Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 11 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
"Dynamická" kampaň SH5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
MB, HG:

Nebál bych se, SH 6 bude... O 2 se taky mluvilo jako o paskvilu a konci série, ale 3 pak byla asi nejlepší díl...

Doufejme, že po rychlokvašce SH5 bude 3 roky klid a pak dostaneme solidní SH6...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
GK:
a myslis, ze nam UBI bude do te doby drzet servry na SH3?  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já myslím, že servery by měly být v provozu, dokud je o ně zájem. Slibovali to pro SH5 což měla být nová vlajková loď Ubi. Viditelně se nepovedlo, prvenství stále drží SH3. Ubi by si samo podřezávalo větev, kdyby je zavřelo. To je jako u Warcraftu - nejen že jede, ale jsou další a další módy a hry. A už léta.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
No ohledně SH6 v sobě nedokážu najít ani tu nejmenší špetku optimismu  Wink
Nedivil bych se kdyby byla primárně určena pro konzole ....


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To je pravda, mor zvaný konzole se bohužel šíří světem geometrickou řadou. Horší jak cikáni. Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pevně doufám že se oba pletete. Hlavouni Ubi po vydání přece řekli něco jako:-"nebudeme už vydávat další patche, bude vydán SH řady 6 který bude zahrnovat zbytek války, další užívané typy lodí a techniky té doby." To by se konzoláři spokojili s 2. dílem bez začátku? To postrádá logiku. A naopak vydání SH6 by opravdu odsunulo nutnost vydání dalšího potřebného patche pro SH5, protože by ho mohl mít SH6 automaticky. Prostě pořád doufám. Ono se s notnou dávkou tolerance a dobré vůle dá hrát i tohle (ovšem bezpodmínečně s módy) jen si musí člověk uvědomit že řada věcí je arkáda a není v reálu možná.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
co vyvojari napsali jsem nejak prehlidl, ale jestli je to tak, jak pises, tak SH6=SH5.5


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Milane, kde si to prohlášení četl? Já jsem naopak před měsícem na německém UBI četl prohlášení nějaké paní z UBI (funkci si nepamatuju, musel bych to dohledat), že - jak píšeš - další patch nebude (to je dobře; stejně ten poslední byl k ničemu a akorát se kvůli němu stala celá řada modů nepoužitelnými), ale připravován je teď addon (nikoli SH6) do SH5 s obdobím 43-45.
Btw já si naopak myslím, že SH6 bude dělat někdo jiný, a to za dlouhou dobu (což by mi nevadilo; německé staré přísloví říká "was lange wärt, wird endlich gut" - na co se dlouho čeká, bude nakonec dobré), ale nejsem už tak přesvědčenej o tom, že půjde o sim německých druhoválečných ponorek. Ale na tyhle spekulace je ještě moře času.
Mě spíš mrzí, že komunita lidí, co dělá mody do SH5, je proti skupině, co dělala mody do SHIII a IV, velmi malá a že velké projekty do SH5 jako RUB byly zrušeny... Čekal jsem třeba, že někdo připraví mod s obchodními loděmi z SHIV, popř. III, protože množství typů je žalostných. Je mi jedno, že můžu potkat skvěle udělaný model Bismarca nebo Trenta (kolikrát na ně v kariéře ponorkáře lovícího "tonáž" obchodních lodí narazím?), když potkávám neustále ty samé cíle - už od roku 1939 potápím lodě Liberty ( no comment ), z tankerů můžu potkat jen dva typy a z obchodních lodí tuším jen 7 typů... Když potkáte malý konvoj o 10 lodích, najdete v něm všechny v SH5 dostupné obchodní lodě... Jenže nic moc se až na malé projekty (i když zaplať pánbůh aspoň za něSmile v SH5 neděje... Prostě škoda.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 10. 07. 2010, 11:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Stokrát nic umoří i osla, Seppe. Vůbec se nedivím že to sposta modderů zabalila.
Herní firmy si z nich akorát dělají pracovní sílu a support výrobku zadarmo, to časem otráví každého.

I já v práci nebo soukromí rád pomůžu komukoliv, jednou dvakrát v poho, ale pak sorry a pak už se snaž sám, nejsem dojná kráva ... ať už z hlediska fyzického fondu nebo znalostí či dovedností, volného času nebo financí.



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 10. 07. 2010, 12:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jj, naprosto souhlasím. Bylo to jen takové povzdechnutí, rozhodně ne údiv, že na to modeři kašlou.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Sepp: Teď už ti to přesně neřeknu, ale je to i někde tady. Je to z tiskovky jednoho z hlavounů Ubi krátce po vydání SH5, když kdekdo křičel že je tam spousta chyb.Ubi vydalo patch 1.2 a ihned oznámilo, že další patche nebudou, ale bude SH6 s druhou polovinou války. Bylo to v angličtině ale někde tady na webu je český výcuc.
To co říkáš že by vyšel addon by bylo snad vůbec nejlepší řešení, nějaké opravy by v něm určitě musely být, a SH6 by mohla vyjít později a po téhle lekci s SH5 na které muselo Ubi i výrazně prodělat už asi daleko pečlivěji zpracovaná. Jen abych se obojího ještě dožil. Jinak že Ubi plány mění přes noc je normální, ale tohle by mi zrovna nevadilo. Horší je, že s těmi modaři máš naprostou pravdu. Nikoho pořád nebude bavit zadara všechno dodělávat: osobně nesmírně obdivuju lidi kteří třeba mají na svědomí módy DarkWraight. To musí být fanatici. Ale Ubi by jim mělo aspoň symbolicky něco poskytnout. Já už to hraji tak nějak i kvůli nim, mám pocit že když se s tím dřeli, tak ať to aspoň někdo ocení.. Jinak co jsem tu psal ty nesmysly o ponorkách, tak promiň, ale ono "zničení maltské 10. ponorkové flotily" je bohužel skutečně v úkolech. Tak jsem na nesmysl šel nesmyslem.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek Jiné u-boaty 
Nevím kam tento dotaz zařadit tak se když tak nezlobte.
Budu moci v průběhu hraní SH5 vyměnit typ ponorky z typu VIIA třeba na VIIB nebo VIIC?Dík za odpověď


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Budu se na tebe zlobit
Cti DF  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Budeš měnit ponorky, ale zase ne tak úplně sám. Začneš se VIIA a pak ti po určitém počtu misí nabídnou velení nové lodi - ovšem někdy je to VIIB, jindy rovnou VIIC. Tady jsem na vybranou neměl - jedině znovu loadovat po vyplutí save z bunkru a zkoušet dokud ti nedají co chceš. Ale nemusí to vyjít. Jinak vlastní vylepšení (až budou) si můžeš vybírat sám (plošiny pro flak, flak typ 30,38, jednohlavňový, dvouhlavňový, případně 2 flaky - věž + nástavba, antisonar nátěr atd.)


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
No tak som z dlhej chvíle znovu v stredomorí 7.9.1941 a začínaju sa mi kotiť ponorky typu "U". Jedna išla ku dnu na jedno torpédo a ďaľšie dve mi zdrhli, respektíve ja pred nimi! A začínajú ožívať a lietadlá 3x som musel isť do sklepa zofort! Asi sa dočkám ponoriek ako to písal Milan L. Bude aspoň prdel kým ma to zase nena..re. Surprised



Naposledy upravil Hogen dne 03. 10. 2010, 13:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 11 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.