Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
"Dynamická" kampaň SH5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Jasně Seppe. Mě se vždy nechce vše rozepisovat do podrobna. S těma sestřelama letadel ve hře je to takový, no řekl bych úsměvný. V reálu se každý kapitán při spatření letadla rozhodně raději potopil, než by si to s ním zkoušel rozdat s protiletadlovým kanonem, i když později byla protiletadlová výzbroj zesílena. Důvody jsou snad jasné a v praxi ověřené. Viz šílenost s protiletadlovými léčkami.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jj Olde. Mně by taky nevadilo, že v roce 1940 nepotkám moc nepřátelských letadel, ale je, jak říkáš, úsměvný, že v nemodované hře létají nad Tebou a neútočí.
Ale nebudeme pořád brečet, mody jsou pořád lepší a lepší a hra je podle mě díky nim konečně i zábavná (mě třeba teď potěšilo konečně dobré zapracování do hry zaplavování jednotlivých torpédometů).



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 16. 06. 2010, 23:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chlapi stal se zázrak, požádal jsem o zásobování (jen tak ze zvyku) a hle, zásobovací ponorka sto kiláků ode mě. Asi jsem byl móóóc hodný. my god
A už jsem také přišel na to, že se v SH5 válečné lodě skutečně klonují. Takhle si to proplížím do Halifaxu a čučím jak vejr, King George, vedle něj Princ Eugen a kousek dál, myslím že se jmenovala Hemsey(bo tak nějak). První to koupil George, ale než se stačil potopit Eugen, znova koukám na George. Tohle mě samozřejmě neba, tak jsem si nahrál save před vplutím do přístavu a sypal odsud pryč. Snad je také někdy potkám na moři. Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To že vojnové lode majú svoje klony som zistil aj ja:1.7.1941 7,05 22-55 V  34-25 S potopená Queen Elizabeth 2 torpéda  hra uložená prerušená. pokračovanie na druhý deň:  7.7.1941 8,08 23-18V  34-03S potopená Queen Elizabeth 3 torpedá a 4 zadné dorazená po 3 hodinách, keď už zmizli aj DD. Takže je to v tejto hre uplne normálne  Surprised
skôr mi vadí to, že v SH-5 sú neni hlásene hlbinné nálože ako to bolo v SH3 a SH4



Naposledy upravil Hogen dne 17. 06. 2010, 10:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já se přiznám, že mne ty PL souboje v SH3 začaly bavit z toho důvodu, že jsem už měl dobré vybavení - 2x20mm dvoukanón a jeden 37mm. A efekt byl úžasný. Ovšem nebylo to z fanatismu: buď jsem plul přes mělký šelf v Biskaji, nebo jsem byl v Irském moři slídit kolem Liverpoolu, mělčina, hloubka 15 metrů. Nebylo kam zmizet, proti dnu  by mne pilot jako stín stejně viděl a nasypal by mi to rovnou do kožichu (podobné zákeřnosti jsem dělal coby pilot v IL-2 na Baltu). Mimo to také s postupem války byly letouny stále rychlejší a ani při nouzovém ponoru jsem obvykle nestačil zmizet beze šrámů.

Jinak ta reinkarnace lodí mne taky štve. Já vyhubím celou britskou přepadovou eskadru v Bergenu - asi 8 lodí - a jen se vynořím, nějaký lord Dracula v Britských službách mne pošle k čertu, a to v okamžiku kdy se stal naprostý zázrak: dvě ponorky mi BEZ VYŽÁDÁNÍ dodaly torpéda!

To PBP Olde: Jeden čas (už v době těžkých ztrát) dal Dönitz ze zoufalství rozkaz ponorkám, zůstat na hladině a bránit se letadlům palbou. Jak to dopadlo, všichni víme.

To Tupoun: Člověče, proboha, to potvrzuje mé podezření že někdo z tvůrců hry vybumbal příliš Whisky/vodky/absintu/rumu..atd. Co proboha během války pohledává německý těžký křižník "Prinz Eugen"  v britském přístavu?! Možná že ho Hitler poslal aby to zkusil ještě jednou, když Hesse zavřeli..



Naposledy upravil Milan L. dne 17. 06. 2010, 18:04, celkově upraveno 2 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To Hogen: že se ti dějí "čudá-prečudá" ve Středomoří se nedivím. Dějí se všude. Dva nebo tři příklady: honil jsem válečné zásoby (taky na hlavu, z konvoje jediná loď, ty ostatní asi vezou mírová prohlášení) a protože jsem musel dostat ještě 4 a měl jen 5 torpéd, rozhodl jsem se ty čtyři lodi poškodit tak, aby musely zastavit. Buď konvoj vezme posádky a lodě potopí = moje kořist, nebo je opustí = ještě lepší, že se konvoj zdrží a s ním i jinde tolik potřebné DD , jsem nepředpokládal a s vítězným pocitem Save a spát. Jenže druhý den si to lodě mezitím opravené v nějakém utajeném námořním doku hasily dál - navíc jedna v krásném počasí, další o 100 metrů dál v bouři a na třetí pršelo. Nedalo mi to a tak jsem vyzkoušel to uložení loadnout asi 5x za sebou. Tomu nebudeš věřit: 1.load = bouře, 2.load = mlha, 3.load = déšť, 4.load = krásné počasí a tak pořád dookola stola. To je něco! Každý si pro útok vybere to "své" počasí.
Asi budu muset brát nějaké vitamíny na nervy, z tohohle hrozí schizofrenie.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Vitamíny jsou naprd, doporučuji Olvexyi, Mirtazapin a Lexaurin. Dávkování dle herní potřeby. HA



Naposledy upravil Tupoun dne 19. 06. 2010, 11:21, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ja už to robím tak, že potopím čo stretnem bez ohľadu na to kde. Myslím teda na ceste do vyznačeného sektoru. Keď sa mi minú torpéda tak idem do najbližšieho spriateleného prístavu (modro podfarbená kotva) tam dám opraviť a tým pádom sa mi doplnia torpéda aj nafta a mastím do sektoru a tam čučím kým niečo nepríde pred torpédo. tak mám potopené BRT aj keď nie pre hodnotenie, ale aspoň si pestujem pocit lovca. Surprised  Laughing


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No jo, Hogene Tobě se to řekne. Ale já jsem ve střední díře Atlantiku, pomalu 2000km od svých přístavů (Kanada a Island nepřipadají v úvahu), Tommy všude kolem (jejich DD mají neuvěřitelný akční rádius!) a každý úhoř má cenu váhy ve zlatě. A čas letí - březen je za týden. Bez mučení se přiznám k podlosti: zútočím na pár lodí v konvoji, potopím - potom zdvořilý dotaz "Byli jste válečné zásoby? Ne?!!! Tak zpět, reload, torpéda zpátky do vrhačů a koukejte mazat než si to rozmyslím. A jdu na další až narazím na ten pravý.
Proto mluvím o schizofrenii - takhle jsem ještě nikdy ve hře nepodváděl, leda před lety v Il-2 když jsem zkoušel vzlétnout a přistát a pořád jsem končil jaksi placatě. Tenkrát jsem použil autopilota. Tady žádný Pinkerton na odhalování podezřelých lodí není. Ale přesto se mi ta potvora hra líbí. Z toho je vidět, jak už jsem zblbnul.

To Tupoun: dík za radu, s tím radši počkám, ale mám bezesné noce. Někdy v zoufalství najít protiblbost která by zlomila tu první blbost hraju až do rána.



Naposledy upravil Milan L. dne 19. 06. 2010, 14:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Milan tá správna loď je iba vtedy keď je vyznačenom červene šrafovanom kruhu. Ja hneď ako si pustím hru kliknem na príslušný čierny kríž (podľa misie, ktorú chem plniť a spravím si kružitkom kružnicu toho šrafovania a potom sa v podstate pohybujem iba v tom kruhu. Štve ma to, že v SH3 aj SH4 keď si si hru uložil tak Ti zostali aj značky potopených lodí a aj značky, čiary a všetko čo si tam mal poznačené. V SH-5 bohužiaľ nie!!! Čo je podľa mňa lumpáreň ale nedá sa s tým nič urobiť. Confused
pre Tupouna .. skús slivovicilín  Smile



Naposledy upravil Hogen dne 19. 06. 2010, 14:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hogene, tos mi nerozuměl. Já jak poslušný blbec lovím v přidělené oblasti. Ale už jsem napadl dva konvoje a ani v jednom nebyla loď s válečnými zásobami. Vždy jen "velký nákladní parník 7209 t bla bla" nebo nějaký transportér. Ty nepotřebuju, mám potopeno přes 286 000 tun tonáže (z toho asi 12 000 válečné). Anglii dle Dönitze nezlomí ani 300 000 tun tonáže, ale právě ty pitomé tři zbývající lodi válečných zásob které tudíž nesmí uniknout!
Tak, teď jsem ti vysvětlil strategický záměr Hitlera a protože jsem právě znova musel reloadovat a nařídit torpédometům "Šup do huby zuby", jdu si dát sklínku nefalšované brandy. Když mohli tvůrci při tvorbě, já můžu při hře abych ten výtvor strávil.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Sme vám to říkali...nekupuj SH5, nekupuj SH5 nebo se s toho zblázníš Surprised  Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo, už je pozdě. Droga je doma. Teď jen ten heroin nějak ve zdraví dohrát a pak udělat únos Ubi tvůrců a před svědky je donutit přehrát BEZ CHYB vlastní výtvor.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Pre Merlina:  Zbláznil som sa už vtedy, keď som kúpil SH-2 a odvtedy mi dcéra hovorí "tatino už zase závislačíš?!?!" preto som musel pre deti kúpiť druhé PC
Pre Milana: Vidím, že sme jedna krvná skupina, aj keď ja sa uskromním aj s troma hviezdičkami Laughing



Naposledy upravil Hogen dne 19. 06. 2010, 15:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Člověče Hogene, teď to se mnou málem švihlo druhým infarktem. Skáču radostí že dám dohromady pitomých deset necek válečných zásob, a ono mi vyjede že musím potopit další dva obrněnce, 10 dalších parníků a 5 tankerů - a to vše opět do 1. března! A já mám na kalendáři 10. únor, celý červenec a až do konce října mi hra nedala ani člun. Za tři měsíce jsem na začátku nevypálil ani jedno torpédo! Ten chlap co tohle programoval je sadista. Vždyť já je už potopil, jenže aby mi neubyly torpéda na ty válečné zásoby, tak jsem je vrátil zpátky do života. A to mám za to. Teď je polovina února, ani granát ani torpédo, šťáva tak akorát do přístavu a než se otočím, bude 20. a konec. Se zásobou 14 torpéd na palubě potopit celkem 17 těžkých lodí je jako pokoušet se dvojplošníkem doletět na měsíc, i když bych je potkával na každém kilometru, což asi ne. Zásobování - jak jinak - taky ne. Asi to položím. Jdu na dalšího panáka.

To Tupoun: Můžu se zeptat v které fázi hry jsi úspěšně povolal zásoby? Taky bych to potřeboval, mám vlastně polovinu ŠČ nesplněnou protože jsem první 3 měsíce proflákal a hra mi asi nepustí dál.



Naposledy upravil Milan L. dne 19. 06. 2010, 18:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.