Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
čeština
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek díky za tip 
Díky za odpovědi na můj dotaz ohledně češtiny....dlouhou jsem tu nebyl tak odepisuji až teď :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nemáte náhodou někdo češtinu ve které by byly přeložené (a hlvně fungovaly) i radiové zprávy? Vždycky mi přijde zpráva, ale když jí otevřu, tak se mi zobrazí jen nadpis a nic víc. Rád bych věděl co se v ní píše. Díky za odpověď.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Tarzan CZ 
jestli si chceš počíst i zprávy, doporučím češtinu od PvonR - někdy se u nich i dost dobře pobavím :-)


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
co se tíče češtin na hry celkově doporučuji tento web
www.abcgames.cz


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
kočičáku a nehodil by si sem odkaz? :-) jinak díky za tipy :-)

jinak na tom abcgames je to čeština od Sirmiho, a ta je pěkně na pikaču



Naposledy upravil mysak_bob dne 04. 07. 2011, 22:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tarzane, a to si delas pr... srandu nebo nas zkousis.
Mas ji v downloadu.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
aha, promiň, já myslel že je to nějaká "soukromá" čeština, tudíž mě ani nenapadlo, že bude ke stažení na stránkách. A půjde mi na normal základní verzi 1.4? Koukám že tam je napsané že je pro tGW a GWX....a to já nemám ani jedno a ani nepotřebuju :-)

? čeština:
tGW 1.1a CZ | Autor: PvonR
GWX 3.0 CZ | autor: PvonR

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pro vanilla verzi muzes pouzit jen ty, co jsou treba na odkazech od majklavoriska
tady se tim uz urcite nikdo nebude zabyvat, vanilla verze je mrtva od zavedeni tGW a nasledne GWX


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Čau nemáte někdo prosím kompletní češtinu? Mám cz od sira simiho a ta není kompletní, naopak dost důležitý věci chyběj. Třeba nevim, jaký úkol mám, není to česky. Není někde k mání fakt kompletní čeština? PS Hru mám jen s patchem 1.4 žádné módy nic. Děkuju.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ach jooo, tak trošku pohľadať a niečo by sa našlo, napríklad : http://silenthunter.cz/tgw/tGW-CZ.rar


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.