Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 26 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 49, 50, 51  Další
Screenshots Galerie
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Jemně orezlá VIIC-41 na číhané


Dlouhou cestu na základnu v Penangu si posádka zpestřuje táborákem


Pobřeží Antarktidy. No nic moc, těšil jsem se na pořádný ledovce. ...Ale možná že jsem přijel v létě. Laughing Aspoň že nebyla polární noc.


Setkání se zásobovací lodí Sophia Schliemann jihovýchodně od Madagaskaru.



_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
No, dokonala neni, protoze ma bugy.  Crying or Very sad

 K dokonalosti je cesta nejdelší..mimochodem, která hra vlastně bugy nemá Mr. Green  Question


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdárec kapitáni a admirálové, mám takovej dotaz, neznáte nějakou fintu na ukládání nebo převádění fotek z SH3 rovnou do JPEG? Už mě nabaví používat pořád malování na to abych z BMP udělal Jpeg. Předem díky za odpověď

P.S.:Nevěděl sem kam to šoupnout jestli někam do problémů nebo někam jinam. Tak sem si řikal že když to souvisí se screenama že se to sem bude hodit.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Používám IrfanView.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jestli jsem ho dobře pochopil tak on spíše chce nějakou metodu která mu screen uloží přímo v jpg... Zkus např prográmek SaveSnap... Je Free... Umožní ti nadefinovat kam chceš ukládat screen, definovat klávesu na screenování, výsledný formát souboru a pod... a podobných prográmků by jsi zajisté našel mraky...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pochopili ste mě oba dva. a musim poděkavat předevšim kapitánu Herr Flickovi. Na netu sem si našel XnView a tim sem to přehodil do jpeg
( pracuje dobře ) super
Za nedlouho přijdu s mojí prozatim poslední hlídkou. Byla pěkně našlapaná a já to schytával hlavně ze vzduchu


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Moje teprve 4. hlídka s VII B a doku na Wilhemshaven... docela paráda na konci skoro 47 000 BRT
zde je pár sceenů






small mercheant šel do věčných lovišť Smile


a tady mé plavidlo Wink




Naposledy upravil Mrkvička dne 25. 02. 2008, 18:27, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jak sem slíbil tak sem taky splnil  Kapitan
Tady je takovej stručnej příběh toho ce se událo v mý poseldní hlídce.
Po 28 dnech volna nastoupila moje posádka další službu na mé ponorce typu VIIC pod označením U-97. Od Bdu jsme dostali papíry spříkazy pro hlídkování ve čtverc DH36 ( je to kousek od kanárskejch ostrovů). Vydal sem tedy příkazy: Odvázat všechny lana kromě kotevního lana, prozatimní kurz 180, motory normálně dopředu. Za hudebního doprovodu a velkého jásotu sem já a moje posádka odpuli z přístavu. Navigátorovy sem dal za úkol propočítat a zakreslit trasu do našeho hlídkového čtverce. V půli cesty nás zaskočil jeden britskej torpédoborec typu DD Hunt II;byl už moc blízko na tu se mu vyhnout a boj byl nevyhnutelný, proto sme se potopily na periskopovou hloubku a natočil ponorku přímu proti jemu. Ve vzdálenosti 1 km ode mě sem něj vypálil torpédo, šlo přesně tam kam sem chtěl; pod kýl.

Během noci se nic stalo, noc byla klidná a voda jako olej. ráno bylo nádherný, ale odpoledne už takový nebylo. Na nebi se z ničeho nic objevyly ocelové mraky ( bombardéry), než sem stihnul vydat příkazy už na mě letěla jedna bomba za druhou. Nejdřív sem se je pokoušel za pomoci mé posádky sestřelit, ale zavolali posily dřív než sme někoho sestřelili. Šli sme teda na periskovopou hloubku.

Po dvou hodinách strávenejch pod vodou sem rozhodl že je načase provětrat trochu posádku. Bylo 3 minuty po sedmý když se opět z čista jasna objevil daší bombardéry. co tu dělali v tuhle hodinu sem nepochopil, ale to už bylo stejně jedno.

Počkal sem tedy na devátou hodinu a vynořil se.O 18 hodin později sem v 11:36 protnul hranice čtverce DH36. Započal můj hlavní úkol. Hlídkování.
Po šesti hodinách mi BDu nahlásila velký konvoj na jih ode mě plující kurzem do sousedního čvteverce směrem na východ. Propočítal sem kurz kde bych se s nim střetnout a vyrazil sem. Po asi 14 hodinách sem dorazil na předpokládané místo. Jak jinak než v předstihu. Tak sem se statick potopil a nechal vše na obsluze sonaru. Konečně!! Konvoj mířil přímo na mojí ponorku U-97.
Celý konvoj vypadal takto:

Po menší prohlídce sem nael něco hodně velkýho, v životě sem nic takovýho neviděl na vlastní oči

Po několika minutách čekání přišli chvíle napětí. Dal příkaz tichý chod. Byla už skoro noc a těsně kolem nás proplul torpédoborec

Po další chvíli nadešel náš čas a první tanker šel ke dnu. torpédo projelo pod proplouvající C3

a zasáhlo

Další na řadě byl tanker T2

Pak šel na řadu Passenger Line.Vypálil sem tři torpéda.Po rpvním zásahu se začela loď trochu naklánět

Vzápětí dopadly zbývající dvě torpéda. Celkově sem zsáhnul prostředek, předek a strojovnu (asi). Jeho osud byl zpečetěn.

Poslední z předních torpéd si našlo zalíbení v malém tankeru. ( moc jim to sluší Very Happy )

Následoval ponordo hloubky 100 m, byli sme odhaleni . ( pozn. jako ilustraci sem použil starší fotku)

Následně sem se ztratil hlídkujícím torpédoborcům a po někoilka hodinách sme se vrátil dokončit úkol. Po několika dnech sme se vrátili do domovského přístavu. Zde sem udělal menší pokus se záďovým torpédometem  Wink

Celková hlídka dopadla takto:


Moje posádka si konečně zase odpočine a ponorka U-97 se připravý na další úkol

P.S. Možná někomu přijde že tak trochu opisuju od Ripa von Riptora a taky to je pravda, jeho příběhy se mi moc líbili, tak sem skusil udělat vlastní. Snad se vám bude líbit.



Naposledy upravil Chladič dne 26. 02. 2008, 18:58, celkově upraveno 3 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pěkný. Ale na hlídkové příběhy je tady i zvlášní thread. Wink  (a co ta čeština?? Twisted Evil )


_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Koukám, že U-46 bude muset opět zvednout po čase kotvy Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Památeční fota s potápějící se Gato. Plula si to pomaloučku, tak jsem ji řach jedním úhořem.



V přístavu Penang lze viděti typ XIV - Milchkuh. No je teda vážně tlustá jako kráva.






Naposledy upravil Alferi dne 27. 02. 2008, 20:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Alferi napsal:
Památeční fota s potápějící se Gato. Plula si to pomaloučku, tak jsem ji řach jedním úhořem.


...Setkání úžovek v Lamanšském průlivu ? Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Alferi napsal:
Památeční fota s potápějící se Gato. Plula si to pomaloučku, tak jsem ji řach jedním úhořem.


...Setkání úžovek v Lamanšském průlivu ? Very Happy

Sakra! Já to chtěl napsat, ale zapoměl jsem na to. Laughing


_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
kdyby někdo pochyboval o tom ,že se nemůže trefit zvukovym torpédem -tak tady je jedno vystřelené po DD a pak se mi vrátilo čehož sem si jaksi při útoku DD nevšiml

        



Naposledy upravil U-3500 dne 02. 03. 2008, 00:09, celkově upraveno 3 krát.

_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
U-3500 napsal:
kdyby někdo pochyboval o tom ,že se nemůže trefit zvukovym torpédem -tak tady je jedno vystřelené po DD a pak se mi vrátilo čehož sem si jaksi při útoku DD nevšiml

        


Tak to zname....Mame to vyzkoušeny....Ja tak v lize sumdal dve ponorky..,a jedno mne ... Sad  Sad  Sad


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 26 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 49, 50, 51  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.