Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 26
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další
Otázky, tipy, rady, návody
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Otázky, tipy, rady, návody 
Tak hraji SH5 asi tři dny a jsem v celku spokojený až na pár vyjímek, ale to mě teď tak netrápí. Potřeboval bych pár rad od zkušených námořníků.
Tak za 1. Po splnění BRITISH Coastal Waters a BRITISH Supplies nevím co mám udělat v misi Blokade of germany, potápím tam lodě, ale nic se mi nenačítá co do splměmí mise.
           2. Můžu doplnit zásoby v neutrálních přístavech nebo musím vždy plout do německých přístavů? Take by mě zajímalo, za jak dlouho budu moct upravovat ponorku, povyšovat sve namořníky a dostavat  
               medaile? Mám potopeno uz 180 000t, ale zatím nic.
           3. Také by mě zajímalo, kdy si budu moct vybrat skiny na ponorku? Mám jich mít v limitovane edici 7, ale zatim jsem nikde nic nenašel a ani nedostal na výběr.
           4. Dají se v SH5 vypouštět klamne cíle jako v Sh3?

Jinak děkuji předem za kazdou radu. Dik Glady



Naposledy upravil Günther Königg dne 15. 04. 2010, 14:22, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
1.V misi blokade of germany máš potopit 5 lodí a hlavně jednu letadlovou ,apoň to tam u popisku mám já. Spíš mám problém ,že nemůžu dkončit žádnou misi potápím lodě v BRITISH Coastal Waters ,ale nic to nenačítá a to mám misi vybranou před patrolou. U ostatních to samý.
2.Upgrade sem měl jen zatím sonar a znak na ponorce. Námořníky nepovyšuješ ,ale když vpravo nahoře klikneš na crew managment tak klikenš pak na námořníka a za body mu dáváš spec. vlastnosti a zlepšuješ ho.
4.Nevím a taky by mně to zajímalo.

Moje otázka
1. Torpéda jsou divná torpédoborec se potopí po zásahu jedním do tankeru musím poslat aspoň 4!!! torpéda ,aby šel ke dnu! Kdýž vemu ,že bitevní loď se potopila po 5 torpédech  Shocked


Citovat
Příspěvek  
Ja to hraju od vcerejska,jsem teprve v prvni misi,ale nikde nevidim,jaky mam ukol,kde mam plout?????  Embarassed


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pokud máš ošetřenou verzi tak si musíš nechat původní jméno a přeskočit turtorial. Jinak když pak zakotvíš v přístavu tak ten co u něj dáváš začít novou patrolu tak u něj dáš Mission orders a tam si vybereš misi.


Citovat
Příspěvek problem s pripojenim 
Tak jsem nainstaloval mod na gramofon, mod na ovladani lodi z SH4 a ted se nemuzu pripojit ke svemu uctu u UBI???? KUA s nema!!!

No tak jsem to nakonec spustil a kdyz mi to nabehlo, napsalo mi to, ze je problem s internetem a servrem UBI!!! Vyborne!!!! Mad  Za 1600 teda dobry!!!



Naposledy upravil Günther Königg dne 07. 03. 2010, 21:53, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
rock nechci se vám smát,ale už to začíná  Shocked 1600 kč má ubi a ty máš nefunkční servr  Neutral


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pokoušel se někdo čekat u těžce poškozené lodě,jestli se potopí?Zdá se mi že lodě nenabírají vodu a o tom jestli klesne ke dnu rozhodne pokaždé jen další zásah.Čekal jsem např. u tankeru do kterého jsem poslal 3 t skoro dvě hodiny,ale úhel náklonu téměř zničené lodi se nezvětšil.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Glady:

zkus to zítra, když to nepůjde zítra tak příští týden už určitě ano  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 07. 04. 2010, 18:13, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To neni moc vtipne!!! Uz to ale chodi!!! Tak to neni jejich servrem, kdyz nainstaluji nejaky mod, nechce mi to nacist ulozene savy!!!

pokud to dobre chapu? http://www.marinesims.de/wbb2/thread.php?threadid=12002
 Tak vyzkouseno! Funguje v typu VIIA a mate na mustku 4 namorniky!!! Vypada to lip Smile



Naposledy upravil Günther Königg dne 07. 03. 2010, 21:52, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Glady dne 07. 03. 2010, 17:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
G: Jestli jsi ty mody nahrál uprostřed patroly, tak to fungovat asi nebude...
Mody nahrávat jen když poslední save je v přístavu a přes JSGME, aby to šlo dát zpět!

A laskavě si pročti pravidla fóra a nauč se používat EDIT, opravuju ti to už potřetí a to už smrdí degradací.



Naposledy upravil Günther Königg dne 07. 03. 2010, 21:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
misi neukoncite, je to bug hry, musi se pockat na opravne patche


Citovat
Příspěvek  
Tak jsem splnil dve mise, ale tu treti Blocade of germany, tak tam potapim lode, ale nic mi to nenacita. Uz jste nekdo apgradoval, krome znaku a sonaru????? Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jak se ti ty mise povedlo splnit?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vasa: Žádný bug hry to není, je to ochrana proti zlodějům!
Těm, co si hru koupili, plnění misí funguje bez problémů Twisted Evil



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 09. 03. 2010, 18:51, celkově upraveno 3 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano, první misI i další mise hraju bez problémů, řádně se ukončí a připíše mi to i potopené BRT. A u hraní jsem měl i dvě mísY s jídlem, abych Ti odpověděl i na tu otázku ohledně "misy". Smile
A přečti si pravidla ohledně editů.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 09. 03. 2010, 19:04, celkově upraveno 4 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 26
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.