Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 8 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Patch 1.2
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
to scot666:

A co (kromě maličkostí) ti tam ještě chybí? Podle mě vše, co bylo možné vylepšit, komunita už vylepšila. Například kompletní kvalitní pohyb posádky po ponorce a další megalomanské zásahy, komunita vytvoří asi dost těžko Crying or Very sad doufám že to, co v SH5 pos*ali doladí v případném SH6 (snad bude!)  Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 09. 2010, 19:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No vice nez 3 mesice jsme na to nesahl tak snad si vzpominam dobre ale stvalo me toto: teleportace posadky na palubu, spatny model veze u typu VIIB,obecne pohyb posadky po ponorce a jeji reakce na situace, bugy s respawnovanim potopenych lodi, nesmyslne ukoly v kampani, system moralky, pocet lidi na palube a na spoustu veci si jeste nevzpomenu. Cekal jsem, ze spoutu toho v dalsi patchi vylepsi a odstrani. Proste kdyz uz uspechali vydani, ze to casem daji do podoby jakou to ma mit. Vim ze, na nektere z tech veci uz je mod, ale pres leto nebyl cas ani chut ladit si dokupy spoustu modu. Mozna v zime me to chytne, uvidim nebo pockam na nejaky ubermod. Taky jsem cekal, ze casem odstrani tu protivnou povinnost byt stale online.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
na nějakej ubermod si ještě počkáme, takový mody se klidně dělaj rok dva tři ... Ovšem nedivil bych se kdyby se na to mods vyflákli úplně. A vůbec bych jim to nezazlíval.



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 29. 09. 2010, 06:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jsem zvykly na korist cekat .... Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to, o čem jsem psal na webu, je oficálně potvrzeno. UBI již neplánuje žádné další patche pro SH5 (zdroj: http://forums-de.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/3431013487/m/1451048598 ).

Prosím žádnou flamewar.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to je dobrá nebo spíš špatná zpráva-myslim pro supermody, SH5 plánuju koupit ale neni nic co by mě z modů nakoplo, nebo jsem něco přehlíd?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek UBI 
To se dalo čekat.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zkrátka a dobře ubisoft sh zpackal a teď od toho dává ruce pryč jako by se nic nestalo. Prostě sh5 zamete pod kobereček a bude doufat že časem se na něj jednou možná třeba zapomene odhaduji tak 45let ale spíš víc.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 8 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.