Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Jak pokračovat po první misi?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Jak pokračovat po první misi? 
Zdravím Vás!
Udělal jsem první misi, dorazil do Kielu, vyzbrojil ponorku, stal se kapitánem.
Teď bych chtěl vyrazit na nějakou zadanou misi a ejhle.Korvetní kapitán mi všecko řekne, a to je vše.Žádný výstup po brífingu není, maximálně křížek v pravém horním rohu.Co mám dělat.Když z toho vylezu křížkem, tak mi to nabídne pouze patrolu, do které se dostanu.
To musím nějakou patrolu absolvovat jako kapitán, aby mi dali misi??
Děkuji za odpověď.

Tak vám chlapci teda moc děkuju.
Ale bude to asi tím, že mám hru staženou z netu.Už jsem objednal originál s titulkama.Tak zatím natrénuju ovládání, střelbu atd.
Přeju hhodně potopených nepřátel!!



Naposledy upravil mysak_bob dne 26. 03. 2010, 08:41, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
Jo Michale, mě taky kapitán řekl co a jak a abych byl hodnej na jeho zocelenou posádku. Pak jsem šel k tomu druhýmu šmudlovi bez čepice a nazbrojil loď, koupil hydrofon, nakreslil emblem. Potom jsem popošel k tomu důstojníkovi a ten vysvětlil misi a spustil jí.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Je zapotřebí vybrat misi (vytvořená kampaň Ti dává možnost vybrat si z 2 různých úkolů), poté oslovit velitele otázkou "Jaké jsou mé bojové rozkazy" (tuším v německé verzi "Wie ist mein Einsatzbefehl" - anglický překlad se může od německého v drobnostech lišit) a následně zvolit (kliknout na železný kříž) vybranou misi na mapě a poptat se na podrobnosti. Až tohle uděláš, můžeš veliteli sdělit, že jsi připraven k odplutí a hurá na to!
Přeju dobrý lov! Wink



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 26. 03. 2010, 11:37, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tedy pokud máš hru koupenou jestli ne tak jsem četl že prý mise nefungují ...Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Takže naposled. Ochrana hry NEBYLA plně prolomena a tedy v nelegální kopii nefunguje(krom jiného) plně systém patrol(jsou hlášeny problémy patrol i u legálně držených kousků, ale ne takového rázu).

Vzhledem k bodu 4. pravidel tohoto DF není tolerováno zakládat témata či psát příspěvky na téma "jak, kde" apod.



Naposledy upravil Sarroth dne 28. 03. 2010, 13:37, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Jak pokračovat po první misi? 
Ano, už se neptám co a jak...
ENG verze mi moc nesedí, tak počkám na českou lokaci.Tam už všemu porozumím.snad!
Dobrý lov!!!



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2010, 07:00, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
Taky mě to na pirátské verzi nešlo. Tak jsem si hru koupil a za týden si přečetl, že DRM už prý bude chtít připojení k netu jen při instalaci, tzn kampan bude normalni v pc. Ale obě verze jsou k ničemu! Pirátská i ta legální! Protože se to zatím nedá pořádně hrát.


_________________

Co nejvíc! Co nejvíc spojeneckých lodí musí klesnout ke dnu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To jo u piratský problémi s kampaní a u legalní je stupidní naprosto debilní ochrana. Doufám že to co jsem čet je pravda žu ubisoft zruší svou ochranu bude pravda



Naposledy upravil majklvorisek dne 21. 01. 2011, 19:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nezrušili ochranu...mám problém.Jak hra vyšla,koupil jsem a chvíli hrál.Nějak jsem jí ale nepřišel na chuť a vrátil se k III. Po čase jsem vyměnil železo a že se tedy vrátím k Pětce.No jo,ale po instalaci a při spuštění hry to chce CD KEY.A ten co mám na DVD mi to už nechce vzít,už je použitej.Nemvíte někdo,jak to vyřešit? díky moc.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pokiaľ sa nemýlim, tak po novej inštalácii sa musíš prihlásiť tým menom a heslom aké si mal pri prvej inštalácii. Pretože všetky údaje k tomu key klúču sú vedené k tomu menu a heslu, preto Ti vyhadzuje, že už je použité. teda aspoň mne to tak fungovalo.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To jsem se přihlásil.Problém je v tom,že jsem reinstaloval hru.A jako správnej sklerotik jsem jsem zapoměl heslo,tak jsem si vyžádal nové.To by ale nemělo vadit.Účet je vedený na jméno a email.Pak to ale při " prvním " spuštění chce klíč a ten mi to nebere.....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mám kupenu a zaregistrovanú originalku sh5 a po zakotvení v kielu jsem za veliacim dostojnikom a poukazuje mi tam na mapě  Čo kde ako  to je koniec zo ziadnych misii si vybrat nemozem niake krize mi to nezobrazí kua


Citovat
Příspěvek  
Na mapě máš hvězdičky a tak na jednu klikni a je to. Pak podruhý klikni na důstojníka a vyber vyrazit na novou misi a je to Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
luke85 napsal:
Mám kupenu a zaregistrovanú originalku sh5 a po zakotvení v kielu jsem za veliacim dostojnikom a poukazuje mi tam na mapě  Čo kde ako  to je koniec zo ziadnych misii si vybrat nemozem niake krize mi to nezobrazí kua


Ahoj všem, řešil jsem stejný problém (koupená originálka). Občas se mi první mise po tutoru nechtěly zobrazit, někdy po spuštění nové kariéry a přeskočení tutoru se objevily. Dále ale problém pokračoval tím způsobem, že když jsem misi vybral (potopit lodě o výtlaku 50 nebo 100tis tun) a dojel do hlídkové oblasti, tak ať jsem potápěl jak jsem potápěl, status bar mise se vůbec neplnil (Podotýkám, že jsem kosil správné lodě ve správné oblasti).

Dlouhou dobu jsem marně po internetu hledal řešení tohoto problému, až do včerejšího večera, kdy jsem v nějaké diskuzi vyrozuměl, že tento problém může způsobovat firewall. Jediné, co používám, je NOD, tak jsem do něj kouknul, zapnul režim hry a ejhle, najednou se vše chová naprosto v pořádku. Dnes ještě budu podrobovat dalším testům, zda se nejednalo o nějakou souhru náhod a uvidíme. Každopádně si radši prověř i tuto alternativu.

Lovu zdar


Citovat
Příspěvek Ahoj 
Zdravim vcera sem si kupil originalku SH5 cez Steam vseko ok a problem je ten ako aj tu nepripocitava sa mi tonaz tich 50 000t cital som tu aj ze skusit vypnut firewall ani to nepomohlo neviem ako dalej dal som zato 30 euro a hra je na chuja
mate nejaky napad ? Alebo mi napiste prosim nejaky odkaz ktory je hotovy na 100 % ziadny beta test ktory funguje aj vsetky misie ne ako original ze to posrali.

napiste prosim co a ako to vyriesit dakujem

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.