Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 7 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Patch 1.2
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak každopádně se patch 1.2 povedl takové základní chyby opravuje a o zbytek se postarají další dva patche a následný datadisk takže zatím to jde podle plánu Cool


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Velavazeny kapitani..... Mam nasledovny problem.Samozrejme som si kupil original s ceskymi titulkami, hned sa spusti autopatch ktory ale nic nenainstaluje verzia hry je 1.0.0.0 a akykolvek pacht samotny stiahnem z netu tak mi to vypise ze sa neda instalovat na aktualnu verziu hry.Kde kua je problem?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Piit: To může být víc věcí, ale nejpravděpodobnější je že jsi se špatně zaregistroval u Ubi. Nebo nedej bože se někdo zaregistroval na tebe. Zkus přeinstalovat a znovu. Mně se i česká verze zaregistrovala a opatchovala bez problémů. A Piite, aby se ti vůbec patch 1.2 (a eventuálně každý další) nainstaloval, musíš už před jeho instalací vypnout všechny módy co tam máš. Do bunkru, odebrat a pak znovu vrátit.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To Milan L. : Skusil som to preinstalovat ale ziadna zmena.Este skusim ten ubisoft :-) Vdaka za radu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Piit: Napiš jak jsi dopadl. Mne by to zajímalo, protože osobně jsem kupoval českou verzi hry pro souseda v prodejně JRC v Tescu Letňany a nešla taky registrovat,  podpora (asi Playman) mu tvrdila že jde o pirátskou verzi, musel předložit nákupní doklady a teď nevím: buď ho zaregistrovali přes podporu, nebo mu to vyměnili. Nemůžu se ho teď zeptat, je to učitelská famílie a teď jsou na prázdninách. Ale vím že pak už hrál.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
No jo zase to UBI už mě serou!!!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Milan L. : Pozeral som ten ubisoft ucet a normalne je vsetko registrovane.Prebehol som tam vsetko a Vsetko je v poriadku.
Po preinstalovani som spustil hru a hned sa pusti autopatch ale nic nestiahne.Dokonca som pustal autopatch aj samotny z adresara v pocitaci.Nic.Normalne pusti hru a hram ju neopatchovanu.Idem dalej spekulovat a ak nieco zistim tak to sem napisem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Piit: Tak pak už zbývá jen nekompatibilita s něčím na disku anebo opravdu nějaká skrytá vada disku, jako by na něm něco chybělo nebo nebylo čitelné. Těžká rada.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
zkus si stahnout nejprve Patch 1.1 a teprve potom 1.2 . 1.1 vysla zaroven se hrou . Myslim si ze autopatch tam chce rovnou narvat 1.2 a proto mas problem . Pokud to nebude ono pak bych kontaktoval UBI a zadal napravu .......


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To 312 Cherry: Tady totiž vůbec něco nehraje. Jde o to, jestliže zakoupený originál hry měl opravdu verzi 1.0.0,to je divné, já jsem kupoval rovněž českou verzi hry, měl jsem ji v předobjednávce a tedy jsem ji dostal hned druhý den po vydání. A verze už byla 1.1.0 Jde o to, co Piitovi vlastně prodali (a mému sousedovi asi taky). To vypadá, jako kdyby někdo měl nasilážovánu pěknou zásobu hry už předem, ještě s verzí 1.0.0 Nezdá se ti?


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Dakujem za rady kapitani...Problem vyrieseny.Myslim ze je jedno aka je to verzia hry patch stiahne.Mam len problem ze pouzivam ako antivir aviru.Je fajn ale kazdemu programu alebo aplikacii musim zadat vynimku vo firewalle Aviry.Zasa raz som prekvapeny ako jednoducho sa to da vyriesit a divim sa sam sebe ze som na to neprisiel skor.Takze komu nejde instalovat patch tak nech si skontroluje firewall.Vynimku som musel povolit aplikacii game updater v adresari kde je nainstalovana hra.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nuž Sepe som rád Tvojmu článku a bohužial sa len potvrdilo, že ubi jednoducho na poctivých (kupujúcich) zákaznikov jednoducho s.r. a basta. Je im fuk či sa to niekomu páči alebo nie. A ich dristy o podpore sú obyčajným pluvacom do tvare slušných ludi.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dnes jsem si článek taky přečet a nemám i tak z budoucnosti SH5 vůbec dobrej pocit, už jeho vydání provázely velké kontroverze, které se ale zatím více prohlubují, než aby se vše obracelo k lepšímu a pokud ano bude to malý zázrak, SH5 a stav v jakém se nachází není důsledek Ubisftu nebo vývojářů ale důsledek chování nás hráčů jako celku-tím mířím na masové pirátění ne nás srdcaře, kterých je jen promile.
 Je rozumné domnívat se, že se hra tentokrát nezaplatila a to je zlé, stane se však série SH alespoň dalším šturmovikem? Paralela mezi oběmi hrami je silná a velmi rezonuje, u letadýlek Ubisoft již rezignoval na plnohodnotné pokračování které nebude a věří tomu už jen málokdo. SH6 půjde již zřejmě taky konzolovou cestou .
Ptám se tedy, bude komunita SH5 schopna a ochotna držet při životě? V případě SH3 ale i 4 se vše zdařilo velmi dobře ale byla zde podpora od vydavatele-více patchů, datadisk a nezatíženost DRM ale i tak vše trvalo velmi dlouho.
Nezájem vydavatele o stále neodladěnou hru a z toho plynoucí devalvace práce moderů by mohla být velkou pohromou.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
SH3 s mody se drží už hezky dlouho a udrží se dýl než SH5 ( singl určitě ).

Ubi sklidila co zasela, a dobře jim tak  Cool. Pokud se hra nezaplatila, tím líp. Peníze a zisk je jediný na co slyší a snad se poučí.
A stejně maj vyrejžováno na jinejch hrách, hlady neumřou  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To jsou pekne vyhlidky. Ja SH5 na nejakou dobu odlozil, ze pockam az to doladi a ono nic asi nebude. Snad to aspon doladi komunita. Byla to posledni hra od Ubisoftu, kterou jsem na PC koupil.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 7 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.