Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Patch 1.2
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek to Milan L. 
a co takhle si precist forum?
Lze take pouzit funkci Hledat, ale ze jsi to ty
tak tady mas odkaz
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=694


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky moc. Ale jestlu můžu.. další uzemňující dotaz: JSGME jsem si nainstaloval až pro módy v SH5. Vytvořil si zástupce ve složce hry spolu se složkou Mods, další na ploše. Může se zkopírovat i do SH3 (zástupce a složka Mods) nebo se musí instalovat znova? Vím že na subsimu je detailní návod, ale v anglině a translátor to přeloží tak že mám dojem že se jedná o dějiny WWII.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Milane, mám JSGME pro sh3 a sh5 zvlášť. Nekombinuj to, nekopíruj to, vyhneš se příp.problémům. Nainstaluj si pro každý simulátor JSGME zvlášť. Pokud by se to začalo vzájemně ovlivňovat, tak to určitě blbě skončí Sad


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky všem moc, právě tohle jsem potřeboval s jistotou vědět - nestává se často, že se jeden program instaluje víckrát a třeba i ve stejné verzi do jednoho počítače. Tohle je výjimka, proto jsem byl v rozpacích.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Panove,na jednom foru jsem nasel zajimavou informaci : Patches are expensive.

The next patch will be included in the upcoming expansion. Silent Hunter V 1943-1945
And it's free
Just $29.99
je to odsud: http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1121062387/m/7371067148  

podle Ubi ma novy patch vyjit 11.kvetna 2010  Laughing



Naposledy upravil messer dne 07. 05. 2010, 20:50, celkově upraveno 3 krát.

_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jak mám dobře chápat tak ten patch bude za prachy?
To ať se jdou boudnout s celým SH 5.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
bodnout se můžou jít tak nebo tak ale kdoví...třeba přišli na to co za shit vydali a tak ten patch bude jako nová hra třeba SH6 Laughing  vtom případě chápu ty peníze

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Píše se tam : Další patch budou zahrnuty do připravované expanze. Silent Hunter V 1943-1945 Není napsáno patch1.2. Bude určitě zadara, protože opravuje chyby atd. ale tady je podle mě budou připravované nové typy ponorek kampaně, prostě expanze hry. Něco jak byl datadisk na SH IV tzv. patch 1.5 U-Boat missions. To zase někdo šíří paniku. Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ja taky netvrdim,ze to tak je....  Laughing


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To bylo odpověď pro Dušanbo a ne na tebe Smile , vím, že jsi to jen přeložil co bylo na fóru na ubi. Chtěl jsem uklidnit hladinu Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dle oficiální zprávy UBI má patch 1,2 vyjít pozítří (12. 5). Nezapomeňte si, pokud patch tento den skutečně vyjde, před updatem deaktivovat všechny mody.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sepp von Posorschitz napsal:
..... pokud patch tento den skutečně vyjde
Ja myslel,ze uz jsi velky na pohadky.....  Very Happy


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Seppe a nebude jednodušší, až ten pack vyjde, přejmenovat všechny stávající mody na grose multi pack 1.2 Surprised a ke každému velkému balení, jeden malý esesáček zdarma Very Happy


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak je to tady.
Původně 11.5. a teď 12.5.
Jestli to vůbec vyjde. Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já to tak nehrotím Bobo a Messere. Až patch vyjde, tak tu prostě bude.
Ostatně mezi prací, spárováním chodby (subjektivně viděno) dlouhé jak dálnice, zateplováním domu a doděláváním dalších tisíce kravinek na domě usednu k SH5 nebo 4 mezi jednou a druhou v noci a to, pánové, je pro mě balzám na duši a nějaké kecy typu "ubi shit" a "se*ou na zákazníka" mi jsou úplně ukradené. A když se ráno vzbudím a čeká mě v poslední době už standardní program (práce na soudě, pak výuka na škole a poté hurá do pracovních džín a makat až do jedné do noci), tak se několikrát za den přistihnu, jak se - a v tom máš Messere svatou pravdu - jak "malej" celou dobu těším, až od lepší polovičky dostanu v noci kafe a zákusek na stůl a já pustím "eSHáčko".



EDIT: Takže vydání patche 1,2 dostává přece jen reálnější obrysy.

UBI potvrdilo vydání patche na zítřejší den, jak jsem sem dal avízo. Pro netrpělivé-má vyjít kolem 16.00 hod.

Zdroj: http://forums-de.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/3431013487/m/2691047958/p/6



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 11. 05. 2010, 11:33, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.