Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Seznam všech dostupných modu pro SH5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Co přesně přepisuje ten Magui mod? OHII přepisuje jen a pouze campan, s ovládáním nemá nic společného.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Magui změní kompletně menu, ovládání, rozložení přístrojů a to dost vymakaně, vypadá to fakt dobře. Ale pravděpodobně se to s něčím ještě pere a způsobí to chyby, který by tam být neměly. Je to právě to zmíněný, vrátíš se do bunkru, chceš vyplout na další misi a smůla, nikdo ti nedá úkol, dokonce byl neaktivní i důstojník s vybavením. Zkoušel jsem to na čistou instalaci s modem OHII, nic jinýho tam nebylo. Mám DVD verzi, normální českou, ne ze Steamu.


_________________
Corwin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek dotaz na mod s nejlepší grafikou 
Mohl bych požádat ,který mod má nejlepší grafiku?Chci jenom na grafiku abych měl vše co nejhezčí.Dejte mě odkaz prosím na ten nejhezčí. Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 No jestli máš na mysli úpravu prostředí tak se zaregistruj a koukni na Subsimu na Enviromentalní mody a vyzkoušej. Mě nejvíce vyhovoval Real Enviroment mod. http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=3936  Ale záleží na Tvém vkusu. Třeba Dynamic mod má výhodu, že z hlavním modem je dodáváno několik tzv. podmodů na další úpravu hlavního modu. Nebo zkus tenhle http://www.mediafire.com/file/7atr7d4rkted662/Environment+15+MOD.rar Prostě to chce vyzkoušet co a jak.

Pokud chceš hrát SH5 dále určitě se neboj zeptat na to co tě zajímá z modů atd. , ale zkus si to kolem SH5 přečíst (není to tak obsáhlé) a uvidíš, že tam stále najdeš hodnotné informace.



Naposledy upravil Muckenberg dne 20. 12. 2017, 20:09, celkově upraveno 4 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
TO APA:

Tedy s tím Ober modém nemám žádné zkušenosti, ale z valné většiny bude obsahovat mody, které obsahuje megamod Wolwes of Steel. A s tím mám docela zkušenosti Smile Určitě, ale určitě nemůžeš dát oba mody současně do hry a mám i obavu, že je nebudeš moci prostřídat, kdyby jsi chtěl. Tedy za mě tedy, pokud si chceš užít řádnou ponorkovou akci ve světě SH5 tak nainstaluj WoS. Je to prověřený a fungující megamod. Více se dočteš jak na Subsimu tak i zde v příslušném vláknu. No nejlepší bude, když mi zde napíšeš co by jsi od hry požadoval a já Ti nějaké ty mody doporučím. Pokud tedy chceš.Smile Ještě k WoS, pokud se pro něj rozhodneš tak musím upozornit, že má trochu jinou instalaci než je obvyklé. Má vlastní .exe soubor.[/u]



Naposledy upravil Muckenberg dne 29. 12. 2017, 16:10, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
[quote="Muckenberg"]TO APA:
WoS.Tak to pěkně děkuji za komentáře.Mě jde, jak říkám pouze o co nejlepší grafiku hezké a detailní vylepšení lidí i lodí jako z roku 2018 Laughing

Jedna moje strategie z 2012 dostala takový mod a je graficky ted jako z roku 2018.Má tolik bitev historických,že jsem jí ještě nedohrál..

Jinak mě dej na ten WoS sem odkaz a já si ho stáhnu.
A použiju zřejmě tedy ten placený mega mod,když je v něm ted vlastně všechno  Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek APA 
Ahoj.Ten mod neni placeny,jen se musis registrovat na Subsimu.Taky zdarma.


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 No tak to mi není povědomo, že by někdo zcela remastroval SH5 graficky Very Happy Holt se budeš muset spokojit s těmi Enviromody co jsem Ti napsal odkazy výše. A oni tedy hru upraví až neuvěřitelně Smile A co se týče WoS tak, když trochu zabereš tak je zde k WoS vlákno a na první straně toho vlákna najdeš veškeré potřebné informace i s odkazy.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.