Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
The Saboteur
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
no právě nahoru se mi vylezt nepotařilo - snad stopnout si vzducholoď Laughing


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Vzducholoď by tě tam nedostala, tak vysoko nelítá,vím to byl jsem tam Very Happy  long smoke Poslal bych Ti pohlednici,ale nevěděl jsem jak ji típnout.

"Spoiler" vyběhneš tam po šikmé vzpěře,vyber si jednu ze 4 nejdál od kola,dostaneš se k ose kola,přeskočíš do středu a postupně se proskáčeš až nahoru,jestli trpíš závratí tak tam ani nelez Very Happy .Jo a dolu to šlo dobře,spad sem Very Happy


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Skvělá hra šplhání mě dostalo atmosféra skvělá jak v Sin city. Příběh není špatný až na to že šasem se bude jednat spíš o samé znič zabí znič zabí atd. rozhodně to není hra kterou dohrajete za jeden nebo dva dny.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pro mě celkem zklamání... Moje očekávání bylo opravdu velký, ale hra ho nesplnila, špatný to sice rozhodně není a nějakou dobu jsem to hrál - ale ani jsem to nedokončil a šlo to z kompa.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.