Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
TheDarkWraith UIs for SH5 with TDC V6-7-0
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek TheDarkWraith UIs for SH5 with TDC V6-7-0 
Asi zatím nejlepší Interface pro SH5 verze 1.2 největší zajímavostí na něm je ovládání přez fotky důstojníků jako v SH3 což je velmi zajímavá skutečnost, dále obsahuje plně funkční TDC které jde libovolně zapnout či vypnout a já vám zde představuji češtinu, kterou jsem pro tento mód vytvořil. Čeština je kompatybylní s originální českou verzí na anglickou jsou potřeba i české fonty které jsou též přiloženy. (ale na anglické verzi jsem to zatím nezkoušel)

Stránka s bližšími informacemi o modu: http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=166093

Link na češtinu: http://leteckaposta.cz/617095251

Link na nové instruktážní video: http://www.youtube.com/watch?v=-Lf8ePjihIo&hd=1

V češtině doplněno pár drobností a reupnuta na LP.

Uprava snorchlu již není na ponorkách typu 7a,7b,7c jen na 7c/41

Link : http://leteckaposta.cz/792721788



Naposledy upravil hiroc dne 09. 08. 2011, 17:04, celkově upraveno 14 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nemohu ten mod rozchodit vůbec se mi nic nezmnění


_________________




Kdokoliv by sáhl na mojí svobodu , vytrhl bych ze zdi cihlu i kdyby tomělo být holou rukou a tou cihlou bych ho umlátil (T.G.Masaryk)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A zkoušel si to dle instruktážního "videonávodu" pro řádnou instalaci? http://www.youtube.com/watch?v=FVv1qgyivPI

Lepší a jasnější návod nenajdeš. Je přímo na té stránce, kde je mod ke stažení, a připojil je pro všechny, kdo si neví s návodem rady, přímo autor tohoto fantastického modu.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 25. 05. 2010, 23:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pod dvou a půl hodinách málem rozkopaném PC přibylích dalších šedivích vlasech a mnoho sprostých slovech se to nakonec zdařilo.
Moooc děkuji za pomoc. Vypadá to suprově.


_________________




Kdokoliv by sáhl na mojí svobodu , vytrhl bych ze zdi cihlu i kdyby tomělo být holou rukou a tou cihlou bych ho umlátil (T.G.Masaryk)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
už je tam verze  2.9.0.


_________________




Kdokoliv by sáhl na mojí svobodu , vytrhl bych ze zdi cihlu i kdyby tomělo být holou rukou a tou cihlou bych ho umlátil (T.G.Masaryk)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem upravil linky podívám se, co se změnilo ohledně češtiny, ale počkám až se to trochu ustálí vždyť za nějakých osm dní vychrlil pět verzí.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem nahodil nový mod  TheDarkWraith UIs for SH5 with TDC V3-0-7  plus češtinu přes jsgm vše supr až na to že čeština nefunguje při ponoření,neví někdo co s tím?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano problém je v češtině po ponoření se nezobrazují rozkazy a hlášení v informační tabulce hned se na to podívám a pokusím se najít závadu.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Závada je již opravena a čeština byla v pár bodech vylepšena a upravena pro verzi 3.0.9


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nainstalovaný,vyzkoušený funguje.Děkuji.Dík patří také všem moderům ,překladatelům protože bez nich by to bylo nehratelný

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Páni klobúk dole!!!!! To je nádhera. Perfektná práca a zatiaľ mi všetko funguje. Vedel som, že sú tu machri , ale toto som nečakal. Perfiš Smile  Smile


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Prosím, keby mi niekto vysvetlil nasledujúce:
1. vypnúť(zapnúť) TC1 v radiovej správe rcvd
2. Zapnúť vypnúť TC1 na novom radio spojení
3. skryť (ukázať) hráčové vedenie
v poznámkach mi ukazuje stav paliva, počasie .....
Ďakujem


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No popravdě řečeno jsem to moc nezkoumal ale, pokud je tam něco s češtinou v nepořádku tak to dejte vědět, ale do češtiny je přimícháno mnoho textu navíc pro jiné mody, které jsou s UI kompatibilní ale spíš je to otázka na Darkwraitha  já jsem přeložil jen to, co jsem viděl Rolling Eyes


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nefunkční odkaz Sad


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak najdi novej a napis ho sem  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.