Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Jak pokračovat po první misi?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ahoj, no já bych zkusil ostranit Uplay a stáhnout si novej z Ubisoftu. Já jsem, pokud si to dobře pamatuji Smile, někde četl, že to může dělat ta ochrana od Ubi. No a ten novej Uplay začni hrát offline. Pak dej vědět co a jak. Ale jestli chceš poradit tak si hru na moduj, v základu je to hodně trapná záležitost. No, ale jestli to hraješ poprvé tak i v základu si to užiješ a pak můžeš hru zrealnit nějakým modem .


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek cauko 
Jak to myslis odstranit Ubay jak nato ja sem si ho stahel z ich stranky lebo z tej hry co ponukal ktemu steam ked sem sa isel registrovat tak ukazalo sa ze program prestal pracovat a z ich stranky isel vpohode a uz sem tuto hru hral x krat len problem je skrs ti misie jak sem pisal jestli poznas dobry mod hotovy ktery sa da hrat bez problemu cely napr od roku 39 do 45 budu rad ktery je funkcny aj misie vsetky. Skusil by sem prva ten mod ked mi posles link na stahnuti dobry a potom by sem skusit ten ubay odinstalovat dik moc

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus Smile

Jestli to správně chápu, tak už si stáhl nový Uplay ze stránek Ubisoftu: https://uplay.ubi.com , je to pravém horním rohu. A v tomto Uplay jde nastavit, že hru defacto spuštiš offline.

No sice to nepatří do tohoto vlákna, ale poradím ti s těmi nějakými mody.

http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=3337 :určitě ho nainstaluj. Budeš hrát kampaně 39-45 a zajedeš si zabojovat i do Tichého oceánu Smile
http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=3866 :No a tenhle ti hru značně ztíží. Letadla na tebe budou útočit, eskorta lépe čenichá atd.

Jinak prosím co se týče modu do SH5 ta se koukni sem: http://silenthunter.cz/forum/viewforum.php?f=44 , dá se tam něco o modech přečíst a nebo můžeme podebatovat tam. Zde vlákno na modování není Very Happy

A je škoda, že máš Steam verzi hry, protože bych ti doporučil toto a věř, že nic lepšího na trhu SH5 není Very Happy: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=2637



Naposledy upravil Muckenberg dne 16. 01. 2016, 21:53, celkově upraveno 5 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek cauko 
Jak sa tam mam zaregistrovat stale to pita toto   You need to pass the human verification challenge before proceeding       v tem policku sa neda vyplnit  meno aj heslo mam aj email hruza porad mi Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Salut,
předpokládám, že je to ze Subsimu. Já už si nepamatuju jejich proceduru, ale píše ti to, že musíš projít ověřovací proceduru, že jsi člověk a ne robot Smile A jelikož bychom měli držet pohromadě a vzájemně si pomáhat Jsme solidní firma. Tak pokud se ti to nepodaří (i když nevím proč by nemělo) tak mi pošli přes PM tvůj Skype a já bych ti pár modu na vylepšení poslal. Mám jich nasysleno pěknou hromadu Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Cao 
cauko skype mam bekinka45 su prihlaseny dik

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím všechny. Po letech odporu k SH5 jsem jí vzal na milost. A je to jak kdybych jí měl poprvé. Všechno jsem zapoměl. A samozřejmě taky problém po první misi. Přistanu v Kielu. Pokecám s bývslým kapitánem, naložím torpéda a jdu k šéfovi pro misi. Ten mi povypráví o tom, jak anglický král nakonecv přileze atd. a nic. Žádná mise! Tak jsem zkusil fintu. Uložil jsem, ukončíl jsem, spustil jsem, načetl jsem a ejhle, šéf přišel na jiné myšlenky a mise šla přidělit. Ještě se tu někdo zmiňoval o torpédech a systému 123. Když to nevyhovuje, tak je ještě možnost před uzamknutím cíle přikázat důstojníkovi aby zapnul torpédový počítač a potom uzamknout cíl. Doplnit ručně typ lodi, vzdálenost, rychlost (tyto dvě veličiny se dají zjistit na mapce, když se klikne na cílovou loď) a pak úhel. Prostě ruční zaměřovač.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj, no pokud jsi vzal SH5 na milost a máš originál DVD tak vřele doporučuji nainstalovat megamod The Wolwes of Steel. A určitě litovat nebudeš svého vzetí na milost.  Cool
Viz vlákno v sekci mody Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.