Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 10 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
"Dynamická" kampaň SH5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Hogene, tesime se na tebe v Lize DK  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysaku som rád, že si zareagoval, nad ligou rozmýšľam už dlhšiu dobu ale ja nerád odchádzam od začatého aj keď ma to už viac x riadne nasr..o. To je jedna vec druhá je v tom, že ako som tu čítal tak SH-3 a SH-5 sa akosi neráčia tak uvidím čo to bude stvárať, pretože ja som pred inštaláciu SH-5 kompletne vymazal SH-3. Ale čert vie že budem skúšať.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hogene to tě napadla zákeřná angloamerická krakatice. Laughing



Naposledy upravil Tupoun dne 06. 07. 2010, 12:43, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tupoune to nebola krakatica, ale pomsta za to že som kúpil SH-5 Surprised
ale to iskrenie bolo naozaj pekné  Laughing  Laughing



Naposledy upravil Hogen dne 06. 07. 2010, 12:49, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hogene, klidně se vrať do posledního bunkru. Až tam budeš, vymaž tu potvorovinu co ti hra udělala. Nejen že zdržuje lidi zbytečným a bezdůvodným odvoláváním na základnu, někdy hold dělá ještě větší prasečinu. Ale v SH4 si z tebe dělali ještě větší srandu, Ubisofti pošahaný. Sešrotovali tě i s tvojí ponorkou - a hezky oficiálně. Většinou po velice úspěšné misi. (osobně se mi stalo). A nemysli že v SH3 nic nebylo. Ale bylo. Vracel jsem se se svou IXC z Karibiku do Lorientu, a u vjezdu na řeku vedoucí do přístavu na hladině havárie - a žádná letadla. Předek rozbitý,6 zraněných, integrita na 42%. Pokuta za poškození, za zranění ani jeden metál. A to byl SH3.

Jinak já jsem teď přišel na jiný fígl - už si nevybírám mise, jedu bez výběru. A zjistil jsem, že podle toho kde jsem, se mi do místního úkolu přičítají lodi které jsem tam dostal! Jen to musí být úkol, který je stanoven pro lokalitu kde právě lovíš. Uvidím, jak se ukončí kampaň tímhle stylem. Jinak já kvůli SH5 rozhodně ani s SH3, ale ani s SH4 nekončím, SH3 je prostě nepřekonaný vrchol a SH4 má zase vůni jižních moří.

Jo a ještě dodatek: jestli jsem ti dobře rozuměl, tak jsi psal že teď nemůžeš mít SH3 protože se nesnáší s SH5. No, mám na fyzickém D disku ve složce her SH3, SH4, SH5, IL-2 1946 a další (věci od Steamu, Empire TW a Napoleon) a nic se mi nepere.



Naposledy upravil Milan L. dne 07. 07. 2010, 22:04, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Vždyť jsem to říkal Milane, žádné oukoly si nevybírám a přesto je plním, aspoň mi porád nevolaj rádiem jak jsem neschopnej a koukám se vrátit, to mě strašně sralo. Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Tupoun: Tak to promiň, to jsem tě špatně pochopil. A máš úplnou pravdu, jen se musí hlídat termíny kde co dřív. Taky teoreticky přijdeš o možná vylepšení v bunkru, ale myslím že jich ve Středomoří a v tomhle období nebylo moc. Stejně je to tady na hlavu, Středozemní moře je rybníček ale obchodní loď tu potkat to je jako vyhledat květinářství na točně. Já mám pro kristapána jen asi 30 000 tun obchodní a skoro čtvrt milionu vojenské tonáže, navíc by Briti museli mít nejmocnější ponorkovou flotilu na světě, protože na záchranu Rommelových zásob je z té tonáže 61 ponorek! - a to je záhul ty tajtrlíky dostat. To je jako trefit se vzduchovkou na 10 metrů do vlasu ve větru, vrtí se to jak sousedův pinč a já jen instinktivně čekám kdy to na mne zaštěká. Jsem už zvědavý na tu další kampaň se záhadným názvem "Vzdálené vody", to nevím co si pod tím představit.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Milan o kolidovaní SH-3 a SH-5 som čítal tu na fore, ale aspoň u mňa a ako vidím aj u Teba, to nerobí žiadne problémy. Nainštaloval som späť SH-3 a v pohode som ju začal hrať. Žiadne problémy sa nevyskytli. A v SH-5 som potom pokračoval (po 2 dňoch kým so to drobec predýchal  Surprised ) v prístave, teda v bunkry. tak zas čakám ďalšie radosti od kubo softu  Laughing


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hogene, hodně pevné nervy! -toť to co nám třeba. Já za svou nekalou oblíbenost tohoto díla byl předsmrtně poslán do ponorkového pekla. Chtěje zachránit zásoby pro Rommela (500 000 tun! -těbůch) jsem na sebe ochranou jeho vodních cest přivolal pomstu britských ponorkářů - zřejmě všech žijících současných, mrtvých i budoucích. Vrhlo se na mne neskutečné ponorkové loďstvo, počtem připomínající včely v době rojení. Ať se hnu kam se hnu, dvě přede mnou, dvě za mnou, několik po stranách. A všechny, tak jak ty zbloudilé torpédoborce co jste psali minule, kopírují můj pohyb.Ostatní lodi už neexistují. Zřejmě šílený sen nějakého Ubi chovance Ubipsychoústavu. Ale vzal jsem si pořádný kus bůčku a sklenici medoviny na posilněnou tak to snad zvládnu. Jenže simulátor se nám mění bohužel spíš v humoresku. S tou obrovskou flotilou britských ponorek už to Ubisofti přehnali opravdu přes míru. Anglie na ponorky nikdy moc nebyla, vždycky se spoléhala na své hladinové a později letecké síly - a právem.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Sice nemám takové znalosti jako spousta z vás, ale není to honění ponorek trošku blbost? Někde jsem četl, že za celou WWII byl pouze jeden doložený případ, aby ponorka potopila ponorku a ještě prý štěstí jak prase.

edit: myslím v souboji na móři, jak v přístavech to nevím.



Naposledy upravil Tupoun dne 08. 07. 2010, 18:35, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
panove co hrajete sh5, z vasich postu mam pocit, ze "dynamicka" kampan znacne snizuje znovuhratelnost toho dilka, mizejici konvoje, objevujici se jiz potopene, hony na ponorku(y). jeste se dozvedet nejakou podobnou vychytavku z multiplayeru a muzeme se tesit na sh6


to mysak podemnou: tak nejak sem to myslel  Sad



Naposledy upravil Hans Geher dne 08. 07. 2010, 19:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
obavam se, ze 6 nebude nebo to bude jeste vetsi paskvil, i kdyz to asi uz nejde  Rolling Eyes


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Tupoun: Samozřejmě že hon na ponorky je naprostá, ale absolutní blbost. A skutečně se stal jediný případ někde u Norska - Angličan vyhrál. Holt co nadělám. Asi už neměli žádné nápady, tak povolali na poradu dceru místního vrátného nebo tak něco. Nebo někdo musel být totálně v lihu. Anebo se někdo bavil Dumasovským stylem a vrazil to do hry až se tomu sám pořádně vyřehtal. Jen pro srandu: za celý dnešek to bylo na záchranu Rommela 27 ponorek. Žádná jiná plovatelnost se nevyskytla - vlastně už týden. Jenže Tupoune, já se tím začínám bavit: likviduju to co "nejodborněji" a poměrně zábavně: když dostanu vždycky s velkou rezervou hlášku zvukaře (anglický ponorky asi řvou jak nenakrmený tygr!)-tak na periskopovou hloubku, kukadlo jen pár cenťáků nad vodu pro orientaci, a teď se podrž: šup s ním tak metr pod vodu a čekám.  Středozemní rybník má nádherně čistou vodu, takže periskopem v mezipozici těsně před zajetím do lůžka vidíš hóóódně daleko. Torpédo si nařídit na hluboký ponor nejvíc co to jde - asi 9 metrů. Když tě konečně angličan zjistí, šupsne pod vodu. A až ho uvidíš, tak z té potápěčské pozice pálíš. Akorát že téhle blbosti se už vzpouzí i AI, periskop někdy trucuje a nechce se ustálit na náměr pod vodou. Ale už se mi ten "harpunářský" kousek povedl čtyřikrát. Když ne, ztratím jen torpédo, humor nikdy. To jsou věci. Když to takhle půjde dál, budu v SH6 chytat angličany do nylonových(?!) sítí.
A vidíš to, je to blbost jako Brno veliká (nechci tím urážet brňáky!) a přesto proto mám nějakou slabost. Ach jo. Ono je to totiž jinak chytlavý a dovedu si představit jak by to vypadalo kdyby vydali ještě jeden "dvouúrovňový" patch který by vyřešil technické vady jako ty zasekávající se torpédoborce a opravdové blbiny jako ty tonáže, vymezené prostory, souboje ponorek ap. A byla by to paráda.



Naposledy upravil Milan L. dne 09. 07. 2010, 01:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Už jste někdo potkal na severu ledovce já ne plul jsem co nejseverněji to šlo myslel jsem žebych zkusil podeplout severní pol  Very Happy  a ono nic konec mapy na 85 rovnoběžce ledová bariéra až na dno. Darebáci jak mám naplnit své badatelské ambice  Crying or Very sad . Tak jsem obeplul gronsko ze severu ale na jinej led jsem nearazil mněl jsem obavu z ledvců ale zbytečnou.



Naposledy upravil Alois-cz dne 09. 07. 2010, 05:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________




Kdokoliv by sáhl na mojí svobodu , vytrhl bych ze zdi cihlu i kdyby tomělo být holou rukou a tou cihlou bych ho umlátil (T.G.Masaryk)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Alois-cz: Že tam nejsou ucelené ledové bariéry se nedivím, to by bylo strašně náročné udržet to v rozmezí grafiky co si vytkli. Taky ztvárnit plavbu pod ledem je hodně složité. Ale jednotlivé icebergy by tam být mohly - byly už v některých módech pro SH3. Škoda - ta neskutečná schovávačka útočit na konvoj schovaný za ledovou krou, vybafnout a zase pod kru!.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 10 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.