Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Výbuch torpéda v ponorce
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Výbuch torpéda v ponorce 
Tak jsem si dal plnou simulaci prostě skoro real a světe div se co se stalo v mý ponorce po ůvodní misi .Při vyplutí z Kielu po cirka 200 km jsem šel v ponorce do přídě k torpédům a po prvním kruhovým průlezu ,  explodovalo torpédo uvnitř ponorky no děs . Stalo se to už někomu ....
Zadalší mám dost silnej PC jedu na nejvyší detataily co to de ale když začne do ponorky srčet voda tak fps klesnou až na 3 tot nehratelné . Maj to dost blbě optimalizovaný hlavně uvnitř ponorky .
Další problém schází my nabíjení zadního torpéda , vzadu nic není .
A pak další problém když jsem v doku Kielu předají mi velení na ponorku když si promluvím s oficírem a chci vyplout tak se my objevý :Opravdu chcete na novou hlídku , bez výběru mise ? ANO - NE  Když dám ANO tak vypluji ale bez zadání mise , když NE tak jsem v doku . Poradte jak mám tu misi aktivovat .  Crying or Very sad



Naposledy upravil mysak_bob dne 06. 04. 2010, 22:21, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ad vybrání mise: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1631
Ad absentující zadní torpédová místnost: Vzadu není torpédo, protože typ VIIA (na tento typ usuzuju dle Tvé "úvodní" mise - typ VIIB a C je možné získat až v pozdější fázi) měl externí torpédomet, tzn. že žádná zadní torpédová místnost tam (správně dle skutečnosti) být nemá ty "real" ponorkáři! Idea Zadní torpédová místnost je až v typu VIIB a C.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 06. 04. 2010, 22:34, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Výbuch torpéda v ponorce 
Tak to má dočubený UBisoft v nabídce SYSTEMY PONORKY JE TAM ZADNÍ TORPÉDO V (5) . Mám dojem že ve SH3 se zobrazovalo přesný uspořádání ponorky v jaký ses plavyl , a ne takovýto paskvyl .

  



EDIT:
Aha tak to byla taková nouzovka jedno torpédo odpal a konec ... 4 + 1 komora to zadní se už nedalo nabít ...




Naposledy upravil FrenkiCz dne 06. 04. 2010, 23:22, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
VII A měla torpédomet montovaný externě, takže tam byl, ale nebyla tam místnost... pro detaily jděte do sekce historie.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No,ono staci se projit na zad (po palube) a ta bublina na konci je ten torpedomet.Taktez jsem dumal,k cemu tam je.


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.