Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
TheDarkWraith UIs for SH5 with TDC V6-7-0
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Díky Torre.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek TheDarkWraith UIs for SH5 with TDC V6.2.0 
Nevim co dělám špatně ale nemohu tento mod rozchodit.Hlavně mě tam zajímá reálná navigace.
Prosím poraďte

  Confused


_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Smaz menu txt. a mas klid,pojede to ....  Exclamation


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ale jak ????
Dik za ochotu předem


_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
najdes si  soubor menu.txt, a ten smazes
ale radsi si ho prekopiruj (presun) nekam jinam, aby jsi ho mohl eventuelne vratit



Naposledy upravil mysak_bob dne 05. 01. 2011, 21:35, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mazat něco není nutné. Stáhni si poslední verzi 6.3.0 a aplikuj patch, protože ve verzi 6.1.0 měl TDW nějaké nevyřešené problémy. Jinak se neboj, že jednotlivé submody (hlavním modem je "NewUIs....byTheDarkWraith") přepisují ten hlavní či mezi sebou navzájem. Reálná navigace, sextant atd. funguje dobře. Pokud by se Ti mod ani poté neměl správně zobrazovat, tak si ten balík rozbal znovu. Často se stane, že není vše správně rozbaleno (použij např. 7zip extractor: http://www.7zipdownload.com/ ).
Někdy po aktivaci modů, které se ve hře po spuštění hry nezobrazí, pomůže i restart PC.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 06. 01. 2011, 10:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek verze 6.3.0 
Tohle mi vyhazuje JSGME při aplikaci  6.3.0




 Sad


_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ddcoyi, při vší úctě, když chceš nainstalovat hru, tak si snad nejdříve stáhneš na PC patch, ten se snažíš nainstalovat a až poté vsuneš do mechaniky DVD a chceš instalovat vlastní hru?  Neutral
Z logiky věci snad naopak, ne? Nainstaluješ hru a tu, když ji chceš modifikovat, upravíš patchem... Tak proč se snažíš, jak je zřejmé z toho screenu, aktivovat nejdříve patch a na něj pak rvát mod, který má být tím patchem změněn?
Takže nejdříve nainstaluješ mody, které budeš tím patchem modifikovat, a až poté ten patch, ne?



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 06. 01. 2011, 17:19, celkově upraveno 3 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Diky a omluva.Jsem trouba...samozřejmě máš praavdu.Vážně je lepší prvně zapřemýšlet  a teprve potom konat.

Ma ted tento problem .....Aplikuju TDV UI ,nasledne chci opatchovat a vyskakuje mi tohle.Nevím uz se budu asi muset vratit k starší verzi modu.Uz jsem zkoušel po aplikaci  i restnout PC, ale nic se mi po spustění mise neobjevilo.Je to jak púvodní verze hry .Už jsem z toho grogy ,ta reálná navigace mne mrzí nejvíc....
S úctou a dík





Naposledy upravil ddcoy dne 06. 01. 2011, 22:03, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Páni, prosím nemáte niekto češtinu pre TDW v.6.4.0 ? Viem, že je to nové, ale ak náhodou tak hodte ju do pľacu. Ďakujem (Pánbožko Vám to vynahradí na deťoch, budú dobručke po tatinkovi))


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Čeština je nahrána.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Prosím o pomoc před týdnem jsem mněl obrovskou nehodu na svém pevném disku a přišel jsem o všechen obsah a samozřejmě i o češtiny. Tímto vás žádám, pokud máte češtinu na TheDarkWraith UIs for SH5 with TDC tak ji sem prosím nahrajte přes leteckou poštu ušetříte  mě mnoho práce předem moc děkuji.


Odkaz: http://leteckaposta.cz/


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To už opravdu nikdo nemá tu češtinu doma na disku????   Prosím vás koukněte se buďte tak hodní.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
toto by malo byť ono
http://leteckaposta.cz/462903538


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky moc hurra  super


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.