Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Patch 1.2
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Lidi brzděte, nějaký "ošetření" nebo cracky si řešte přes PMka nebo jinak, ale né veřejnou cestou, nestojíme o nějaký flamy nebo nařčení z podpory pirátů

edit: Téma pročištěno



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 23. 04. 2010, 18:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek A patch!? 
Dnes je jestli se nepletu 3. 5. a opět nic. Měsíc už nehraju, protože cpát tam módy před patchem když ani nevím co finálně opravdu přinese podle mne nemá cenu. A s tím stávajícím rozhraním nejsem schopen se dostat ani do Kielu. Navigace trasy je tak pro kluky na koloběžkovém výletě, kapitáni si zaznamenávají trasu do map aby znali rychlost kurs a přibližnou spotřebu a potřebnou rychlost za stávajícího počasí. Taky jde o kontrolu snosu mořskými proudy. V módech se to množí jak houby po dešti, pomalu se v tom jeden nevyzná a nikde nic. Vypadá to, že Ubi na to kašle a už honí peníze jinde. A já mám na Ubi serveru zbytečný účet jako cíl pro hekry. Paráda. Vracím se k SH3 - 4. asi jediné rozumné řešení.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Já to sice hraju jdemito ale takovejch bugů pádů hry atd je to jrůza dost mne zklamali at se jdou bodnout


_________________




Kdokoliv by sáhl na mojí svobodu , vytrhl bych ze zdi cihlu i kdyby tomělo být holou rukou a tou cihlou bych ho umlátil (T.G.Masaryk)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
UBI si nasralo do bot. Všechny jeho ´´nepřekonatelné´´ochrany jsou už totálně prolomeny:viz. settlers 7, AC2 nebo splinter cell convictions. Tak tam šlo celé snažení UBI jen jak ochránit hru a na kvalitu kašlou potažmo i na celou hráčskou komunitu.



Naposledy upravil súdruh.jasánek dne 03. 05. 2010, 20:06, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No ironie je, že opravdu snad pokud se nepletu všechny hry s UBIDRM jsou "ošetřené" až paradoxně na SH5, které si 95% hráčů(skalních ponorkářů, nemluvím o těch co si po vystřílení konvojem dělem na 0% realism či co berou potopení hlubinejma v 50m za bug po týdnu stejně sosnou něco jiné) pravidelně kupuje.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tenhle titul měl asi nalákat, předvést se jako páv. Velmi dobrý "filmový" úvod, pak řada nesmyslů: ponorka na hladině má vysunuté periskopy, v tutoriálu jdete až dolů k vysunutému periskopu vynořené ponorky (nebylo by už lepší UZO?) atd. Když chci do Kielu, přesto že mám splněné cíle, loď se nehne z místa. Asi proto, že jsem svévolně dva cíle zkusil odstřelit kanónem - to se mi asi nepočítalo.
Budí to ve mně dojem, že vývojáři chtěli udělat skutečnou bombu, superhru, a v poločase zjistili že jim došel čas i peníze. I poskytli co měli a zbytek si dodělejte. Navíc systém nám prolomili, musíme jít vydělávat jinam. Asi tak. A co dál? No, jako obvykle. Každý za sebe a pánbůh za všechny.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Jak už jsem tady psal:jsou to rumuni hlavně že vývojáři říkaly jejich šéf že se k tomu postaví jako chlap.
A hovno.Jenom keci to umí každej rumuni jedni nobo romoni?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jo to jo, chlapsky "fňukal" jak to měli s vývojem těžký.
Vím, že sem se ho chvíli zastával, s odstupem času to vidím jinak.

Přiznám, že už pár tejdnů ani nesleduju co se kolem SH5 děje ( jen škodolibě sleduju neúspěchy UBI ). Jinými slovy mě už SH5 nezajímá a nejspíš už ani nikdy zajímat nebude a i jen prosté sledování dění kolem SH5 mi přišlo jako ztráta mého času.

plně se ztotožňuji s názory jako je tenhle a jiné podobné :

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1121062387/m/5731095858

P.S. Pětku sem měl tu možnost vidět, zkusit a půlhodina mi stačila k tomu abych se rozhodl nekoupit a nepodpořit a jako bonus zavrhnout UBI celkově ( to je zas moje sběratelská edice, když mě nějaká firma nas.r.e má utrum ). Už jich mám ve sbírce slušnou řádku  Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak kdepak mame ten vyjimecny patch 1.2????  Laughing  Ze by Ubi ho chtela prodavat jako datadisk????


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no naštěstí u mně šlo hraní opačním směrem. To znamená že po kousičku odehraní SH5 (a totálném zklamání) jsem se dostal ke SH3 s GWX 3.0 a tá mi uplně zhojila rány způsobené sh5kou. Můj názor je ten že i když bude xy různých módů stejně už nepomůžou.

to : messer

 Laughing  jo to určitě a k tomu budeš muset být permanentně připojen na internet a UBI poslat vzorek krve aby si tě zaregistrovali jako řádně platícího hráče.



Naposledy upravil súdruh.jasánek dne 04. 05. 2010, 16:44, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak HansE ten příspěvek na ubi je fakt přesnej, nemá cenu snad ani citovat body(jak reje do poznámek "real ponorkářů" o grafice, "optimalizace", o čem má bejt simulátor...atd atd), protože to je v podstatě dokonalej vejcuc toho hlavního co mě osobně na SH respektive SH5 štve a je díl od dílu horší.

 super



Naposledy upravil Sarroth dne 04. 05. 2010, 17:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak třeba SH 4 neni špatný ona válka v pacifiku má taky svoje kouzlo ... ale není nad německej U-Boot

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mě docela překvapilo, že tam ten kriticky objektivní příspěvek furt visí, bejt adminem UBI fora tak nevim nevim co bych dělal  Very Happy
No možná za pár dní už bude smázlej a jako bonus banán zvící rozměrů Qeen Mary pro autora  Rolling Eyes



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 04. 05. 2010, 20:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No je pravda, že kam se hrabe Viktor čistič na UBI fóra.  Very Happy

to Shark: O prostředí vůbec, ale vůbec nejde. V tom fakt problém není, ale to všechno kolem jo...pak se těžko hledá kouzlo. Smile


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To súdruh Jasánek: asi půjdu stejným směrem. Jen bych rád věděl: máte v tom SH3 s GWX 3.0 češtinu? Já bych musel kvůli vnukovi a světe div se u nás se potápějí i holky. V klasickém SH3 default s patchem 1.4 jsem si musel dát práci s ručním přepisováním češtin soubor po souboru, něco od drromana, zbytek od Sir Simi a nerad bych tenhle maraton podnikal znova. Případně kde se dá ten GWX s češtinou (nebo GWX+čeština) nejspolehlivěji stáhnout. A také jestli tam jsou volby nastavení - od 6ti letého kluka asi nemůžu chtít 60% reality. Dík


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.