Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 49 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51  Další
Screenshots Galerie
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Pokud myslíš Nishi také jen ty MG na věži (jde jen o ptickou záležitost, používat je ve hře nelze), pak jde o Aces' Super, Dupah, Woopah Turms.


Ahoj Kurte, dostal jsem od Tebe zprávu, že doma máte tropické počasí jak v Toulonu.

V Atlanitku je nedaleko Grónska pořádná zima a lov je ubohý. Na této šesté hlídce jsem se setkal hlavně se samou bouří, mizernou viditelností, navigačními problémy, selhávajícími torpédy... Podařilo se mi ulovit jen 4 lodě o výtlaku 20.200 BRT, ale nejlepší úlovek je menší Truppentransportér o výtlaku více než 7 tisíc BRT nacpaný vojáky. Nejhorší byl perfektní hladinový noční útok na Geleitzug, kdy ze třech vypálených torpéd jendo vybuchlo předčasně a 2 plula příliš hluboko pod nastavenou hloubkou... Jsem rád, že se vracím domů. Posílám snímky naší lodě, ze které musíme pravidělněkladivem oklepávat led a občas se ponořit do většěí hloubky, a dále i promrzlé posádky, se kterou jsem na této hlídce nebyl spokojen. Korvetu, kterou jsem potkali, jsem zahlédl první jen náhodou a se štěstím se mi podařilo uniknout...












Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 08. 07. 2012, 10:23, celkově upraveno 3 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nevím jak, ale při dalším pokusu rozchodit SH3, jsem dokončil hlídku.
Tady je pár obrázku jak to probíhalo.

Vyplul jsem s Kielu, a pár kilometrů od přístavu se naší posádce poštěstilo potkat Graf Zeppelin


Chvíli jsme na něj čučely a pak pluli dál.
Než jsme se dostali do severního moře, tak posádka trénovala na několika trawlerech střelbu s děla, sice to bylo trochu plýtvání náboji, ale nakonec se tréning vyplatil.
Hned po dosažení severního moře, jsme zcela náhodou potkali malý konvoj, bez doprovodu. No bez doprovodu, součásti konvoje byl HeavyFreighter po zuby ozbrojen, na začátku války toto nikdo nečekal, ale 2 uhoři to vyřešili.


Zbytek konvoje, šel ke dnu pomocí děla, experimentálně jsme ověřili podvodní fotoaparát, a na obrázku je krásně vidět co napáchala jedna ze střel z palubní 88. Vysledek po pár minutách je poté na následujícím snímku.



Poté jsme přepluly do čtverce AM39, cestou jsme potopily, co jsme mohly ale zapomněly fotit. Ve zmíněném čtverci jsme potkaly konvoj. DD byly dotěrné, ale naštěstí jejich sonary na tom zatím nejsou moc dobře, A nakonce jsme oba DD potopily. Sice zbýval Armor Trawler, ale na ten bylo škoda plýtvat střelivem, které rychle ubývalo (palubní dělo nebylo možné použít z důvodu bouřky), no fotek moc není, celá posádka měla co dělat, aby vše stíhala. Ale přece jen pár fotek, nakonec vzniklo.
Na první opět experimentální podvodní fotoaparát zachytil, vystřelení zadního torpéda. A na další fotce je jeho cíl o hodinu později (nakonec bylo nutné použít torpéda 2).



Poté co nám došla všechna torpéda, až na jedno zapomenuté v zadním externím zásobníku, jsme se otočily směrem k základně. Cesta zpět byla klidná a my si na základně po briefingu hodnotícím první misi, mohli pogratulovat k více jak 76000GRT/st. Posádka byla nadšena, ale nevím jak moc bude nadšena z toho, že hned po zakotvení jsem požádal o převelení k 2.Flotile, které bylo schváleno, snad za mnou bude posádka stát a připojí se k 2.Flotile spolu se mnou.
To je pro tuto chvíli vše, další hlášení dodám po další patrole.
Kapitán ponorky U-45
Rosta
 [/img]



Naposledy upravil rosta dne 08. 07. 2012, 21:46, celkově upraveno 4 krát.

_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky Seppe za info, zajímalo mne to čistě ze zvědavosti. SH3 jsem už drahnou dobu nehrál, takže už vůbec nemám představu o modech které existují....  Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Flying Dutchman 
Tak na toto som natrafil vo stvorci ED12 v 1942om. A este bolo odtial pocut nejaku veselu opilecku pesnicku.










_________________
Wir versenken Schiffe für den Sieg !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pěkné. Holanďan. Tak snad se na Tebe na dalších plavbách nebude lepit po spatření té prokleté lodě smůla Wink



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 23. 10. 2012, 06:56, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
V jakém je ten Létající Holanďan módu?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
LSH3 5.1



Naposledy upravil mysak_bob dne 21. 10. 2012, 10:37, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Wir versenken Schiffe für den Sieg !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Bludný Holanďan je už v původní hře.

Sepp: Co to máš za hezký mod?



Naposledy upravil Rudla dne 22. 10. 2012, 15:34, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vážně? V uplně čisté v1.4!?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Rudlo, ne, ne, v "stock" (neomodované čisté) verzi SHIII tento Holanďan nebyl. Ten byl, pokud vím, až v čisté verzi SH4. Odsud ho taky modeři vzali a implementovali do SHIII. Používám vlastní kompilaci modů, základ je GWX a pak dalších asi 90 modů, a to nepočítám mody, které jsem si upravil pro SH Commander.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 23. 10. 2012, 06:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
druhá hlídka rok 1939. v pozadí zřejmě dostavba Bismarku. ještě nemá kanóny

přibližování se ke kořisti

10 000 tun jde ke dnu. v pořadí má čtvrtá oběť


edit: sorry ani sem nepozdravil. vrátil sem se k sh3 po pár letech a vzpomněl si na tohle forum. hle lidi nevíte o nějakém pořádném modu, který vylepší vodu? tohle je fakt katastrofa. ta zelená barva podvodou je super, ale voda je hrozně pixelovatá a něco na lepší částicový efekty by taky bodlo. je to takový chudý. používám gwx3



Naposledy upravil vinniczech dne 11. 12. 2012, 21:44, celkově upraveno 4 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Parádní screenshoty super


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Marný boj v roce 1945 proti konvojům plujícím do Ruska.


Uhni mé XXI z cesty nebo...




_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  





_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vážená paní von Ch., s politováním Vám musíme sdělit, že Váš manžel se nevrátil z bojové plavby k severní Africe. Zemřel spolu se svou statečnou posádkou na blbost, když útočil v mělkých vodách na dohled od Tobruku na torpédoborec... 3 britské torpédoborce tvořící ochranu konvoje přivolali z Tobruku posily (další 3 lodě) a společně pak U-83 zpracovávali 7 hodin...

Odcházím se dívat na fotbal Dortmund vs Bayern a doufám, že to nebude tak jednostranný mač.

S uctivým pozdravem

BdU





_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 49 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.