Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Seznam všech dostupných modu pro SH5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Salut.
Nevíte co je to za mód a kde se dá stáhnout?REL] Multiple UIs for SH5 with TDC.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kde jinde než na subsimu. Je to tam hned mezi prvními mody. Co je podstatou modu je i bez nějaké velké znalosti EN patrné z názvu i z fotek.

http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=166093&page=102


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj kapitáni, chtěl jsem se zeptat jestli nevíte o modu, který by pouze přidal měřáky paliva, baterií, stl. vzduchu a kyslíku. Hledal jsem, leč bezvýsledně.
Napadlo mne jestli to nebude součástí nějakého většího modu, ale to je pro mě vyšší dívčí.
Díky Tupoun.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to tupoun:
Stl. vzduch ti se ti ukazuje u hlavniho rizeni nadrzi,ostatni taky postradam Sad



Naposledy upravil brejlounCZ dne 08. 08. 2010, 21:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Projíždím takhle subsim a najdu tenhle skvělí mod ( More Crew Commands by Dialog ) odkaz na něj sem dán nemůžu ale jménu snad můžu pro registrovaný to najde ve vyhledávači. Dosud jsem nenašel jak vypnout dobíjená baterijí atd. v dialozích to ť je. A kdo chce muže k tomu vyrobit češtinu já to zvládám bez ní.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Poslední dobou mě Subsim furt a stále naskauje jako "Útočná stránka!". Nemá někdo nějaké info? Byl na Subsim nějakej attack?

Malicious software includes 10 exploit(s), 8 trojan(s). Successful infection resulted in an average of 1 new process(es) on the target machine.

Škodlivý software hostuje doména(y) 5, včetně domén(y)tyqudaf.co.cc/, rrcch.com/, vifyxoq.co.cc/.

This site was hosted on 1 network(s) including AS21844 (THEPLANET).



_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to nevím ale taky mám stejný problém jako Sarroth. Evil or Very Mad


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj, chci o něco poprosit. Buď tady, nebo na subsimu jsem před nějakým časem četl o modu, který zajišťuje, že se ponorka pohupuje na vlnách (teď totiž projíždí rovně skrz vlny s prakticky žádným pohupováním, jakoby po kolejích)... Ale nejsem schopen se ho teď dopátrat, můžu poprosit o odkaz??

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Johny neviem ake máš mody nahodené, ale mne dobre funguje táto kombinácia- presne v tomto poradí:
 
Life BoatsDebris_v.4
Morale mod
Sh5EnvMod v.3.2 Multi
NewUIs TDC 3.0.9 byThedark Wrait
MightyFine CrewMod 1.2.1
No Damn Bubles...
češtinu som upravil natvrdo do SH-5
jediné čo ma štve, že su neni hlásené výbuchy hlbkových náloží ako to je v SH-3 a 4

pokiaľ by si mal problém ich najsť na subsime tak ja ich mám zbalené v rare tak by som Ti to mohol cez skype poslať. Samozrejme ak skype používaš a napúíšeš svoje skype meno.
Používa ich viac kapitánov


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hogene, děkuju za odpověď, ale nejsem si jistej, jestli jsi mě úplně pochopil - potřeboval bych odkaz na jeden mód, jehož funkcí je, že se ponorka houpe na vlnách.  ;)
------------------------
Ale když už ses zeptal, tak já mám ve hře tyto módy:

MightyFine CrewMod 1.2.1
SH5 - VM-U-Boat_Emblems_Mod_Rusty
Life BoatsDebris_v.4
Capthelms SH5 Audio Mod

Děkuju Ti za nabídku, ale asi není třeba nic posílat, jinak, Skype nemám (ale né že by byl problém si ho pořídit)... Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Open Horizons II 
Už někdo skusil mod Open Horizons II ? ..... Už je nějaký MEGA mod typu TGW , TGWX ? co mě můžete doporučit ?  Na subsim chodím docela často ale protože nejsem příliš velkej znalec angličtiny a google překladač překládá moc doslova tak se ptám vás námořníci ....


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
OHII znám dobře, ale to nemá nic společnýho s megamody typu tGW nebo GWX. Mění kampaň, úkoly (máš potopit méně tonáže a jen obchodní - nemáš již žádné úkoly týkající se potápění válečných lodí), nějaká drobota lahodící oku - pár menších lodí navíc, bóje v přístavech apod.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak tady to vypadá že se něco děje a že by s toho nějakej Mega MOD  mohl být, aspoň teda co sem vyluštil pomocí google  tady odkaz :http://translate.google.cz/translate?client=opera&hl=cs&ie=UTF8&oe=UTF8&twu=1&u=http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php%3Ft%3D192236


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Link na Betaverzi (5 souborů):
http://www.gamefront.com/files/user/pedrobas


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dík otestuju to Smile


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.