Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
MOD - Změna interface a la SH3/4
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ahoj,sosnul jsem mod z posledního výše uvedeného odkazu,aktivoval přes JSGME,ale nic se mi nezobrazuje.....bohužel nevím proč...

Stažené mody musí být uložené ve složce JSGME nebo v SH5?



Naposledy upravil Madvlk dne 04. 04. 2010, 08:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ach jo, necetli a rozbalili  Embarassed
proc chlapi necteto to forum?
slozka MODS


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Právě že jsem to měl a mám ve složce MODS vJSGMe....proto se divím,že se to nezobrazuje. To byl jen dotaz bokem pro ujištění.



Naposledy upravil Madvlk dne 04. 04. 2010, 09:37, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jenze bys to mel mit ve slozce MODS v SH5 a jsgme.exe v rootu hry


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Madvlku, přečti si návod na instalaci modů třeba tady:

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1652



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 04. 04. 2010, 09:57, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Už je mi to jasný.Omlouvám se za flame...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
na subsimu je ke stažení verze 1.1.0. měla by obsahovat ui z sh3, sh4, a upravené sh5

edit: mám aktivováno ale v ui žádná změna. nikde jsem nenašel jak si jednotlivý ui vybrat Sad


Citovat
Příspěvek  
já jsem to dal natvrdo do složky data a fachá to bez problemu

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Přečti si na fóru súdruhu diskusi o JGSME. Samozřejmě, že Ti to fungovat bude, na tom není nic zvláštního. Výhodou této utilitky je to, že v případě konfliktu s jinými mody apod. je můžeš jednotlivě snadno deaktivovat. Když Ti nějaké mody hru totálně rozhodí, tak stačí tyto mody deaktivovat a smazat ze složky MODS a není třeba reinstal, a to zvláště za situace, kdy téměř každý den vychází nový mod či nová verze již existujících modů.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 05. 04. 2010, 17:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jo jasný Seppe, já vím akorát přes jsgme mi to nefachalo tak jsem to dal takhle natvrdo. I kdyby to z něčím kolidovalo tak mi to neva jelikož SH5 skoro vůbec nehraju... Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
můžu se zeptat jestli někdo používá Multiple UIs 1.1.0? já jsem to přes jsgme normálně aktivoval ale ve hře se to nijak neprojevilo. starou verzi UIs 0.2.0 jsem normálně rozjel takže jsgme používám správně


Citovat
Příspěvek  
Merlin napsal:
Mě tento mod zase udělal tuhle paseku....skoušel sem to přes JSGME i na tvrdo a výsledek pořád stejný...


ty tabulky nejdou nijak shodit ani zavřít a sou tam při jakém koliv pohledu. Sad


Takže já jsem dopadl po inst. přes JSGME úplně stejně!!!! Confused


_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To ddcoy: Ten mód na změnu rozhraní je teď už myslím ve verzi 4.9.1 Ale postup je zhruba stejný. Nemůže ti to hned fungovat, napřed musíš zvolit rozhraní, přednastavené je právě SH5 Enhanced. To musíš změnit. Já  používám ve WinXP svůj postup: Stažený  Dark Wraight si rozbalíš - JE TAM ASI 6 MÓDŮ. Když chceš jen rozhraní (a automaticky obsahuje i TDC), vybereš si NewUIs TDC a vrazíš do složky Mods ve hře. Pak se přes ní proklikáš přes Data>Scripts>Menu (nevšímej si ostatních složek!) až k složce kde je asi 12 souborů. Najdeš si soubor The Dark Wraight Options.py a zvolíš si otevřít třeba v poznámkovém bloku nebo Wordu, Word Padu. Hned druhý odstavec je "UI Stuff: SH3/4/5". Dole je něco jako tohle: UI Style
 Possible UI Styles:
SH5Enhanced = 0
SH3Style = 1
SH4Style = 2

 the current UI Style
 set below to either SH3Style, SH4Style, or SH5Enhanced
UIStyle = SH3Style

Jako to UIStyle je právě většinou SH5 Enhanced. Já už to přepsal na SH3Style. Uložit, mód v bunkru aktivovat a jedeš. Jsou tam ještě další úpravy, ale ty nemusíš, nastavený mix je celkem optimální. Když nebude časem vyhovovat, lze si pohrát.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Myslím Milane, že jeden tady o koze a druhý o voze.

Celej problém ddcoye dle SZ a výše uvedeného popisu tkví v absenci posledního patche 1,2, bez něhož Dark Wraithův UI mód samozřejmě nefuguje správně Wink
Ten problém na výše uvedeném screenu Milane neudělá nesprávná instalace ShIII interface modu obsaženém v TDW UI modu, který jsi popisoval.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 17. 11. 2010, 16:14, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To máš vlastně pravdu, Seppe. Jenže pak je to otázka originálu. Na správně registrovaný originál se patch 1.2 stáhne automaticky, jakýkoliv disk koupený po vydání patche v jakémkoliv jazyce by ho měl už obsahovat.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.