Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další
Otázky, tipy, rady, návody
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Přečteno, zhlédnuto video, zkoušeno, nefunguje = nechápu.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
chce to cvik, já taky když něco potopím, tak je to spíš náhoda Sad


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Byl by někdo ochotný co to pochopil, to tady trochu rozepsat.
Předpokládám, že když pojedu já nějakou rychlostí v ideální palebné pozici , do ní najíždí cíl a budeme od sebe tak přesně, že se potkají body 3, tak trefím. Ale co ten zbytek ......


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tam už je to podle mě o odhadu.
Vidíš, že trajektorie lodě protíná trajektorii torpéda například ve čtvrtině mezi číslem 2 a 3, tak tu trajektorii torpéda musíš nastavit tak, aby protínalo trajektorii lodě taky ve čtvrtině mezi 2 a 3. Nevim jak líp to popsat. Je to o tom, aby se ty dvě dráhy prostě protnuly ve stejných poměrech.


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jo to chápu, ale když jsi od cíle 2000 m , ten netuší utok, pluje konstatně, a body 3 na konci obou čar jsou dál o sebe, nepotkají se (body) ? čáry ano.
Je to určitě k plusu hry, že na lehčí nastavení z toho není arkáda v pálení torped.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No maj to udelany nak divne  predstavte si ze jedu a nemam prekryty cisla 3 ale jsou v jedne rovine to znamena ze diky rychlosti torpeda je ta moje 3 za tou 3 lodi . Odpalim torpedo a sleduju ho na mape jak pekne jede , dojede k obrazku lodi a KRASNE pokracuje dal . Trosku to nechapu a porad se s tim peru . Pokud je to osamelej obchodnik neni problem ho rozebrat kanonem ale tuhle sem z konvoje VYNDAL jenom jednoho tankera a to na JEDNO TORPEDO . A jsme u druhe pozoruhodnosti hry . Pokud trefite lod na CUMAK nebo naopak nekam ke sroubum jde ke dnu i na jedno torpedo i kdyz ma ten ukazatek takrka plnej !!!! Pokud ale trefite nekam do pulky kde by mela mit nadrze atd tak lod je sice TOTALNE V PLAMENECH ale ke dnu nejde dokud ji neuklovete ten ukazatel  Mad  At se snazim jak chci stale nemuzu prijit na system kterej tvurci naplanovali pro SPRAVNE TORPEDOVANI  Crying or Very sad


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Taky jsem ještě nepochopil co ta čísla u torpéd znamenají (1,2,3). Některá torpéda mají tři rychlosti, pak by snad číslo 1 bylo nejpomalejší rychlost a 3 nejrychlejší (nebo obráceně?) Question  A co elektrická torpéda, ta mají jen jednu konstantní rychlost a přesto jsou tam tři čísla Question Manuál k této hře je nanic! Mad


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nene ty cisla jsou vzdalenosti od lodi !!! Vsimni si ze kdyz nastavis jinou rychlost torpeda ze se ty cisla posouvaj a jsme u meho problemu  na pomalou rychlost mi ta moje trojka neprekreje tu jeji  na stredni rychlost uz je ale za jeho trojkou takze si rikam super to vyjde proste netrefim doprostred ale nekam k zadi . vystrelim a jak uz sem popisoval torpedo projede lodi jako nic a hlavne NIC  Embarassed  Asi priste budu koukat externalem . A propo jde zapnout ve hre to okno kde clovek vidi torpedo ?? Pokud ano dejte vedet jak a kde ze bych treba vypozoroval kde je chyba .... ( a v hloubce torpeda to 100% neni )

A uz nekdo z vas dostal DD ??? Ja jedno ale v noci a kanonem nevim jak to hosani delaj ale vsem mejm torpedum ujedou  Rolling Eyes


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Torpédoborec třídy A, jedno torpédo (i když je to můj první destroyer, na který jsem útočil, tak jsem měl spíš štěstí).







Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 23. 03. 2010, 13:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Trefil jsem už vše. Od obchodní po torpédoborce. Bitevní loď se mi ještě neobjevila.
Na torpédoborce dávám hloubku torpéda tu nemenší - 1,1m a musí se na něj pálit maximálně z 500 možná 600 metrů, jinak ujede, a né méně než 300 metrů, jinak nebouchne torpédo!
Ty čísla jsou mi stejně nejasný, hold experimentovat dál!



Naposledy upravil von_Paulus dne 22. 03. 2010, 09:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak sem si tam dnes hodil RDA...a tohle se mi ukázalo po načtení....jen doplním, že tam nemám hozeno nic jiného. Ty okna nejdou zavřít přesunout prostě nic. Teď babo raď jak se toho zbavit....



_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Podle mne tam nemas posledni patch. Na subsimu jsem nekde cetl, ze to dela s neopatchovanou verzi.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kluci, taky jsem nenašel nic jiného než patch 1.1.5 a ten mi to tam hodilo automaticky při instalu.



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 28. 03. 2010, 21:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
na ubi je patch 1.1 ale když to chci nainstalovat, tak mi to hodí hlášku, že na tuto verzi to nelze


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
No Grime já mám origo verzi 1.0 a ten 1.1 mi to tam instalovalo samo od sebe přímo ze serveru UBI.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.