znovu útočím, brožura se tváří jako otevřená, ale je vidět jen přebal a nelze brožuru otevřít. Musím pak restartovat celou hru. Proto doporučuju vždy po útoku "zavřít" křížkem brožuru tak, aby byl vidět přebal! Pak je vše OK i po dalším načtení.
Jinak, brožura vždy zůstane na stejném místě, kam jste si ji umístili.

Mod je možné stáhnout na SUBSIM:
http://www.subsim.com/radioroom//downloads.php?do=file&id=1879

Protože brožura má po otevření světlé stránky, text na ní není moc čitelný, rozhodl jsem se upravit pár textur pro lepší čitelnost a vzhled. Na úvodní stránku jsem doplnil k orlici nezbytný křížek Wink A uvnitř brožury jsem graficky upravil tlačítko (který podle mě bylo dost humpolácký a moc se tam nehodilo), zavírající brožuru, na estetičtější, jednoduchý křížek.

Mod s mnou upravenýma texturama:
http://rapidshare.com/files/433842013/Enhanced_Ship_Recon_Manual_V2.10-upravene-textury.rar



Naposledy upravil Strangy dne 29. 11. 2010, 12:01, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dakujem ti za ten upraveny mod.Si sikovny :-) Ten link mi vypise ze soubor nenalezen skontrolujte adresu



Naposledy upravil piit dne 27. 07. 2010, 08:46, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to piit:

No jo, máš pravdu, omlouvám se,...nějak to nefunguje...no nic po chvíli pokusů jsem mod hodil na "Leteckou poštu". Teď by to mělo fungovat.... Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 27. 07. 2010, 09:10, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jasne.Funguje.Pekne si to upravil.Este raz dakujem

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Chlapi, toto je můj první pokus o mód, tak mne hned nekamenujte. Otázka zní, tento se asi nepřidává přes jsgme, v tomto případě musím překopírovat soubory ve hře?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nie tupoune normálne ho aktivuješ cez jsmge, ale predtým si ho uprav podľa návodu-readme ale pokial používaš automatiku tak Ti je zbytočný, pretože Ti nič neukáže



Naposledy upravil Hogen dne 30. 07. 2010, 12:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ne, ne již dlouho používám manuální zaměřování a ta knížečka se mi právě líbí. Díky za info.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak potom hurá na aktiváciu a želám veľa brt  Laughing a vlastne tu nemusíš nič upravovať len ho aktivuj sorry Surprised



Naposledy upravil Hogen dne 30. 07. 2010, 12:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Tupoun: Ničeho se neboj, já jsem ještě před SH5 ani nevěděl co módy jsou. Jedině ta hrůza s postrkováním ponorky po mapě mě k nim donutila. Otevře se ti nový svět. Jak to dáš do JSGME a jak vytvoříš složku JSGME je zde už tolikrát popsáno, že nemůžeš udělat chybu. Jen pozor, některé stažené módy jsou vlastně celý balík módů a ty si musíš vybrat ten tvůj.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
pre Milana srdečne zdravím a v tomto prípade nemusí nič vyberať je tam len jeden Smile


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jsgme už mám nainstalováno, to je ta snažší část. Jenže jsem co se týče práce s compjůtrem dost tupý a rozbalením staženého módu jsem skončil. Sad

Tak mne trklo, já si sosnul to "Mod s mnou upravenýma texturama:" není to jen úprava do samotného modu, který musím sosnout ze subsim?



Naposledy upravil Tupoun dne 30. 07. 2010, 13:11, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nie tupoun to nevadí len ho musíš rozbalený skopírovať do adresára mods v SH-5 a potom si spustíš jsmge a aktivuješ ho kliknutím naň a šipkou do prava a bude to ok


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jasně tomu postupu rozumím, mě jen překvapilo, že to obsahuje jen složku data.
Stáhnul jsem ještě ten Dark write či co a to se jeví jináč. Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To je v poriadku pretože tam je tých modov viac Smile


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Super už to šlape. Díky za ochotu. Surprised

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.