Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Další
Screenshots Galerie
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Obrázek opraven.

OT:
Jinak 6600GT je těžce v poho. Jde jen o to najít dobré ovladače(kde má NVIDIA momentálně kupodivu bordel)...doporučuju buď 84.21 nebo pokud potřebujete 9 tak 91.47


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem prodělal jednu takovou náročnější misi....

Se svou U-65 jsem se vydal na jednu ne-zrovna jednoduchou plavbu. U výjezdu z přístavu nás pěkně pozdravila posádka těžkého křižníku Admiral Hipper


 a pak později při výcna volném moři jsem rozpečetil obálku, s tajnými úkoly pro tuto misi. Po cestě k našemu hlídkovému čtverci u pobřeží Afriky máme navštívit náš primární cíl...přístav Dover.
Podle tajné služby se tam má nacházet jádro úderného svazu.

Úkol je jasný zničit oba křižníky a cokoliv dalšího co se nachází v přístavu.

Cesta nebyla vůbec jednoduchá....minové pole a ochrana přístavu stěžovali splnění úkolu Crying or Very sad


Přesto se mi podařilo najít průplav a dostat se až do přístavu. Teď už stačilo jen počkat, až bude příhodná chvíle a nebude v doslechu žádný hlídač.


Periskop, zapnout červené světlo.....cíle 1, 2, 3, 4....vzdálenost....torpédomety 1, 2, 3, 4....zaplavit......pal....

Zásah zásah zásah Very Happy  Very Happy  Very Happy Nadšení neznalo mezí, teďka se ale odsud dostat.... Evil or Very Mad


Poslední DD co nás pronásledoval naštěstí najel na vlastní minu Laughing  Laughing


K pobřeží afriky jsme již nedojeli, byli jsme rádi, že jsme se doplazili na poloviční rychlost domů Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tady mi dost nesedí kamufláž toho bitevníku na prvních třech fotkách. Jak vidno (jak hra umožňuje) jde skutečně o třídu adm. Hipper, ale ta kamufláž (jakou nosil Bismarck) mě celkem mate.


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já přidám svou předposlední plavbu:
hlídkový prostor DJ 21 a počasí jako obvykle pod psa - těžká mlha, hustej déšť a vlny jako kráva. (co víc si přat  Confused )
hlídka proběkhla monotónně a bez kontaktu, tak sem uposlechl nápovědu od BDU a vyrazil do Portlandu poškádlit tomíky.
Kdž jsem se nacházel ve vzdálenosti umožňující rozpoznat světlo majáků (jak to jen je v husté mlze možné), potopil jsem se do priskopové hloubky (víc to ani nešlo, pod kýlem sotva 10m) vysunul jsem periskop a co jsem neviděl - právě v kurzu mojí milé U-101 si růnila mina. "naplno vpřed, ostře doleva" a jen tak tak jsem se jí vyhnul. Ale s hůzou jsem zjistil, že už si to tak 10 minut šinu minovým polem.


když jsem prokličkoval mezi minama, tak se mi u vjezdu do prístavu do cesty postavila protitorpédová síť - nechtěl jsem riskovat poškození, proto jsem objel vlnolam a přístavní molo a proklouznul do přístavu druhým vjezdem (kupodivu v blízko nehlídkoval Elco boat.

Hned v prvním doku kotvila podivná loď   Shocked  (ti britové jsou fakt střelený Very Happy )

no po chvilce divení jsem se jal hledat nějaké "korektnější" lodě, ale k mému zklamání tu kotvil jen T2 tanker - tak následoval osud svého kolegy v prvním doku

Takže kdo pojedete vybílit britům portland, tak po perte velkým obloukem k hornějšímu vjezdu


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Moc pěkný kapitáni, moc pěkný.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
nasehovado napsal:
Pokouším se o to poprvé a netuším jak to dopadne.

O co šlo,návrat z mise s IIA.Tímto mě moje GeF 6600GT dost nemile překvapila,to je na akci Ghost Busters.


Pěkně si tam levitujou  Laughing   Laughing

P.S. 6600GT nějak blbne?  Shocked  Teď jsem jí pořídil tak mi nestraš!!  Crying or Very sad


Moje GeF občas vyvádí ještě "lepší" kousky,např. projet na Kanarech MilCownem pod úhlem 90 stupů bez poškození,

Jinak nic proti GT 6600

U mě je to způsobeno tím že tám špatně nainstalované modyRuB atd

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak nám nastal podzim roku 1941 a ja byl přeložen ke 2. flotile do Lorietnu, kde jsem převzal U-67 po Bleichrodtovi (typ IXC + věž č 3+2x aa dvojče, jeden těžkej kulomet a palubní osmaosmdesátka a konečně pořádná porce doutníků Very Happy )
jako operační oblast mi byl přidělen čtverec CE39 u Azorských ostrovů.
Když hlídka minula, byl jsem poslán na meteorologické pozorování do oblasti DF (ale touto oblastí jsem jen jaxi proplul, protože nevím, jak se odesílaji zprávy o počasí Sad kdybyste to někdo věděl, tak mi pls napište na PM, díky)
No a když už jsem byl v půce atlantiku, tak nebylo jiné volby než se dojet podívat na sochu svobody Smile
celá plavba atlantikem na 1/3 proběhla nudně a bez kontaktu. ale byl jsem navnaděn myšlenkou tučného úlovku před přístavem New York.
Pluju si klidně vlnami atlantiku tak 300km od amerických břehů, když v tom protne ticho hlas muže od hydrofonu: "kontakt na 15°, obchodní loď pující pomalu, přibližuje se" za nedlouho už jí hlásila i hlídka na můstku.
Zadání údajů to TDC -> nastavení torpéd -> otevřít příklopy 1-4 -> torpédo 1 pal, torpédo 2 pal. Po 50 sekundách už šel merchant ke dnu Smile

A pak začal pěknej cirkus. Slítly se na mě 3 DD a několik elco boatů a ládovali na mě jednu bombu za druhou Smile (taky jsem si všim, že jsou američaní takový škrti, že nedaj vojákům pod nohy ani kousek kam by si mohli stoupnout Very Happy )

ještě že mám dva torpédomety vzadu Smile


ten poslední dorážel až do tmy a pak sem mu to rozmluvil

to už se ale předemnou objevila úžina vedoucí do zátoky kde se nalézá New Yorské přístaviště. Takže jsem se vynořil a z externích rezerv nechal přesunout nějaká torpéda do lodi a dobil baterky. Samotný přístav "hlídal" jen jeden tug boat, ale kořisti tam bylo moc moc moc (pasanger liner, několik OT, C2 a merchantů.


Brooklynský most vypadal jak po náletu a New York je, až na pár výjimek, prost jakékoli zástavby Sad
  

bohužel dost torpéd mi jaksi podivným způsobem zmizelo (prostě se vypařily Sad ) tak jsem alespoň zbytkem z nich podkouřil Pasanger lineru Smile

bohužel pod vodu nešla ani jedna loď ač jsem je "potopil" bylo tam hold moc mělko Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Aj, aj to mě připomělo moji návštevu New Yorku s mou IX U-66...a smazané fotoalbum.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak mam zasa mensie bugy bugy Wink  z multiplayeru , skoda len ze Tekmir a Mates uz isli spat lebo to mohli vydiet no uz len takto ,Pison bol svedok  Laughing  Wink  ako  moje vysoko explozivne torpedo urobilo poprask jednej lode ze sa rozhodla odletiet  Laughing




no a tady sa uz vrtel trup tankeru a skakal z vody a do vody a hore ,dole Laughing




Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to je NĚCO! To jsem teda ještě nikde neviděl.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Některé věci jsou vážně super - já si třeba včera všiml, že britům se (klobouk dolů před nimi :-) ) v hloubce 50 m na převrácené lodi hrdě třepotá vlajka na stožáru. To asi ty mořské proudy  Laughing .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sochu svobody jsem taky hledal (chtěl jsem na ní vystřelit z děla Smile ), ale protože bylo pro Atlantik tak typické počasí (mlha jak mlíko a déšť) a já neměl přesné údaje o poloze, nebylo z toho nic Evil or Very Mad  Crying or Very sad  Embarassed .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
von CGY napsal:
Některé věci jsou vážně super - já si třeba včera všiml, že britům se (klobouk dolů před nimi :-) ) v hloubce 50 m na převrácené lodi hrdě třepotá vlajka na stožáru. To asi ty mořské proudy  Laughing .


Ano je to hrdý národ Laughing  Laughing  Laughing


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak včera jsem se vydal k Gibraltaru a usadil jsem se těsně před tím nejužším místem s tím, že si tu počkám na konvoj Cool Tak jsem si řekl, že se zatím porozhlídnu externí kamerou kolem a objevil jsem na španělský straně tyhle levitující střílny s pořádnýma kanonama Shocked V těchto místech se nešlo potopit pod vodu, z čehoš jsem usoudil, že to zřejmě  mělo bejt už na pevnině, ale asi byl příliv Wink
 


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No tak mě to nedá po delší době zase něco nepoustnout...

I Bismarck, když mě potká couvá..tak věhlasná je moje ponorka Very Happy


Jochen zase kouří na hlídce!


Noční osvětlení...prostě pěkná momentka...


...a druhá pěkná momentka.


...no a jen provokace na Andrease.



_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.