Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 23 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další
Otázky, tipy, rady, návody
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Korbal napsal:
Tak bohuzel SH3 je genialny simulator ale z tej grafiky sem po par hodinach hrana radne znechuteny Smile Ted sem nahral ten fix co mi tu doporucili a SH5 je lepsi.

Mno, ještě se můžeš nechat jednou zvyklat a pořídit si SH4, ten je myslím dobrým kompromisem mezi perfektní simulací SH3 a perfektní grafikou SH5.
Zkus si dohledat screeny nebo videa z SH4 a uvidíš zda bude jeho grafika dostačovat tvému grafickému apetitu nebo nikoli.
Pro mne osobně je SH4 favorit, protože jak můžeš soudit z mého avataru jsem fanda amerických ponorek a ne německých. SH4 disponuje dobrou simulací (samozřejmě je nutnost použít módy, osobně preferuju Real Fleet Boat) chování ponorek (samozřejmě ne až tak precizní jako v SH3), nejepší (ze všech dílů) simulací posádky (můžou získávat kromě zkušeností také různé dovednosti, můžou být zranění, umřít nebo se psychicky zhroutit) a  výbornou hratelností s intuitivním ovládáním.
SH3 hraju výhradně proto že má opravdu vymakaný model chování ponorky. Špatná grafika mne také žere ale raději zkousnu špatnou grafiku a reálné chování než fotorealistickou grafiku ale mizernou simulaci.
SH5 hraju jen velmi málo, to když si chci vychutnat tu grafiku, nádherné mraky, mlhu, moře, ale za simulátor to ani po použití módů považovat nemůžu..

Silent Hunter 4
http://youtu.be/LVXKgvcNuuM?hd=1



Naposledy upravil de Payns dne 10. 11. 2012, 21:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj všichni, dostal jsem SH 5 a jsem z toho jelen. Pročetl jsem tu co mi přišlo pod ruku (přiznávám, že ne všechno, to by mi za ten čas hlava nebrala). Někdo tu píše, že mise nejdou, když má člověk piráta, někdo, že je to BUG i v originálu. Já jsem zatím (v originálu) udělal pobřežní vody. Vrátím se do přístavu a můžu "opravit ponorku", "odložit", ale "ukončit hlídku" nemůžu. Tak vyplouvám na "Blokádu Německa", ale nevím jestli to není špatně bez ukončení hlídky. Mám to brát jako ten BUG, nebo to prostě dělám blbě? To zaprvé. Zadruhé, chtěl jsem si osobně zaposlouchat hydrofonem, jako SH 3, jenže nevím jak. Neumím ho použít. Jestli by mi někdo helfnul. a za třetí, mám verzi 1.2.0 a v oddělení SH 5 patche je download šedivý. Nic tam není. Mám tedy hledat jinde, nebo mám aktuální verzi? Zatím to zkouším bez modů. Fakt je, že to co se tu píše o SH 5 mě trochu vyděsilo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Neboj za jednu hlídku můžeš splnit víc misí když nevím proč tě to nechce ukončit hlídku zkus zkontrolovat jestli je to tvůj domovský přístav občas se během hraní mění a to o tom nedostaneš zprávu. Zkontroluješ to na mapě. Hydrofon se používá že si k němu sedneš a natáčíš ho pomocí kláves ´´Home a End,, také jsem nepřišel na ten trik s myší. A verze 1.2.0 je myslím aktuální.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Trik? Kolečko u myši. Smile


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Pavel.Ahoj mám ten samý problém co ty.Pomohlo doplout do jiného přístavu aby šla ukončit hlídka,nebo si to vyřešil jinak? dík.


Citovat
Příspěvek  
Jo, pomohlo. To, že jsem vyplul z Kielu ještě neznamená, že se tam musím vrátit. Dal jsem na radu a sledoval ikony na přístavech a ejhle, najednou je moje základna ve Wlhlelmshavenu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím všechny zkušené kapitány Smile
Jsem úplný začátečník v SH5. Potřeboval bych poradit. Začal jsem hrát a nastavil si obtížnost na cca 38%. Teď bych to chtěl změnit (přitvrdi), ale nevím jak? Když to změním v základním nastavení a začnu novou kampaň s novým kapitánem, tak mě tam pořád skáče původní obtížnost. Dělám něco blbě? Embarassed
Dík za radu.



Naposledy upravil havran dne 26. 02. 2013, 13:43, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím Tě námořníku! Vše je tu již popsáno. Musíš to změnit přímo v kampani (nestačí na úvodní obrazovce v menu) v bunkru mezi plavbami. Až budeš v bunkru, dáš Esc, nastavení a změníš to.
Dobrou plavbu.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 26. 02. 2013, 17:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Sepp von Posorschitz:
Díky.
Zítra vyzkouším Twisted Evil
Ještě mám otázku: Na mapě se mě zobrazují symboly lodí (slaboučký obrys). Když k němu připluji, tak tam žádná loď není. Co to znamená? Nebo když nastavuji kurz (plán trasy), tak se ty symboly posunují. Znamená to, že až dopluji na poslední bod tak se ten symbol bude nacházet na patřičné poloze vzhledem k posunu v časové ose?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Loď vyplouvá z Brna v 9.00 hod. rychlostí 15 km/hod. a pluje do Prahy a o tom dostaneš zprávu, tj. máš ji poznačenou v mapě.

Když se nacházíš  11 hodin v Jihlavě a chceš protnout její kurz, tzn. najít ji, tak nepopluješ do Brna, že, ale uděláš si propočet, jakým kurzem (směrem) pluje, poznačíš rychlost a vyjde Ti přibližně, kde na ni natrefíš, pokud neuhla z kurzu. A to za Tebe dělá SH5 v té volbě "zobrazování kontaktu na mapě), když ti ukazuje "stín" lodě, tj. kde bude v okamžiku, kdy si naplánuješ kurz tím či oním směrem. Toto si můžeš ale i vypnout a sám si to spočítat.

A opět- vše tu je již přehledně popsané a zodpovězené, tak nejdřív čti (např. ZDE) a zkoušej si to.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 26. 02. 2013, 21:05, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek dobiti torped 
chalani pls mam novu ponorku kde su i "external reserve" ale nvm jak je dobit do torpedometu, posadka je nechce nabit, nevite jak je dostanu do tech torpedometu?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sh5 nehraju, ale pokud to funguje logicky jako v sh3 tak musis byt v prvni rade na hladine,
pote presunout torpeda z venkovnich zasob do vnitrnich a pote do torpedometu.



Naposledy upravil Hans Geher dne 27. 02. 2013, 22:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
good posting


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek nej ponorka, 20m+ nezjistitelný pro torpédoborce??? 
Hoši mam dotaz. Jaká je nejlepší ponorka kterou možem dostat? Poprosím hlavně parametre jak rychlost na hladine a pod vodu, počet torpédometú, rychlost z jakou se dokáže ponorka dostat pod vodu, nějaké vylepšené delo? nové nainstalované systémy vyhledávaní a pod. proste takéto vieci co se hodí. Ješte sem se chtěl zeptat v periskopovej hloubke podle chodu motorů torpédoborce slyší zvuk motoru a před přídí mají i sonar ale jakmile uz sem v hloubke 20m+ tak můžu plout i maximální rychlostí a neslyší mne, alespoň já nevidím ten žlutý kruh že by mne slyšeli. Je to normální??? nebo třeba zvýšit obtížnost? bo v realitě to tak určite nebylo, nadarmo by nesestupovali až do 160m a 1/3 výkon Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek nej ponorka, 20m+ nezjistitelný pro torpédoborce??? 
SH 5 není simulátor.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 23 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.