Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
4 muzi na mustku
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek 4 muzi na mustku 
http://www.marinesims.de/wbb2/thread.php?threadid=12002

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to vznikaj mody pro 4 muže na můstku? Crying or Very sad  Ještě počkám na pače a uvidíme

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vznikají nejen kvůli počtu mužů, ale i kvůli doplnění dalekohledů, které hlídkám ponorky odmítlo UBI ze skladišť  vydat (prej nedostatkové zboží či co a němečtí ponorkáři mají mít dobré oči).


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sak je v ponorce hafo mrkve ze skladu UBI tak naco DALEKOHLEDY  Surprised  . Obcas mi prijde jako by to byl SH 1 a vsechno se teprve bude doladovat . Jsou to skolacky chyby a prekvapuje me ze to UBI tvurcum nereklo .


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Protože UBI jde jen o zisk a na nějakou specifickou komunitu a hru kašle. Věřím tomu, že kdyby se Rumunům dalo 6-9 měsíců času plus a volná ruka tak vzhledem k jejich už dalo by se říct vztahu k SH a kontaktu s komunitou tu dnes máme fungující ponorkovej simulátor.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nojo, kde neni konkurence, nenajde se kvalita.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek 4 muži na palubě 
Pls mohl by někdo upnout ten soubor někam , nejde my totiž stáhnout z těch stránek i po registraci , a ještě bych se chtěl optatjestly má osoba kapitána dostane dalekohled a nebo jen ty ostatní , protože já ve v.1.1.5.0 nemám dalekohled ale ostatní na můstku maj .


Tak už to mám stáhnutý . Oni měly asi včerá nějaký problémy na serveru , dneska už to jde v pohodě . Tak to mám nahozený a jede to v pohodě i na moji verzi , uvydím až se ponořím jestly zmizí nebo se utopěj . Jinak ty ksichty z menu sem tam nedával a nechal jsem původní co tam byly . Jinak děkuji za radu vyskouším jak aktivovat dalekohled .



Naposledy upravil FrenkiCz dne 06. 04. 2010, 14:12, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dalekohled aktivuješ kolečkem myší.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tuší že aji písmenem B ale nejsem si jist

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jaká verze je jen na ten můstek neviznám se v tom


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Majkle hľadaj na subsime MightyFine Crew Mod 1.2.1 Smile


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak to mám kopírovat aby mi to nepřemazalo postavi



Naposledy upravil majklvorisek dne 02. 10. 2010, 07:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
V tomto mode maš 4 podmody tak si vyber ten ktorý Ti vyhovuje. Ja mám Alt Faces, ten zachováva origo postavy


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahojte,
chcem Vas poprosit ci to neviete nejako poskytnut.Skusam sa cely den zaregistrovat na tu stranku a nejak mi to nejde.Stale mi vypisuje nejaku chybu.Dakujem

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pre Nipo nedá sa nič robiť musíš sa snažiť zaregistrovať na Subsime, neviem aké chyby Ti to hlási ale mne sa registrácia zdála ďaleko jednoduchšia ako na Ubi. Ťažko Ti niekdo pošle módy pretože každý používa iné a aj tie sa často aktualizujú. Ale znovu opakujem viac sa snaž. Smile



Naposledy upravil Hogen dne 07. 10. 2010, 13:44, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.