Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 12
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
"Dynamická" kampaň SH5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek "Dynamická" kampaň SH5 
Zdravím fandy SH. Mám otázku, zda někdo pozoruje reálné chování lodí....? Především, když je loď jednou potopena, dám save a znovu ho nahraju, zničená bitevní loďka ve Scapa Flow se znovu nedotčená houpe na hladině. Stejnou zkušenost mám ze SH4, kdy jsem 3x potopil HMS Nelson na kotvišti v Gibrartaru. Dynamickou kampaň si představuju, že když potopím velkou bitevní nebo letadlovou loď, tak se již dál neobjevuje a nepřítel je oslaben. Na možnost používání vlčích smeček se ani ptát nebudu. Nejsem tak naivní, že by je tvůrci stihly zapracovat již do 5. pokračování, zdá se, že ani ještě neví, co to vlastně bylo.
(Reklamní řeči, jak na vaši činnost AI v SH5 reaguje jsou opravdu jen řeči. Ani nemluvím o chybějících protiponorkových sítích, obranných dělech v přístavech, neútočících torpédoborcích a letadlech, ...... Můj dojem z SH5 je: "hrubý polotovar směřující k béčkovým hrám pro masy".)



Naposledy upravil Sarroth dne 21. 06. 2010, 12:07, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
Zdravím čerstvě vylíhlého Roba, to je na sh5 moc, ale není zas tak zle, stačí trochu poštelovat sh3 možná i sh4 a umí toho celkem dost.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Fakt potkáváte ty samé lodě po automatickém savu?
Mně se to ještě nestalo. Nepotkal jsem dvakrát tu samou loď.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Robo, ano stává se to pokud není loď připsaná jako zničená, ale pokud šla ke dnu a hra ti jí připsala, tak už se znova neobjeví Wink Včera jsem likvidoval dělem dva tankery, jeden vybuchl a napsal se a druhý fest hořel, ale nebyl napsaný. Po znovunačtení sejvu plul nepoškozený dál Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sice jsem se tady vylíhnul, ale SH jedu od jedničky ještě na Amize :-) Znovu jsem pro kontrolu nahrál inkriminovaný save a je to tak. Mám ji připsanou v deníku, stav torpéd souhlasí, z útočné pozice jsem se nehnul a před sebou mám znovu nepoškozenou Queen Elizabeth, jen 2 velké doprovodné lodě odpluly. Vzhledem k stejnému šizení v SH4 si nedělám iluze s "dynamickou" misí. AI je celkem jedno, jestli přijde o obchodní lodě nebo torpédoborce a bylo by to jedno i mě, přeci jen v reálu se od poloviny války taky rychle nahradily. Ale u velkých lodí AI podvádí, jinak by při tak mizerné obraně přišla o většinu flotily. Tohle mě prostě otrávilo, protože jsem se na dynamickou kampaň těšil nejvíc. Zkuste to někdo, zajímalo by mě, jestli to dělá i v registrované verzi.


Citovat
Příspěvek  
Tímto způsobem jsem v SH3 jeden a ten samej konvoj zničil 2x za sebou (když jsem hrál WarShip mod) Laughing


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mam jinou zkusenost . V pristavu jsem zautovil na bitevni lod . Mel sem posledni dva uhore takze pekne jeden primo na ciümak a druhej na zadak . Lod v plamenech jde pomalu ke dnu nicmene trva to takze pomalu sednu na dno a zrychluju cas abych si pockal az sedne na dno ( nekolikrat se mi stalo ze po vzdaleni se je takto poskozena lod opravena a vali dal jako by se nic nestalo ) po cca 5 hodinach jdu na periskop a hle co nevidim !!! Puvodni poskozena lod je ve stejne poloze a plamenech a prez ni je tam NOVA NEPOSKOZENA LOD !!! prepinam se do externalu estli vidim dobre a skutecne Ai vyhodnotilo pos¨kozenou lod ktera je z 1/2 pod vodou nicmene se mi nepripsala a prez ni si tam dosadila lod fungl novou .....


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: dynamická kampaň 
Zaregistroval jsem se jen abych potvrdil stejnou zkušenost. Shodou náhod jsem taky útočil ve Scapa Flow asi před 5 dny, potopil jsem Nelsona a letadlovou loď. Bez většího poplachu jsem po vzoru U-47 odplul ze základny a směr zpět do Francie, celej šťastnej, že jsem potopil něco okolo 70 000 tun (obě lodě mi to připsalo a 2x jsem to kontroloval) Dnes jsem kliknul na přístav Scapa Flow a co to nevidim - Hood, Rodney, Victorious.(mimochodem, neví někdo, co to znamená, když jsou lodě takhle napsány u přístavu? Měl jsem za to, že dotyčné lodě v přístavu opravdu budou, což nejsou. Při mé první návštěvě Scapa Flow mi to napsalo akorát Rodney a v přístavu jsem loď nenašel - namísto toho tam byl Nelson, Letadlová loď, asi další 3 válečné lodě a 3 merchanty.) Po spatření takový lákavý nabídky jsem se do Scapa Flow vydal znova, stejnou cestou - dorazim a... v přístavu je zas Nelson a zbytek lodí, který jsem vypsal hořejc. Což mě docela štve, měl jsem radost z obřího úlovku a ten obří úlovek je prakticky nepotopitelnej. Má potopená tonáž tímto směřuje do astronomických hodnot.

Jednou jsem potkal i velkou bitevní loď na volném moři, nevim přesně která to byla. Dokolečka byla obklopena asi 12 torpédoborci - třeba kdybych tu bitevní loď potopil v tu chvíli, už by se ve hře neobjevovala.


Citovat
Příspěvek  
jj kde jsou ty časy kdy jsem zasáhnul a palubnim dělem dorazil klidně i 4 Yamata v kampani a měl jsem z toho hroznou radost Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Otázka z jiného soudku.. 
Ještě před koupí SH5 jsem četl nějakou recenzi tuším to bylo někde v v Abecedě her nebo v Hodnocení her a není to ani tak starý - pár měsíců. Tam mě (přiznám se) nalákali na úžasné věci: děj se bude odehrávat ve Středozemním moři, na Atlantiku, na Baltu, u Madagaskaru (to už by samo o sobě znamenalo lodi IX, VII na to nemají akční radius). A moc jsem se těšil na bitvu se sovětským námořnictvem ve vražedných úžinách Baltu. A najednou, co jsem zatím objevil, jen ten Atlantik a Středomoří. A žádné nové typy, jen modely třídy VII (A,B,C). Nevím, možná jsem se nedostal tak daleko. Nebo někdo vypsal své nádherné vidiny. Nepočítá se s něčím takovým dále? (datadisky a pod.) Díky a nezlobte se - tohle jsem opravdu četl a hlavně to mne přesvědčilo akceptovat i to internetové šílenství.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Všechno bude ale nejdřív musíme počkat až se dodělá sh5, zatím doporučuju sh3 kampaň za severskou 11flotu ale i kampan v Černém moři, tam si rusů taky užiješ Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Robo já myslel, že makáš na 4.10 a ty se klidně potápíš  Smile


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: dynamická kampaň 
Robo napsal:
Zdravím fandy SH. Mám otázku, zda někdo pozoruje reálné chování lodí....? Především, když je loď jednou potopena, dám save a znovu ho nahraju, zničená bitevní loďka ve Scapa Flow se znovu nedotčená houpe na hladině. Stejnou zkušenost mám ze SH4, kdy jsem 3x potopil HMS Nelson na kotvišti v Gibrartaru. Dynamickou kampaň si představuju, že když potopím velkou bitevní nebo letadlovou loď, tak se již dál neobjevuje a nepřítel je oslaben.


Tak já jsem tu bitevní lod ve Scapa Flow také potopil cca po deseti minutách co jsem si hrál na kočku a myš s torpédoborci se na stejném místě oběvila stejná bitevní lod. Když vyšla Sh4 tak jsem hrozně nadával, jak pokazily kampaň ale s tímto se to ani nedá srovnávat něco takto zes?? jsem ještě neviděl.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nevím jestli je nějaký mod na uložení.Jinak já jsem na to přišel jak to ukládat.
Tak jsem měl takový problém.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Zvědavý dotaz na opomíjenou věc 
Dobrý den, nedá mi to nezeptat se na jednu věc. Je zde probrána výzbroj, parametry ponorek, torpéd atd. snad do špendlíku. Ale co obyčejná věc, umožňující ponorce třeba v arktických vodách operovat aniž by zmrzla posádka a zařízení? Je celkem udivující, když ve všech verzích ponorkových simulátorů (snad s výjimkou speciálních módů) od "Acess of the Deep" přes SH1 až k SH5 vidím chrabré a studenokrevné (zřejmě) německé matrosen na můstcích vyplouvat v lednu v košilích s krátkými rukávy. Jaký rozdíl proti těm zženštilým Rusákům v kožiších a beranicích! Ale vážně - jak např. udržela ponorka v severním ledovém oceánu aspoň minimální "provozní" teplotu osádky a přístrojů, když některé z nich unikaly pronásledování údajně více než 72 hodin v ponořeném stavu, kdy neběžely diesely které snad jedině mohly poskytnout jakousi iluzi tepla. Asi těžko používaly elektrická topidla, to by byl s akumulátorovými zásobami rychlý konec. Vytápění např. na hladinových lodích bylo parou přes radiátory (můstky a důležitá oddělení). Ale jak to bylo s ponorkami? To jsem se nikde nedočetl.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 12
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.