Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Problém: Radar a sonar nefungují
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek radar XXI 
Díky, předpokládal jsem to, ale za zeptání nic nedám. Jestli ještě dostanu příležitost vrátím se ke staršímu provedení.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
aj ja by som scel vedet ako ten radar funguje..ked normalne rucne otacam miskou s tym kolesom Very Happy a pri mne su nejake lode napr vychadzam z pristavu ta na obrazovke radaru nic nevidim ziadne vychilky toho obrazu tej haky baky čiary..a nikdy tam nic nevidno ale pritom ked nesom na radare ja tak radar stale hlasi ze na xxx je lod atd..neviem ci sa rozumieme..

proste ked je niekde lod tak radar neukazuje nic na obrazovke


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
No moje osobní zkušenost je ta, že ne vždy radar něco zachytí. I když je zrovna natočen správným směrem, ne vždy stoprocentně zachytí odraz lodi, ale třebas jen dvakrát do minuty. Záleží při tom také na počasí a vzdálenosti. Osobně mi přišel radar nejúčinější na vzdálenost mezi 8-15 kilometry. Na blízkou vzdálenost mi přišel neefektivní. Že by se dal někde změnit rozsah, na to jsem nepřišel.

Jinak k té obrazovce - V momentě, kdy se na ní člověk dívá a zrovna je zachycenej odraz, tak se na něm opravdu udělá krásná výchylka Very Happy Jen tam musí být člověk ve správný moment Smile


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Opět "začátečnický dotaz": co je toto za anténu a jak se vysunuje? Dlouho mi to vrtalo hlavou, už jsem myslel že to nejde vytáhnout a ejhle jde! V manuálu jsem si toho nevšiml. Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No vidíš to, ani jsem si nikdy nevšiml, že jde vytáhnout, mám ji vždy v této pozici. Nicméně to je pouze radioanténa, jestli kecam, opravte mě.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
a jak ji vytáhnu ?


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Kdyz uz tak uz, dam to sem cely.











_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Arrow Hans: A která klávesa k tomu teda patří? Já to tam nenašel (ani přesně nevím co hledat, nějakou anténu...).

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já to také hledal a vůbec nic ani u radiového důstojníka ani nikde jinde to není a to nemluvím o manuálu..
Tak prosím čim se ta anténa vysouvá  Question  Question
Děkuji..

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
morybundus napsal:
Já to také hledal a vůbec nic ani u radiového důstojníka ani nikde jinde to není a to nemluvím o manuálu..
Tak prosím čim se ta anténa vysouvá  Question  Question
Děkuji..



Mám dojem, že to jde jen u GWX, a funguje to automaticky (bez animace vysunutí) tak, že na hladině je otáčející vysunutá, a pod hladinou schovaná.
Jinak některé reskiny ponorek to ruší uplně, takže je to jen kosmetická úprava, která by neměla mít na nic vliv, ale jeden nikdy u sh3+mody neví Wink



Naposledy upravil Voren dne 01. 10. 2007, 10:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Voren děkují za odpověď  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ahoj fšem Laughing ..prosímo radu:hodil sem na člun radar..super!!hlásí mi to lodě přes půl mapy ale když se dostane blíž hlídka jako by spala nebo byla ukolébána pocitem bezpečí pustí ke mě lod tak blízko že mě mydlí rovnou do kožichu Mad !!do tý doby to bylo v pohodě na dálku mi vše hlásili ale ted je to extrémní plavba..už sem se i mrknul jestli nemají námořníci na kebulích šátky Kamikadze Laughing Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jo jo, tohleto mi občas chlapci udělali také, měli zvláštní smysl pro humor, či chtěli užít trochaj adrenalinu Smile
Souvislost s radarem jsem neodhalil, já to řešil tím, že když jsem se blížil k lodi, tak jsem přepnul na blízký dosah a sledoval vzdálenost. Jak klesla pod 8 km, tak jsem namátkově sledoval horizont na vlastní bulvy.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Chtěl bych se zeptat jestli je normalní když s tím nejstarším detektorem radaru zachytím všechny letadla a lodě i v r. 1945.
Dík za odpověď.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Martin S: 1.) To první je kruhová radioanténa, lze ji vysunout a je otočná.Lze ji vysunout pomocí Shift+V, zasunout pomocí CTRL+V. Celé je to spojeno v jednom módu s vlajkou se svastikou (vlající!), která se dá ale vztyčit samostatně nebo se nemusí vůbec použít. Vlajka se ovládá klávesami Shift+F a Ctrl+F. Mód který potřebuješ má název DFa_UnDnRot_Flags_fin2. Ale nevím, jestli funguje samostatně nebo jen v GWX.

       2.)Výstražný radar funguje i starší typ, ale na krátkou vzdálenost a hlásí jen jeden cíl (jeden letoun). Nové typy výstrahy už fungují na mnohem větší vzdálenost (máš víc času zmizet) a navíc v několika svazcích (udává, kolik letadel a z kolika směrů se na tebe hrne, takže víš jaký tanec tě čeká.)


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.