Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 51
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další
Screenshots Galerie
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Screenshots Galerie 
Tady se kapitáni můžete pochlubit screenama z vašich hrdiných patrol. Ať už jsou vyjímečné, napínavé, vtipné nebo jen chcete prostě ukázat svou ponorkovou mršku...hoďte to sem. Kometář je vítan a počet není nijak omezen.



Návod na uveřejnění svých snímků:
1)v internetovém prohlížeči zadejte adresu http://www.imageshack.us/
2)do daného pole pomocí tlačítka procházet zadejte cestu ke svému obrázku
3)v políčku resize images nastavit volbu "optimize without resizing"
4)kliknětě na tlačítko Host it! (podporuje obrázky do velikosti 1024 kilobytes, což znamená že pokud používáte k vytvoření screenshotů samotnou hru a Ctrl+F11 je lepší vlastnoručně obrázek upravit(změnit formát z defaultního BMF na např. JPG) v nějakém programu, ACDsee atd).
5)po uploadu snímku máte v druhém řádku uvedené adresování na tzv. Thumbnail for forums(1)- doporučuji vám celou tu adresu zkopírovat tak jak tam je, výsledek by měl vypadat nějak takto:



-získáte tedy náhled na obrázek, který se zde bude zobrazovat všem, a pod ním budou uvedeny informace o celém souboru jako takovém
-celý obrázek si může kdokoli vyvolat kliknutím na náhled(a protože 99% je velikost 1024/768 po otevření nového okna s obrázkem na obrázek klikněte ještě jednou, aby se roztáhl do plné velikosti).
Návod převzat by Wara a částečně upraven, zbytečné psát to dvakrát, že Very Happy

Pokud někomu ImageShack nesedí:
http://s50.photobucket.com
www.theimagehosting.com
www.imgspt.com
www.picshosted.com
http://fileserver2.jpghosting.com
http://www.imagefap.com



Tak "Untervasermani" do toho!




_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to hnedka otestnu. Very Happy
 


To mám ale drsnou posádku že?


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No tak já taky trošku přispěju. Ze začátku musím říct, že jsem přišel o cca 50 shotů z předešlé kariéry s IX a asi 15 z úplně první kariéry...což naštve, takže jen troška z poslední, co tak nějak stojí za ukázání.

Zajímavá momentka, já lovím loď a letadlo mě...nakonec mě málem ulovila loď(dráha) a já nakonec ulovil ledadlo.


Tohle naštve(známá situace), DD to dostal z 400m ovšem doklouzal až ke mě a u mě se rozhodl ...


...potopit=trošku mě pocuchat...


...a klesnout do věčných podmořských lovišť.


Tady ve hře přítomná a perfekně zpracovaná taktika "vlčí smečka", zachycen moment komunikace morzeovkou před útokem  Laughing


Zde ponorkářův sen, po těžkém souboji a zneškodnění jen tří doprovodných plavidel začínají...


..ponorkářovi Vánoce!!!


Tady prostě jen pěkná momentka.


..další. "Hele tamhleta mořská panna je ale má"...


Noční můra, každého ponorkáře, voda v ponorce, nad hlavou dva DD a přední kormidla zničena...nakonec jsem se z toho ale díky nouzovému vynoření dostal a pěkně na hladině pomalu domů...hull 16%.


Klasika, zadní torpédo, 420m, poslední vteřiny DD...




Andreas von Ertztete napsal:
To mám ale drsnou posádku že?

Laughing No... občas se povede že tam hoši zůstanou i při potopení(myslím že Rado měl i screen)


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:

Andreas von Ertztete napsal:
To mám ale drsnou posádku že?

Laughing No... občas se povede že tam hoši zůstanou i při potopení(myslím že Rado měl i screen)


Jo jo měl to Rado, já jsem si to schoval do nového fórka Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
citace:
Jo jo měl to Rado, já jsem si to schoval do nového fórka


no co chces mozes byt rad ze mozes spravovat aj pod vodou  Very Happy  to hocikto nema  Very Happy
hmm a ked to zoberiem vazne mne sa zda ze oni vlastne mohli opravovat pod vodou ale v hre to nejde hmm  Rolling Eyes   Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak o tohle se musím podělit. Jak už jsem tady psal v kariéře s IX jsem potkla Bismarck v momentu střetu s Hoodem. Jen to sem přesunu ať to je pohromadě...

Bismarck a Prinze Eugen vs Hood a Prince of Wales aneb přepsání historie 1. část

Tady si to žene Bismarck z východu...


..a tady Hood a Prince of Wales ze západu...zahajují palbu.


Bismarck a Prinze Eugen odpovídají.


Já dostávám Prince of Wales a v pozadí už jen kouř z Hooda.


Ještě zamávat kamarádům...


No a včera, když jsem se vracel z jižního Atlantiku po úspěšném lovu a už jen tak kopíroval možnou trasu konvojů na sever, abych pustil i poslední torpéda, zpráva...no jo říkám si vždyť je květen 41!
Plnej výkon a směr SZ do SV rohu čtverce BE...

Přepsání historie 2. část

Dorazil jsem v momentu kdy letouny Swordfish z paluby letadlové lodi Ark Royal útočily na Bismarck...




I když se Bismarck zuřivě bránil, zasáhlo jedno torpédo záď bitevní lodi a zaklínilo její zdvojené kormidlo...



Cesou zpět na Ark Royal na mě zaůtočily taky...rychle pod vodu


A to už jsem uslyšel King George V a Rodney...


To už, ale na Bismarck zaůtočil Nortfolk a Dorsetshire...




Já se zatím věnuju dvoum BB...mám už jen 2 zadní a 2 přední torpéda...


...posílám dva přední draky na King George z větší dálky jinak bych ztratil doborou pozici a neměl čas na otočení...


...otáčím se a posílám zadní na Rodney...


...všechna zasahujou, King George pomalu klesá a Rodney naklání, začíná rychlé nabíjení.


Bismarck zatím potopil jak Nortfolk tak Dorsetshire...


...ale jeho stav je značně "opotřebováný" a už...


...se pomalu v jeho nechěném věčně kroužícím kurzu blíží k potápějícímu King George....to je ale již dávno(jak bystré oko vídí) na cestě poslední úhoř...


...přesný zásah do paliva a konec(z mnoha úhlů Very Happy) King George V.





Ještě je tady ale Rodney a i přes to, že značně zpomaluje sil má ještě dost...


Po krátké palbě Bismarck prohrává svou poslední bitvu(což jak se v poslední době ukazuje je nepravděpodobné)...



...posádko, už jen čestné kolečko...



No říkal jsem si...že bych to mohl ještě jednou zkusit, ale...jednak loaduju jen při smrti celé posádky a za druhé stejně hra tak nebo tak napíše, že byl potopenej.


Rado napsal:
no co chces mozes byt rad ze mozes spravovat aj pod vodou

tak to sem šoupni...viz link bod 5.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
citace:
Jo jo měl to Rado, já jsem si to schoval do nového fórka


no co chces mozes byt rad ze mozes spravovat aj pod vodou  Very Happy  to hocikto nema  Very Happy
hmm a ked to zoberiem vazne mne sa zda ze oni vlastne mohli opravovat pod vodou ale v hre to nejde hmm  Rolling Eyes   Wink

No já jsem rád, že mám tak drsnou posádku Very Happy
Pod vodou ponorky opravovali ..no teda vynořili se a potápěči opravovali trup zvenčí..


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak a davam sem svojich novych potapacov je to tmave lebo prave odpocivam v hlbke cca 350m  Very Happy


  

je to cez multik a zosupovali mna lode  lebo som ich podcenil   Embarassed   Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Přidávám pár obrázků z jednoho MP

Menší přetahování s lodí o to, kdo půjde ke dnu


Mates trochu laškuje s jedním torpedoborcem



Rado je však poblíž a pomáhá mu v těžké situaci




Nakonec krásný výjev s podtitulem jeden proti všem



A jeho konec...


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Stará galerie 
autor: Andreas von Ertztete



Tak chlapi vidíte něco? Shocked  Shocked


Vidím ponorku a naší Smile


Pozdravit při plavbě Smile  Smile


Můj první křižník - DD mě hledají úplně jinde než jsem - klika Laughing  Laughing


pohled jak pro kapitána Nema Wink


A ještě jednou Very Happy



Návrat hrdinů - 51 tis tun  Laughing  Laughing - no trochu jsem si to přivítání maloval jinak...  Rolling Eyes Crying or Very sad


Tak jsem navštívil DOVER.... Wink


A ještě jednou Laughing

Ufo na vodě - trochu světlejší Wink

Ufo se potápí Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Stará galerie 
autor: old Mr Grim

Tož to já přidám svoji zatím poslední hlídku.
Byl jsem poslán do operační oblasti CG77 (to je na stejnej rovnoběžce jako Gibraltar, akorát poněkud západněji)
Po vymanévrování z přístavu to byla celkem nuda, nabral jsem přímej kurz na operační oblast. Druhý den se nebe začlo zatahovat a padla lehká mlha. Říkám si: "to to pěkně začíná" nicméně sem byl rád alespoň za to. Nudná plavby se proměnila v zajímavou když se pozdě večer zvednul vítr, padla hustá mlha a začalo chcát. bylo vidět prd, tak jsem dal rozkaz k ponoření. Po klesnutí na periskopovou hloubku sonar hlásil zvukový kontakt.

ponějaké čase nahánění a zaujímání pozice se přecejen zadařilo Smile

Jedna C2 byla na kontě (a na dně Smile ) a já pokračoval dál. Moře doslova běsnilo (takový vlny jem ještě neviděl Shocked ) Tahle čina trvala 5 dní a já se jen pomalu posouval vpřed. Když jsem splnil co po mě BDU žádalo, řekl jsem si že se juknu britům do kuchyně (Gibraltaru) měl jsem tam hlášeny nějaké obchodní lodě, tak jsem to risknul Smile
Končně se umoudřilo i počasí (šťastné znamení??? Cestou jsem potopil ještě jeden small tanker a small merchant.

Pak ještě těsně před žinou Gibraltaru šlo ke dnu C2 cargo

To už ale začalo přibývat zvukových kontaktů a na obzoru se objevily korvety a destroyery v doprovodu elco boatů.

Časovou kompresi jsem mohl používat jen omezeně proto cesta Gib. trvala nekonečně dlouho. Několikrát jsem měl v záměrném kříži priskopu destroyera nebo korvetu, která si to hrnula poměrně blízko mé ponorky, ale neodvážil jsem se vystřelit. Bylo jich tam jako psů, jen kousnout. V nejužším místě průplavu jsem narazil na další C2 a svojí loď navedl na kolizní kurz s C2. Byl jsem od ní sice dost daleko (1900m) ale řek jsem si na co sislit torpéda? Torpédo 1,2 a 3 PAL !!! Jednička minula a dvojka s trojkou zasáhli přímo uprostřed Smile C2 klesla ve dvou kusech ke dnu.

Ale to jsem neměl dělat, nevším jsem si bohužel Elko člunu a ten mě hned napráskel nedalekým korvetám Sad Okamžitě se na mě sesypalo hejno protivných hajzlíků.

naštěstí mě lovili v mojí dřívější pozici ze které jem pálil na Cargo. Nicméně se čímdál víc přibližovali a lov pokračoval do pozdních nočních hodin (celkem mě naháněli 15 hodin-což čistýho herního času bylo neskutečných 5 hodin)


Ty lumpové mi připravili pár perných chvilek a protáhli mojí četu opravářů. Když to konečně nad ránem pronásledovatelé zabalili (asi ve 5:00) a já se vynořil abych vyvětral ponorku a dobil baterky, tak mě našlo letadlo. Zaútočil jsem na něj a poslal ho na věčnost. Pak ale přilítlo 8 dalších parchantů a sázeli vedle mě jednu pumu za druhou. (ale měl jsem kliku a ani jednou netrefili přímo) Chvíli jsem se ještě bránil na hladině, pár jich počechral, ale pak to začalo bejt o hubu a tak jesm šel zase do sklepa.


Otravovali nade mnou ještě asi hodinu, a pak zmizeli. Tak jsem se zase vynořil a praskal jsem to vší silou směrem na La Spezia.
Cestou jsem ještě potopil C3, Liberty Cargo a sestřelil jednoho Harykejna Smile

Takže příští plavba bude z La Spezie do Brestu Very Happy cháchááá ale ještě před tím se juknu do Alexandrie a na Valetu Smile


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Stará galerie 
autor: Rado

huraaaaa no tak sa mozem pochvalit ze vozim zo sebou potapacov v ponorke

snad sa vam budu pacit a este pozoruju to dd co mna taranovalo  razz   Wink




no pani tu su nejake screeny z multiku co hrajeme aby ste vedeli a videli ake to je huste a pripojili sa ...


no tady este sledujem errora a citim ze bude zle, ono sme sa dostali takto k sebe diki tomu ze ja som uz dva krat zachranoval zaplavovabie a error mi isiel pomoct a nakoniec tiez musel pod vodu aj ked uz mal rozsupvane baterie


no tu uz nabiha prve dd

a tu uz manevrujeme hore dole



no a tu uz isli na nas slupky ktore nas dostali takze sme pekne obaja isli dole vedla seba
Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
2Sarroth: thx thx thx Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pokouším se o to poprvé a netuším jak to dopadne.

O co šlo,návrat z mise s IIA.Tímto mě moje GeF 6600GT dost nemile překvapila,to je na akci Ghost Busters.Musel jsem poohlédnout po jiném ovladači,což se za

dařilo a od té doby GeF "dělá" v 3DMARKu 03 cca 7200

Takže so to nepodařilo,prosím o smazání tohoto výkřiku do tmy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nasehovado napsal:
Pokouším se o to poprvé a netuším jak to dopadne.

O co šlo,návrat z mise s IIA.Tímto mě moje GeF 6600GT dost nemile překvapila,to je na akci Ghost Busters.


Pěkně si tam levitujou  Laughing   Laughing

P.S. 6600GT nějak blbne?  Shocked  Teď jsem jí pořídil tak mi nestraš!!  Crying or Very sad


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 51
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.