Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Právě dělám na...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Vzhledem k moji neschopnosti udrzet v pameti vetsi mnozstvi ciselnych znaku ( zejmena hloubku ponoru)  Sad , a ze v ligove bitve se v panujicim chaosu malokdy dostanu k presnemu vystrelu kolmo k lodi na vzdalenost mensi nez 1000m  Confused a protoze jsem zadny jiz hotovy Recognition Manual na netu nenasel - rozhodl jsem se vyrobit si Recognition Manual v papirove podobe sam  Cool ...

Verze 1 : Universalni manual - netridena verze, kde nebude bran zretel na statni prislusnosti lodi, lode budou pouze trideny podle 2 typu - valecne a odchodni + asi bude verze pro kazdy jeden rok od pocatku valky. Verze podle me vicemene dobre pouzitelna pro ligu tGW.

Verze 2 : podrobny manual trideny podle vsech hledisek....

zacal jsem vcera, tudiz jsem jeste plnne neprozkoumal a nepromyslel a neprokoumal co a jak

az budu mit neco nebo vsechno hotovy tak se "pochlubim" a pokud bude mit nekdo zajem, piste na PM, samozrejme se o nej podelim  Wink

Jakekoliv podnety ci pripominky jsou vitany ....


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hansi, neco ti vecer poslu, at to nedelas zbytecne  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek to: Günther Königg 
Dodal jsem ti nejake obrazky k nevyrobenym U-Bootum ,tak se nezlob   Wink  .Koukam ,ze stejne delas na necem jinym  super


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: to: Günther Königg 
Thomsen napsal:
Dodal jsem ti nejake obrazky k nevyrobenym U-Bootum ,tak se nezlob   Wink  .Koukam ,ze stejne delas na necem jinym  super


Thomsene vůbec ne, naopak je super když něco seženeě a doplníš Wink
Jinak teda nevim na čem bych měl dělat... Smile  Surprised


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kdyz dovolite tedka zpracovavam informace o Nemeckych namornich letounech at uz pruzkumnych,bombardovacich,stihacich a torpedovacich.tak kdybych to mohl sem umistit?


_________________
horší než smrt,je čekání na ni samotnou
CARPE DIEM!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: to: Günther Königg 
Günther Königg napsal:

Jinak teda nevim na čem bych měl dělat... Smile  Surprised


No tak si neco vymysli  Very Happy ,tam u tech prispevku (viz.jap.ponorky,zbrane,atd)od tebe jsem si nevsim datumu   Confused


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Nägel: Jakýpak dovolíme, jsme rádi za všechno a tohle vypadá jako zajímavé téma Wink
To Thomsen: Oboje je dávno hotové... Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No zatim mam info a zpracovanejch  18 namornich letounu od nasich kolegu z Luftwaffe vic sem jich zatim nenasel ale i tak sou tam samy neznamy typy o kterejch se nemluvi.


_________________
horší než smrt,je čekání na ni samotnou
CARPE DIEM!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek :help: 
Tak nějak poslední dobou střádám materiál a zpracovávám do historie vše okolo operace Pedestal, už je toho docela dost, v blízké době to spísnu. Jedinné, co mě mrzí je, že i když jsem sehnal vcelku dost fotek, tak jenom ve strašně mrňavém rozlišení. Pokud by někdo z vás něco měl a poskytnul by, potěší mne. Salut !  Kapitan


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Chystám článek o protiponorkovém boji. Je určen spíš pro suchozemské krysy v tancích (a hráče War in the Pacific apod.) Je psaný spíš všeobecně, obsahuje seznámení s eskortními plavidly, detekcí ponorek a protiponorkovými zbraněmi. Popis a stručné příklady (příběhy)  použití. Pro šedé vypelichané vlky tam nebude skoro nic nového co by už neznali. Nevím ani do které rubriky by se hodil, snad jen někam pro nově příchozí.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
protože bych se chtel trošku víc zapojit než se jenom ptát a prosit o pomoc...tak mám rozdělanej článek o Aradu 196 a pokud si vzpomenu na všechny detaily tak i článek o USS Indianapolis..což je určitě zajímavé téma Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mno v dohľadnom čase 1 - 2 týždne by som skúsil niečo splácať o niektorých ponorkových základňach.
Myslím že onú sekciu by trebalo trochu oživiť  Wink


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
Mno v dohľadnom čase 1 - 2 týždne by som skúsil niečo splácať o niektorých ponorkových základňach.
Myslím že onú sekciu by trebalo trochu oživiť  Wink


O tom vyšla celkem zajímavá publikace: Gordon Williamson - Německé ponorkové základny a bunkry v letech 1941 - 45
Je v ní popis bunkrů a základen, rozměrů, historie a osud po válce a stav v dnešní době i s popisem cesty k některým.



Naposledy upravil Merlin dne 27. 02. 2008, 12:05, celkově upraveno 3 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Merlin napsal:
O tom vyšla celkem zajímavá publikace: Gordon Williamson - Německé ponorkové základny a bunkry v letech 1941 - 45
Je v ní popis bunkrů a základen, rozměrů, historie a osud po válce a stav v dnešní době i s popisem cesty k některým.
Také existuje kniha "Hitler's U-Boat Bases" (Jak P. Mallmann Schowell),kde jsou opravdu zajímavé fotky z fáze budování těchto bunkrů.


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Merlin napsal:

O tom vyšla celkem zajímavá publikace: Gordon Williamson - Německé ponorkové základny a bunkry v letech 1941 - 45
Je v ní popis bunkrů a základen, rozměrů, historie a osud po válce a stav v dnešní době i s popisem cesty k některým.


Tú knihu som videl v elektronickej podobe, dosť sa mi páčila ale nechcelo sa mi prehrýzať tou angličitnou. Všimol som si že je v češtine tak ju asi kúpim.

dík za tipy  Wink


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.