Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 24 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 49, 50, 51  Další
Screenshots Galerie
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Památeční fotka s neřádem rekordmanem. Small Merchant, který vydržel šest zásahů (sedmé torpédo selhalo), a přestože se přes něj valily vlny, nepotopil se.
http://img236.imageshack.us/my.php?image=shot1199744046yn5.jpg

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Aby jste viděli, proč jsem měl v neděli KIA. :-) Aneb odlákávač v akci.

 titanic

proti 5ti DD to prostě nedam



A to jsem se vynořil na periskopovou hloubku, že aspoň jednoho sejmu, ale co se nestalo?



Oba periskopy na kaši. Tak jsem to zase pustil dolů, ale po chvíli přijel čtvrtý a pátý DD a tím jsem skončil.  titanic

(Všimněte si hull 60% a hloubka 100m. (jenom tak rejpu, někdo na Skype tvrdil, že na 100m je i 80%hull málo. A to jsem se tam mrcasil tak 30minut, než mě dorazili.))


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Vzpomínka na čtvrteční trénink a na tanker, který zahořel pro naši věc Smile




_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Moje první hlídka v GWX 2 potopil jsem krásnej tanker...jen trochu s netradičním nákladem.



Pak jsem cestou domu v Biskaji málem narazil do téhle potvůrky, při hlášení hlídky, že vidí ponorku jsem myslel, že je to jedna z našich....to bylo překvápko. Laughing












_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
2Merlin: Moc hezké, útočil jsi, nebo jsi jí nechal "běžet" ?


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
2Merlin: Moc hezké, útočil jsi, nebo jsi jí nechal "běžet" ?



Jak v americkým filmu sem do ni začal bušit dělem, torpeda mi bylo líto....udolal jsem ji, ale dalo mi to celkem zabrat. Jeden námořník to odnesl a hull šel pěkně dolu a to jsem manévroval jen za ní, takže po mě házela kuličky jen z kulometů.Na dělo jsem pro ni byl z úhlu. Ke konci už jsem celkem chytal nerva. Evil or Very Mad  Laughing



Naposledy upravil Merlin dne 23. 01. 2008, 13:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Také řešení.....  Very Happy
Já tehdá na tu svoji mrchu u Floridy torpédo obětoval, byla mrtvá na totata... Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Také řešení.....  Very Happy
Já tehdá na tu svoji mrchu u Floridy torpédo obětoval, byla mrtvá na totata... Very Happy


No jo, ale já byl od ní 3000 m v pozici kdy jsem se k ní pod hladinou při její rychlosti neměl šanci přiblížit (viz Screen). Navíc neustále měnila kurz. Torpédem bych ji trefil snad jen nedopatřením Laughing Musel jsem na hladinu a tam už jsem si řekl že to zkusím dělem. Správná volba????? Confused  Laughing


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tohle si neodpustim sem nedat  Wink
Kolega mi poslal screen zaznamu sve posledni patroly - U-flak par exelence  Laughing
Hraje ovsem default + 1.4b  Wink







Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 24. 01. 2008, 09:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
v prosinci 43 bych nevystrcil ani cumak, natoz se vynorovat na strelbu po letadlech ;-)

Aha, ten zaklad to vysvetluje, ale i tak ..



Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 01. 2008, 09:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Hans:

Herr Hovado!!!  Laughing



Naposledy upravil Sarroth dne 24. 01. 2008, 14:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Very Happy řekni mu že hraje ponorky ano... P-O-N-O-R-K-Y  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Ligová svatá trojice 
a hostie  Laughing




_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To je rouhání! Půjdeš do pekla!!!!  Twisted Evil


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Během bitvy o Bismarck se mi povedlo po pár útocích nějak zajímavě zasáhnout bitevní loď King George V, že se naklonil na bok asi v úhlu 45°. Chvíli tak plaval, ale potom se zhoupl a překotil hore kopytama.




Nějakou chvíli tak vydržel, ale nakonec sfáral do hlubin Atlantiku. Divný je, že se na mapě neobjevila ikonka potopení, ani v mém deníku nic nebylo ...



Naposledy upravil Alferi dne 26. 01. 2008, 10:53, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 24 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 49, 50, 51  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.