Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
VII alebo IX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek VII alebo IX 
caute, ake su hlavné výhody a nevýhody týchto dvoch typov (typ 7 a 9)? ktorý typ máte v hre radšej? viem že typ VII sa rychlešie ponoril ale má menej         torpéd Sad a Typ IX je menej obratný a pomalši pod vodou ale lepši dojazd  .)


Citovat
Příspěvek  
No tak vidiš, víš všechno Smile (ohledně výhod a nevýhod sedmiček a devítek) Very Happy
Více zde http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=122

Edit: Můžeš je přirovnat k bitevní lodi a křižníku, typ IX je jako bitevník pomalý neobratný, ale zato dobře vyzbrojený a s velkým dosahem. Naproti tomu ty VII je jako křižník menší rychlejší obratnější, zato hůře vyzbrojenů a s menším akčním radiem Surprised



Naposledy upravil pombocz dne 24. 06. 2010, 15:57, celkově upraveno 2 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek re 
někde jsem četl, že spíš VIIC


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To je samozřejmě na tobě, pokud si začátečník tak lehčí obsluha je určitě s VII (kvůli již zmíněným výhodým) pokud však ponorku ovladáš dobře, tak s IX potopíš díky většímu počtu torpéd více lodí Cool


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak všichni čtěte ještě trochu, podívejte se do sekce historie a oba typy si porovnejte.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Na IXtkách je i díky většímu "komfortu" a více námořníkům snadnější management posádky  Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hlavní nevýhoda Devítky je, že tě s ní honěj po celym světě a dost často až na jih Afriky nebo k USA Smile


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Vanciku máš pravdu, poslední 3 mise (2x Norfolk a jednou Florida) to je doba, že než se z mise vrátim, je po válce  Laughing  Laughing

ale co mě nepotkalo, jedu z Lorientu, nahodim komprese času, ale musel jsem si odskočit a když se vrátim, ponorka na mapě stojí na místě ikdyž rychlost 18kts, tak si dám externí pohled, docela jsem čuměl, proč stojím  http://www.postimage.org/image.php?v=gx7_hdA
jako poškození žádný hull na 100%, ale asi to byla předzvěst, koupil jsem v bouřce sud na komoru a šel ke dnu Crying or Very sad


_________________
Každá tuna železa na dně, dobrá tuna
IXB U-124 Lorient
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
proto taky jezdim singl (když už se dokopu) na kačeně  Very Happy ... ale i s devítkou sem málokdy dojel do kvadrantu, když to bylo daleko tak sem to prostě švihl přes trasy konvojů a kolem Inglendu a když došlo buď palivo nebo torpéda tak alou domu  Smile


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kačena je dobrá, ale nedokážu u ní překousnout, že má jen 5 torpéd. Jsem zvyklej potápět konvoje a plenit přístava a s kačenou sem rád když potopím Trawler  Laughing


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Na plenění přístavů je kačena ideální  Mr. Green , ale já do nich nejezdím, je to nadlouho a o nervy  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No jasně, je malá a všude se bez zpozorování dostane, ale pěti torpédy přístav nevypleníš (nebo alespoň já ne) Laughing
Ale každopádně s tebou souhlasím -  je to krásná loď Very Happy


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Musíš frčet na kvalitu a ne na kvantitu  Very Happy  !


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hmm, kucí já se po roce probojoval do roku 42 a poslali mě do NY. Operace paukenschlag právě začala a moje U-105 byla jedna z mála lodí, která se jí účastnila. Je to tam samej parník, ale pod kýlem jen 6m Cool


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já měl na USA dycky smůlu...Kdykoli sem se přiblížil k NY tak najednou viditelnost na nule. déšť, bouřka a tak sem šel na hladinu, že mě nikdo neuvidí....a pokaždý se odnikud vynořilo DDčko a dohrál sem Very Happy


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.