Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 8 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Vaše nej ponorka ve hře je?
Vaše nej ponorka ve hře je?

IIA 2% 2% ( 4 )
IID 1% 1% ( 2 )
VIIB 19% 19% ( 27 )
VIIC 36% 36% ( 50 )
VIIC41 3% 3% ( 5 )
IXB 5% 5% ( 7 )
IXC 11% 11% ( 16 )
IXC41 2% 2% ( 4 )
IXD2 8% 8% ( 12 )
XXI 7% 7% ( 11 )

Celkem hlasů : 138
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Hmm, asi se pudu zastřelit provazem do rybníka. Měl jsem krásnou IX dokonce s maskováním a dvěma kulomety a jedním flakem. Uklepl jsem se a smazal si karieru. Před chvílí jsem měl typ VIIC a opět jsem si nechtíc smáznul karieru. Asi mi z toho hrábne Crying or Very sad to všechno při obtížnosti 90%. Neptun mě nemá rád Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ta zkus tuhle stránku http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/obnova_dat/
Občas mi to pomohlo. Wink

Všechno co uložíš ze SH ,se nachází v Documents and Settings  - Dokumenty,tam si je musíš obnovit.



Naposledy upravil mysak_bob dne 03. 05. 2009, 20:42, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mrknu na to, dík. Teď zrovna jsem trochu poškádlil typem II.A jednu C2 u východního pobřeží GB, ale není to ono Confused
EDIT: tak jsem to rozehrál znovu, nedá se nic dělat. První mise dokončena, mám na kontě tu jednu C2, tři small mrňouse a jednoho coastal mrňouse.



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 03. 05. 2009, 23:14, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
zatím je u mne nej VIIB, ale už se těším na větší loď  Kapitan

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jo tahle IX byla moje nej, než jsem se o ní svojí blbostí připravil Twisted Evil


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek to Bobo Wolf 
To je ale velryba. Měl bych si asi zapnout ty externí pohledy.
Mi se líbí jak VII tak IX, ale ta IX má nádherné tvary.  Smile
XXI je mašinka, ale ty tvary nic moc.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek S.Standa... 
Ty pohledy ti sice berou procenta na realitě, ale je to hlavně o pokochání, když si to všechno můžeš pěkně prohlídnout. Já už se těším na IX, mám naspořeno 5500 mařen a ještě mi 3500 chybí. Škoda, že führer nedává na leasing Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
já na IX naspořil už dávno, ale musel jsem dlouho čekat až bude k dispozici. Typ IXB je pro "Šťastné časy" výborná ponorka - velký náklad torpéd a výkonné palubní dělo jsem si vždycky přál  pirát


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já jsem vyzkošel všechny IX je fajn moc jsem se na ní těšil ale je to mastodont co se ponoří za tři dny má sice hafo torpéd  Twisted Evil ale naní nad rodinný typ ponorky VII tam se všichni znají a nejdou dvě hodiny na navštěvu od předních torpéd na záď Laughing  Wink


_________________
Lothar von Arnauld de la Periére *1886-+1941 (U35,U139) 194 lodí potopeno/453.716BRT eso všech es WWI
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ja nejradeji pluji s VIIB. za prve s ni pluju celou karieru( od roku 1940)
za druhe je dobra za dobrou cenu(kdyz ji kupujes a mel si jinou)
jen ta doba ponorovani a malo mustku na kupovani


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
víc můstků seženeš na Céčko, ale pod vodu jde celkem rychle Wink



když to porovnám s IXDSmile


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to vim ze na C de vic mustku, ale ja mam to B tak napechovany pristrojema jako sonar, snorkl atd., takze koupe nove pon. by me stala majland.


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak konečně dostala moje veverka nějaký to vylepšení. Novou věž typ IX/2 a radar, který jsem včera využil při útoku na konvoj v hrozným počasí. Přišel jsem sice tou úpravou o těžký flak, ale možná, že ty dvě dvojité dvacítky budou lepší Wink




_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Typ XIB sice leze do sklepa trochu dýl ale s dobrýma baterkama muže špízovat cvrkot hodně dlouho.Pár torped navíc se hodí...a blokáda Anglie?.-)Řešil sem to tak že když sem se vracel z operace Uder bubnu s U-107 tak sem jel na kafe k Winstonovi:-)celkem v oblibě  asi víc XIB než VIIB.Mužu i VIIC:-)


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jsem nevedel, ze v SHcku je ponorka XIB  Wink

btw. precti si pravidla fora  Twisted Evil



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 08. 2010, 08:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 8 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.