Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 9
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Vaše nej ponorka ve hře je?
Vaše nej ponorka ve hře je?

IIA 2% 2% ( 4 )
IID 1% 1% ( 2 )
VIIB 19% 19% ( 27 )
VIIC 36% 36% ( 50 )
VIIC41 3% 3% ( 5 )
IXB 5% 5% ( 7 )
IXC 11% 11% ( 16 )
IXC41 2% 2% ( 4 )
IXD2 8% 8% ( 12 )
XXI 7% 7% ( 11 )

Celkem hlasů : 138
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Vaše nej ponorka ve hře je? 
Jaká je vaše nej ponorka ve hře? Ať už vzhledem nebo vlastnostma.



Naposledy upravil Sarroth dne 12. 02. 2007, 02:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
zcela určitě řada VII, ať už B nebo C..
obratná, rychlá doba ponoření, dobře ovladatelná, IX jsou hrozně velký mrchy a taky už mě nebaví hrát hrozně dlouhý patroly kvůli jejich velký zásobě torpéd


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No ono to nikde není o moc(rozdíl) ... ono říct že 9 řada není obraná, no nevím nevím. Jediný rozdíl je, že holce se ponořit trvá trošičku delší dobu, jinak má samé plusy ať už počet torpéd, palivo. Co si budem povídat byla to nej řada z ponorek Německa(když samozdřejmě nepočítáme XXI, která téměř nijak nezasáhla do bojů) z druhé světové. Ale člověk musí do XI tak nějak "dorůst". VII má své kouzlo a mám ji v oblibě, ale hlasuju pro IXC(poměr rychlost, potopení, pod a nad hladinou, hloubka, počet torpéd atd atd.) a hlavně mám rád dlouhé patroly . Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ja sem zatim mel jenom VIIB nebo VIIC takze moc porovnavat nemuzu Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No, domnívám se, že všechny zmíněné ponorky mají něco do sebe a určitě stojí za to je všechny vyzkoušet. Mě se asi nejlépe    plulo na XXI, ale i celá řada IX - kvůli zásobě torpéd, rychlosti a výdrži. No a VII jsou zase hezky obratné a elegantní....No mám je holky rád všechny Laughing  Laughing  Laughing  Laughing


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Z různých důvodů jsem to ještě ani jednou nedojel do kapitulace ale veškeré moje sympatie patří IXB,velká zásoba torped,vzhled,toto je konečně pořádný "kytovec".

Jedu to ted současně i ze VIIC ale "kytovec" má u mě jasně navrch.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nasehovado napsal:
Z různých důvodů jsem to ještě ani jednou nedojel do kapitulace ale veškeré moje sympatie patří IXB,velká zásoba torped,vzhled,toto je konečně pořádný "kytovec".

Jedu to ted současně i ze VIIC ale "kytovec" má u mě jasně navrch.


Tak Ti držím palec, abys to jednou dojel do konce.Ty poslední válečné okamžiky stojí za to.. Wink  Wink


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nasehovado napsal:
veškeré moje sympatie patří IXB,velká zásoba torped,vzhled,toto je konečně pořádný "kytovec".

Jedu to ted současně i ze VIIC ale "kytovec" má u mě jasně navrch.


Termín kytovec je super.... Laughing  Laughing  Laughing  Laughing A máš úplnou pravdu Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
IX rada to je u mna naj., a pritom som najviac valcil s VII radou  Laughing  , ale je to moj nazor konecne mam pocit ze ovladas ponorku samo od atomovky maju daleko  Very Happy  ale palivo ,ponor, torpeda su dolezite  na potapanie neviem ako na tom boli VII/41... neviem ci si to s niecim pletiem ale aj oni mali externe rezervy v celku good inak hlas pre IX radu,pritom neviem ci zalazalo co sa tyka dlzky ponorky , ktora bola nachylnejsia na hlbinne bomby VII cka je predsa len mensia hmm  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem se konečně zaregistroval.Asi už bylo načase.K těm ponorkám já sedlám IX D2 a jsem spokojenej,hlavně kvůli torpedům.Teď zrovna lovim konvoj a protože sem byl donucen vymlatit eskortu složenou ze 2 Tribalů a jednoho J classu,stálo mě to dost torpéd. Ten konvoj je plnej velkejch ryb 2 T3, 1 T2 a samý C2 a C3. 300 000 BRT nepoužitího železa.a diky zasobě torped na palubě mam dost úhořů a můžu si jít hrát....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
K těm ponorkám já sedlám IX D2 a jsem spokojenej,hlavně kvůli torpedům.

Sakra jakto že tam není! Doplním. Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
osobne MILUJU VIIC uz jen pro to jak je PEKNA ale z praktickyho hlediska je jasny ze trida IX a vejs ma vic torped a to je dost podstatny ale prece nevymnenim svoji MILOVANOU  U 48  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já osobně doporučuji stránky http://uboat.net/, kde je spousta informací o ponorkách...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rudla napsal:
Já osobně doporučuji stránky http://uboat.net/, kde je spousta informací o ponorkách...
+-


Naprostý souhlas s uvedeným linkem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak ten odkaz je opravdu parádní to musím souhlasit hoši Wink  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 9
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.