Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Bug při nahrání uprostřed hlídky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Bug při nahrání uprostřed hlídky 
Zdravím Vás kapitáni,

doufám, že to tu ještě nebylo, to mě jinak rovnou zastřelte . . .

Hraju TGW 3,0 , jsem asi tak u 20. hlídky rok 1941 představte si prosím tuto situaci:
Vyrazíte na velký konvoj, sejmete všechny strážné lodě a začnete se koncentrovat na ty největší kousky typu whale ship factory, large merchants apod. daří se Vám, po zasazích začnou lodě kličkovat (staré známé), pruběžně ukládáte, kvůli pádům a občasnému nenačtení savu o čemž nechci mluvit, ALE když se načte save a vy jse zrovínka pod vodou a lodě ačkoliv kličkovaly nyní nekličkují jedou si jako by se před tím nic nestalo, hlídka samozřejmě na mustku, externí torpéda se nabíjejí a taky se vám začne sypat sklo z budíků  a to nepočítám zpětné hlášky důstojníka jako třeba např. nepřítel jde ke dnu a pod. ... zkrátka jeden bug za druhým, chystám se to komplet přeinstalovat a hrát asi default verzi nebo zkusit hrát bez použití JSGME a samozřejmě koupi originálního SH3  už pro ten pocit. Jestli máte někdo nějaký lepší nápad, jak s tím vyklepat, byl bych Vám velice vděčný

S pozdravem

Kraftwerk


PC sestava: OS Win7 64bit, intel dualcore 2.01 GHz, RAM 1024MB, Nvidia GeForce 8600 GT 256 MB



Naposledy upravil Vojtino von Kraftwerk dne 16. 06. 2011, 22:01, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Vojtino: Tak tohle je známá chyba i z Win XP. Podle manuálů k default i třeba v GWX nemáš ukládat hru: 1.)Když jsi pod vodou - hlídka ti zůstane na můstku, mění se postavení lodí, mění se dokonce i počasí (někdy). Nikdy pod vodou nelze nabíjet externí torpéda, až se tohle stane, přijde konec světa. A to sklo napovídá, že jsi se vynořil, lodě přestaly kličkovat a ty ozbrojené si tě daly ke gáblíku.

2.) Nikdy neukládat "v blízkosti země nebo jiných objektů"..(!) -tedy paradoxně ani v blízkosti konvoje na který útočíš (sranda, co?).

A počítej s tím, že se spolehlivost savů stále zmenšuje (mne se z 10 savů nahrají tak čtyři, u SH4 se savy sice nahrají, ale tak za 40 minut.) To jde průřezově všemi SH, jen SH5 má savy v pořádku - zas má jiné chyby. Když si dáš práci, zjistíš že se to horší s dalšími aktualizacemi Windows XP i 7, o Vistách škoda mluvit. Hra prostě bohužel stárne. Chce to trpělivost a klidně uvažovat.

Edit: Jo a jen tak mimochodem, když jsi sejmul celou eskortu, v kterém roce to bylo? Protože kdyby v 42+, tak kolik torpéd ti zbude na hlavní sousto?-jak jsi na tom se vzduchem? A co akumulátory? Zkus se taky zamyslet takticky - pokud hraješ simulátor. Pokud jen pro zábavu, je to O.K.



Naposledy upravil Milan L. dne 17. 06. 2011, 02:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek to Milan: 
Děkuji za vzácné info Smile jsem si už myslel, že mám nějaký extra bug Very Happy Jinak je to rok 1941 psal jsem to na začátku, je mi jasné, že čím víc se blíží konec války, tím je to horší. Jinak akumulátory dobrý, stlačený vzduch také, torpédo mi většinou stačí jen jedno na každou loď, když není nějaké to vadné - většinou jsou tam tak 4 nebo 5 strážných lodí .... ale stejně se nedá ničit obchodní lodě, jelikož i ony mají nějakou tu obranu Smile vidím to tak  stejně, že se vrátím k původnímu SH3, ty savy, jak jsi mi o tu popisoval, to je docela vtipné no Smile, ale co se dá nadělat ... někdy to ale dokáže pořádně pozlobit. Jinak ano hraji jen pro zábavu a tak nějak se vtom snažím zdokonalit Smile pak samozřejmě přejdu na tvrdší hru ...

Ps: většinou jsem ukládal proto, že mi hra padala častěji než je zdrávo ... a když jsem hrál default, tak ani jednou Smile



Naposledy upravil Vojtino von Kraftwerk dne 17. 06. 2011, 10:21, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Voitino: v pořádku, jen až budeš hrát na fest simulaci, počítej že dostat velkou loď na jednoho úhoře je šťastný zásah. Většinou tak 2-3 úhoře na 5000tun, větší i více. To je realita. A vzduch a kapacita baterií musí vydržet - chceš nejen útočit, ale taky se odtamtud sakra dostat a získat metál, ne? Ale to chce cvik a asi tak 6-8 měsíců hraní. Ale je to zážitek.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek to Milan: 
To ti každopádně věřím, já už to hraju víc jak 6 měsíců ale tgw zhruba pár měsíců, samozřejmě ta 100% realita je každopádně o něčem jiném, pak až se budu úspěšně vracet na základu si budu moci říkat kapitánSmile Každopádně se vracím na default a pojedu s trochu vyšší realitou než na 50% Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.