Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Patch 1.2
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak sme sa predsa len dočkali. Dnes o 19,00 som pri spúšťani hry zistil, že sa mi inštaluje niečo nové a po potvrdení sa mi nainštaloval patch, ktorý hru upravil na verziu v.1.2.0 no ale nie je to žiadny zázrak. Na veži stále 3 maníci, pridané je hlbka pod kýlom v páse, kde sú mávre s ponorkou no uplne hlúpo je vyriešené stanovenie nového kurzu a návrat na naplánovaný kurz. Dobre funguje F5 aj F6 no a ďalšie uvidím pri ďaľšiom hraní


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mně se nic nestahuje mody jsem vypnul


_________________




Kdokoliv by sáhl na mojí svobodu , vytrhl bych ze zdi cihlu i kdyby tomělo být holou rukou a tou cihlou bych ho umlátil (T.G.Masaryk)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
mě taky ne Sad


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
jdu to prubnout Smile

e: tak jo už mám nainstalováno na verzi 1.2.0 stáhlo se to hned po spuštění a v pohodě



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 11. 05. 2010, 20:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to co jsi popsal, je asi jediná modifikace k lepšímu co provedli. Ponorkou můžeš zase jen postrkovat myší blbsky po mapě, žádný návrat na kurs - je tam popsaný, ale jak uhneš z trasy, zmizí celý předkreslený kurs z mapy a už se ti neobnoví. Když nejseš na hladině abys mohl k UZO, zase musíš prolézat celou ponorkou k periskopu, žádné bleskové přemístění z místa na místo ( nebo aby úseky samostatně řídili poddůstojníci). To samé při směrových a hloubkových manévrech - budeš muset při přepínání mačkat knoflík za knoflíkem. Nenarazil jsem na žádný kompas ani kormidlo, takže na přesné útoky na konvoje přes ochrannou clonu zapomeň - nemáš šanci, jen klávesnicí nebo akční mapou či dokonce směrovými šipkami. DD budou ve svých otočkách tak zhruba 30x rychlejší. Stejně blbské zaměřování torpéd. To je zatím všechno při zkusmém spuštění. Víc jsem toho neunesl.
Zkusím se vrátit k módu, jestli to půjde.
V nejhorším budu mít dva měřáky hloubky pod kýlem nebo jeden zmizí.

Panebože, tak oprava. Kompas - jen kompas - tam je v rozbalovacím řádku, stejně nepřehledný jako všechno ostatní. Hrůza.



Naposledy upravil Milan L. dne 11. 05. 2010, 20:35, celkově upraveno 2 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Milan, vľavo dole pri lište, kde sa pridavaju rychlosti je male tlačitko, ktorým sa otvorí lišta na zmenu kurzu a aj pre návrat na naplánovaný kurz. Teda aspoň mne to tak funguje a nevymazáva to naplánovaný kurz


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Hogen: Mně to vymazalo naplánovaný kurz dvakrát, už tomu nevěřím. Ten "digitální" proužkový kompas mi taky nesedí. Mám dojem, že hlavně opravili chyby a přidali jen tyhle tři věci. No, zaplaťpámbu aspoň za to. Dal jsem si tam zpátky mód New UI 2.1.0 s původními budíky a TDC z SH3 a zatím (no, hraju to teď asi 2 hodiny) jsem docela spokojen. Na zaměřování torpéd teď používám TDC "poloautomat" (automatický zámek, hloubku torpéda a rychlost si nastavím sám) a není to už tak zlé. A jde to i odhadem.To mi umožní pálit přímo z periskopu, akční mapu používám jen při palbě odhadem bez vysunutého periskopu. Navíc v tomhle módu (nevím jestli to je obecně) když si zapneš plnou horní lištu máš tam i notes - pak stačí kliknout na cíl a vypíše ti to vzdálenost a rychlost. Ale to je "nefér" pomůcka, používám ji třeba v mlze a při dešti, kdy se blbě odhaduje vzdálenost a rychlost. No uvidíme. Možná že nakonec ta pětka ještě bude za něco stát.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
už jsem na to přišel jak to donutit stahnout musíte spustit hru přímo z disku (cd)



Naposledy upravil Alois-cz dne 12. 05. 2010, 15:00, celkově upraveno 2 krát.

_________________




Kdokoliv by sáhl na mojí svobodu , vytrhl bych ze zdi cihlu i kdyby tomělo být holou rukou a tou cihlou bych ho umlátil (T.G.Masaryk)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Bohatě postačí jít do adresáře hry a spustit exe soubor, který "updatuje gamelauncher" Wink
Postup jsem tu už přesně popisoval.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mod na emblemý vám v přístavu znemožní umístit kulomet do zimní zahrady není to vůbec v nabídce tak že nemůže te mít dva.
Otázka je jestli to má cenu a jak se to bude projevovat v dalších fázích kampaně.(dvojnásobek munice proti letadlům)
 jedná se o mod VM-U-Boat...



Naposledy upravil Alois-cz dne 12. 05. 2010, 16:50, celkově upraveno 3 krát.

_________________




Kdokoliv by sáhl na mojí svobodu , vytrhl bych ze zdi cihlu i kdyby tomělo být holou rukou a tou cihlou bych ho umlátil (T.G.Masaryk)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem taky stahl novy patch pres game update,musel jsem se znovu zaregistrovat na Ubi,chtelo to po mne cd key,vlozil jsem ho....a ejhle,kod je incorrect,mam originalni hru,ale tohle je uz na mne moc,nasledoval reinstal,nepomohlo to,takze odinstal a dlouhy hod do skrine,kde ji snad nikdy nenajdu..... Mad


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nemůžeš dvakrát registrovat jeden kod jakmile ho zaregistruješ tak oni si ho odškrtnou a hotovo


_________________




Kdokoliv by sáhl na mojí svobodu , vytrhl bych ze zdi cihlu i kdyby tomělo být holou rukou a tou cihlou bych ho umlátil (T.G.Masaryk)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Alois-cz:
 Ano,ale proc po mne chteli reg.kod,kdyz uz ho maji????



Naposledy upravil mysak_bob dne 12. 05. 2010, 17:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
měls to stornovat


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zkousel jsem to,ale bez uspechu


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.