Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Hra padá..
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Hra padá.. 
Zdravím.Mám problém se hrou.Po načtení hry a spuštění mise mi hra ani nezačne a spadne do woken.Při kampani rovnou při historické misi po pár vteřinách.
Mám nainstalovaný patch 1.1
Padá to na jakémkoliv grafickém nastavení.Pokud někdo víte,čím by to mohlo být.......díky za každou radu

Sestava:

Asus P5B deluxe,Intel core2duo 6600  2,4GHz , Nvidia GT240 1GB ,4Gb RAM, Win7 64bit directX11



Naposledy upravil Madvlk dne 29. 03. 2010, 19:52, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Hra padá.. 
to Madvlk:

Pokoušel sis stahnout nejnovejsi ovladace na grafiku? A pise ti to neco?



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2010, 21:04, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
poslední ovladfače na grafiku mám,ale po výpadku mi to házelo nějakou chybu grafiky,tak nevím.Přitom je nová a ostatní hry na ní jedou normálně...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Máš originální verzi?
Jakou chybu grafiky Ti to vyhazuje?
Máš SH5 nainstalován ve složce PC-C-Ubisoft nebo PC-C-Progamy-Ubisoft?
Máš akutální verzi DirectX?


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Verze je originál koupená.....+patch 1.1 Nainstalovaný to je v program files a direkty si to vzalo z DVD ale jinak správce zařízení ukazuje verze 11...

EDIT : podařilo se mi spustit historickou misi,po vnější části ponorky se můžu pohybovat,ovládat palubní zbraně,ale jakmile chci dovnitř,tak to spadne....



Naposledy upravil Madvlk dne 29. 03. 2010, 22:16, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tvá instalace hry do adresáře Program Files může být onen problém. Už jsem zde dával překlad informací souvisejících s posledním patchem (viz zde:  http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=33685&highlight=#33685 )

Cituji:
 
"Bohužel už nyní víme o dvou problémech, kterése vyskytnou i po opatchování. Zde najdete návod, jak tyto chyby odstranit:

= Silent Hunter 5 je nainstalován do :\Program Files\Složka (aby tomu zabránil, je hra instalována standardně do C:\Ubisoft\Silent Hunter5 nikoli do složky PROGRAM FILES)
= Ve Windows Vista a Windows 7 má složka "Program Files" speciální omezení, jež vedou k tomuto problému


Řešení: Hru neinstalovat do složky "PROGRAM FILES
".

Zkus to nainstalovat přímo na C a nikoli do Program Files. Snad to pomůže.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 29. 03. 2010, 22:21, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Žádná změna k lepšímu.Nainstalil jsem to do C-ubisoft-SH5 ( tak jak to nsbízelo samo ) a po spuštění opětovný pád do Win. Mad  Mad  Mad

Tohle jsem vytáhl z prohlížeče událostí.

Ovladač zobrazení nvlddmkm přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven.
- <Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
- <System>
  <Provider Name="Display" />
  <EventID Qualifiers="0">4101</EventID>
  <Level>3</Level>
  <Task>0</Task>
  <Keywords>0x80000000000000</Keywords>
  <TimeCreated SystemTime="2010-03-29T21:11:17.000000000Z" />
  <EventRecordID>32477</EventRecordID>
  <Channel>System</Channel>
  <Computer>Vlk-PC</Computer>
  <Security />
  </System>
- <EventData>
  <Data>nvlddmkm</Data>
  <Data />
  </EventData>
  </Event>


Některé funkce řízení napájení při činnosti procesoru byly zakázány z důvodu potíží s firmwarem.
Požádejte výrobce počítače o aktualizovaný firmware.



Naposledy upravil Günther Königg dne 08. 04. 2010, 14:36, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Podle toho logu se ti resetuje graficka karta. Nemas ji pretaktovanou? Jine hry jedou v pohode?Pripadne zkus jine drivery.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
přetaktovanou ji nemám,páč čemu nerozumim,do toho  nelezu.Ovladače mám nejnovější,ale dělalo to i na starších verzích.Karta sama o sobě nemá vlastní napájení.Kupoval jsem ještě nový zdroj 500W

Ještě se chci zeptat : při instalaci to dává na výběr ze dvou klávesnic...QWERTY a AZERTY keyboard....jaký je v nich rozdíl?



Naposledy upravil Madvlk dne 30. 03. 2010, 17:10, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Madvlk 
Když jsi přeinstaloval hru do jiného umístění, jak? Postup by měl být následující.
1-odinstalovat instalátorem hru z program files
2-smazat veškeré složky sh5 v dokumentech a program files
3-nějakým programem jako třeba CCleaner vyčistit registry (stačí spustit a on už zbytek udělá, je freeware)
4-restartovat PC
5-nainstalovat novou hru přímo na C:
6-nainstalovat patch, nejspíš se spustí automaticky při hlavní instalaci hry
7-restart PC
8-zkusit spustit hru ještě bez módů
9-instalovat JSGME a případně nějaké módy
Na úvodní obrazovce by se měla objevit aktuální verze v1.1.5 a pozor v případě módů. S některými módy mi hra při kliknutí na ikonku spadla do oken taky Wink

Jinak dost úspěšně používám freeware prográmek Game booster 1.4 Umí defragmentovat herní soubory, povypínat na pozadí nepotřebné aplikace a naformátovat RAM (néé disk!) Very Happy  Díky všem těmto "vylepšením mám v SH5 při maximálních detailech a aliasingu celkem slušných 70FPS



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 30. 03. 2010, 17:44, celkově upraveno 2 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tady bude zdá se každá rada drahá, vypni si antivir.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Madvlk 
to Bobo Wolf:
Tak jsem to udělal a překvapení.....ZASE NIC. stejný problém.



Naposledy upravil Madvlk dne 30. 03. 2010, 19:25, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil mysak_bob dne 30. 03. 2010, 19:16, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Azerty je franzouzske rozlozeni klavesnice, QWERTY anglicke. Precti si prvni radu pismen na klavesnici a poznas kterou mas, na 99% to bude QWERTY. Jinak s tou grafikou to bude tezke pokud se v tom moc neorientujes. Ja bych prven zkusil drivercleanerem odinstalovat ovladace a dat je tam pak znovu, pak bych ji zkusil podtaktovat. Pokud t onedela v zadne jine narocne hre je to divne. Mel jsem jednou podobny problem a stacilo pridat trosku ventilatoru na mem radeonu 4850 a byl klid.



Naposledy upravil scot666 dne 30. 03. 2010, 18:40, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to by bylo nepříjemný sh5 je plný chyb ale šlapat by měl dobře ,zkus svůj problém směrovat do diskuze zaměřené na pc komponenty, třeba extrahardware...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Madvlku, bíle mikrotečky jsem měl např. v sh3 taky a pomohlo nataktování CPU a RAM a podtaktování GPU, ale... může to být tisíc jiných věcí Confused


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.