Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 13 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
První dojmy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
caute no silne rozmyslam ze ho naisnstaluju este raz co sem si tu cital tak to je haluz..........  ale mam s jednoho strach ked som si ho pred tym instaloval a spustil  som hru tak po 5minutach hladania co mam vlastne robit tak mi z nicoho nic zhasol komp a vyhlaseni v servise bolo :zdroj kaput, tak mam dojem ze samo PC nesuhlasi aby som to hral Laughing  Laughing  Laughing ,tak neviem nechcem riskovat .... musim si to este rozmysliet  Cool


P.S. ne ne ne myslel som to inak snad druhy chapu, ze je to tak zlaaa hra ze ani pocitac nesuhlasil a ono to bolo asi iba zhoda okolnosti mozna keby som spustil nejaku inu hru tiez by mi to urobilo Laughing



Naposledy upravil Rado dne 13. 12. 2010, 05:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To  Rado: To chceš tvrdit, že SH5 je tak náročná že ti odpálila zdroj anebo že ten zdroj odešel pro znechucení z SH5 ? Obojí je přehnané. U mne na starém železe jede dokonce SH5 pomalu líp než SH3 (hlavně při zrychlení času) a pokud jde o úroveň hry - ano, jestli beru za základ 100%, tak Ubi po vydání bylo tak na 15ti % kvality, ale s postupem času to modeři dotáhli možná až na 75-80%. Víc už nemohou, nemají zdrojáky, a i kdyby měli, základními blbinami nepohnou, ty "nápady" např. s povinnou tonáží jsou bohužel základ hry. Ale hrát se to dá a je to součást série. Chyběl by mi.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Ja to sice hrat uz nebudu, ale az bude nekde ve vyprodeji za 300 a min, tak si ho taky koupim do sbirky.  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek první dojmy 
SHV hraju asi týden- zatím nevidím nic v čem by překonal SHIII, některé náznaky tu jsou ale nic z toho není dotažené do konce což ve finale nadělá více škody než užitku-když už nic, tak alespoň ta grafika, ale ani zde kromě krásné hladiny neodvedli dobrou práci, 2D stromy a výbuchy už jsem dávno neviděl, je ale možné že si nerozumí s mou kartou, to stínování je hrozné.

  SHV jde opačnou cestou, to pozitivní likviduje a negativní rozvíjí, je evidentní, že svou podstatou cílí na jiné hráče které možná osloví a nechci tvrdit že to je špatná hra ale já už se nezměnim, možná jsem blbej já a měl jsem radost z blbé silent service2, sh1, sh3 a nedokážu se radovat z dokonalé sh5.

Jediná záchrana je mod ve stylu GW ale takový není a nikdy nebude, tohle není nástupce serie SH, vím že to dělali stejní lidé ale ani né v polovině vývoje jakoby někdo přišel a řekl: Hoši sbalte to, co máte použijeme a do měsíce to musí na pulty.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdravím, chci připojit i svůj dojem ze SH5.

Instalace OK, aktualizace OK.  

   Ač jsem SH5 valil jen asi 2 dny, zda se mi to jako velky pokrok se spoustou nedodělávek. Podle mého názoru by snad mohlo stačit to trošku "omodovat" a mohlo by to být fakt super. Hra se mi zdá na HW docela nenáročná (na mém starém pc A x2 3800+, 3gb, 512 8800gts) , běhá v rozlišení 1360*768 vše na max detajl (bez vyhlazování) a "trhne" se to jen minimálně. Moře vypadá užasně.

  Bohužel si myslím, že bez "domodování" SH5 nemá v podstatě smysl ani začínat hrát doopravdy (pokud si člověk nechce zkazit dojem), takže budu netrpělivě očekávat nějaký pořádný supermod a hru nechám prozatím v šuplíku Smile Ale hru bych rozhodně uplně nezavrhnul, když se podívám na original SH3 bez modu, tak je to taky o ničem, snad to chce jen čas. PS: Na některé věci jsem nepřišel, třeba jak v kampani nastavit vlastní obtižnost, jak plout na hladině bez dobíjení baterií, jak zapnout radio,... atd)



Naposledy upravil Meresjev dne 01. 01. 2011, 10:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Co nejvíc! Co nejvíc spojeneckých lodí musí klesnout ke dnu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Rado:
No řekl bych že na to, že je SH5 rok 2010 a je to graficky (skoro) nádhera, tak je fakt nenáročná. Řekl bych že v poměru výkon/grafika je na tom o mnoho lépe. než SH3, souhlasím s Milanem L.



Naposledy upravil mysak_bob dne 01. 01. 2011, 11:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Co nejvíc! Co nejvíc spojeneckých lodí musí klesnout ke dnu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Obtížnost v kampani nastavíš že v přístavu kde jsi v docích a nakládáš torpéda a vybíráš misi dáš escejt tam by to mělo být myslím baterie atd na to sem si našel mod ale přepisuje cz když si tam dáš zas cz tak někde je jen prázdné pole jako
1.
2.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem po dvou měsících zkoušení modů, kombinování, nastavování, padání, kdy mi mnohokrát, mnohokrát skoro praskl čů..., zkusil sestavu modů od HOGENA a je to supr Smile Vše funguje jak má a nic bych neměnil. Přidal jsem si jen agresivnější letadla. Konečně jsem se do SH5 zbláznil. Takže HOGENOVI mnohokrát díky!  Cool


_________________

Co nejvíc! Co nejvíc spojeneckých lodí musí klesnout ke dnu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Meresi diky za poklonu, ale predsa len jeden problém o ktorom viem je:
keď si na periskop hĺbke a dáš núdzovo ponoriť schift V alebo C, podla úpravy tak ideš na hladinu, Teda to riešim tak že dám max rýchlosť a zadám hĺbku na budikoch.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem, ke spokojenosti, nahodil SIA mod. Všechno šlape OK, češtinu jsem doladil, díky Hogimu (donutil mě Laughing ) už jen opravím na 1200 řádkách háčky, uff. Jediný co mě vytáčí k nepříčetnosti jsou senzory u DD. Táhnou se za mnou už 20km, s přibývající hloubkou jsem už na 180m, pomalu vybíjím baterky a ti šmejdi mě vesele pingaj furt. Na chvilku toho nechaj a pak znovu už 24hodin. Hlubinky bouchaj o 40m vejš, tak už nevim jak se jich zbavit Evil or Very Mad Asi je to rozbitý Smile nebo, že by to bylo proto, že jsem jim poslal ke dnu Ark Royal? Laughing



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 01. 03. 2011, 15:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek První dojmy 
Zdravím námořníci, tak jsem si udělal také "radost" a koupil si SH5 za 299,- CZK (mysak_bob psal že až to bude za 300 tak že si to koupí Laughing).

Instalace jela jak po másle, žádný problém jsem nezaznamenal. Souštění a nastavení hry opět bez problému. Jak tu psali mnozí jiní, hra frčí dobře i na relativně starém železe (Athlon 64 4000+, 2 GB RAM, ATi 5770 1 GB). Co mě ale zklamalo byly nedodělky ve hře, tak jako asi vás všechny Sad V topicu o češtině jsem se dočetl, že je pro verzi tuším 1.5, hra si ale sama natáhla update na verzi 2 a čeština mi v ní nefunguje (je to možné, nebo jen něco dělám špatně s jsgme?). Dále, rozdíl oproti SH3, který mě štve nejvíce ze všeho, locknu si loď a nemám o ní žádné informace. Jestli je to loď obchodní, válečná, jak rychle pluje... nemůžu se ani podívat na její tonáž... Nic. V SH3 když jste byli pod 1000m v dobrém úhlu, tak se v knížečce zobrazilo, kam chcete torpédo nasměrovat (používám automatiku) a to mi hodně vyhovovalo. Používal jsem jen drobné korekce a výsledky jsem měl já myslím skvělé (za patrolu i přes 150k brt). Tady mi to nejde... Sad

Dále, "pluju si ani nevím jak" Very Happy, posádka mlčí, vše se zdá být v pořádku. Ze zvědavosti se podívám na panel, kde vidím, že se mi integrita trupu snížila ze 100% na nějakých 73%!! Proč to?!! A nikdo mi nic neřekne... (stane se mi to vždy při zrychleném čase)

Poté, prolezl jsem celou ponorku skrz na skrz, podíval se na všechny budíky a v typu VII, kde v SH3 byl budík s nabitými bateriemi není v SH5 nic. Nebo jenom nějaká pixla, už nevím přesně. Našel jsem tam budíky s jednotkami mV, což by odpovídalo jakési elektřině, jenomže za celou dobu plavby jsem plul na hladině a budíky ukazují přesně polovinu. Proč to a jak to? Napadá mě jedině, že koukám na budíky které jsou statické a jejich informační hodnota je tedy null Smile

Letadla... letí mi nad ponorkou, i je slyším (ale nevidím, i když podle mapky bych měl). Soudruh u kulometu si asi něco čte, protože nic nedělá. Letadla asi také pilotují slepci, protože se nic neděje... nechávají mě být (vím, je na to mod, na který se chystám).

Hotkeye. Nechápu prostě. Proč něco co perfektně fungovalo v SH3 musí s každým dílem měnit? Co je lepšího? Vůbec nic, ještě tak po tmě hledat Shift a patřičné písmeno či symbol. To tak... Pravidelně se mi stává, že něco zmáčknu (Shift + kurzor doleva) a nic se nestane... Musím několikrát... Nebylo to v SH3 vyřešeno mnohem lépe? Jistě že bylo Mad


Zatím jsem si přes jsgme dal dva mody. Jeden na vlajky, protože tam prostě musí svastiky být, a druhý tu češtinu. Nefunguje mi ani jeden, tak nevím. Topic o jsgme si ještě jednou celý po páté přečtu, slibuju Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Po delší době hraní SH5 mohu jen konstatovat že se jedná o nejhorší pokračování hry v dějinách všech her vůbec nedá se to hrát ani s mody vždy jednou za pár měsíců si to nainstaluji odehraji tak dvě hlídky a deinstaluji nebo instaluji SH 3 jediné plus na té hře je "lepší grafika" nic víc, lodě se potápěj naprosto nelogicky (zasáhnete předek potápí se odzadu) v mnoha případech plujete na hladině a torpédoborce na vás nijak nereagují (ano ty nepřátelské)fyzika stojí za starou bačkoru nic tam nefunguje správa posádky tam defakto také není chybí tam ponorky typu 2,9 a 21 a možnost přestupu na jinou flotilu (pokud to tam je tak jsem se na to nedostal a nedostanu) a i přes strašnou zabugovanost již žádné patche nevychází, tvůrci se nám na to nějak vykašlaly a to že by jich tam bylo potřeba. Hra je opravdu silně demotivující a nehratelná!!!!! člověk by čekal že novější díl bude také lepší ale za toto je i koruna velmi vysokou cenou upřímně se bojím dalšího pokračování.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
taky se mi moc ta 5ka nelíbí, achjo a tak sem byl nato natěšený  Crying or Very sad ale po vyzkoušení sem se vrátil zpátky k sh3 ta je nejlepší Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek homepage sh 5 
Salut.
Proč nefunguje oficiální stránka sh 5? Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
S najväčšiou pravdepodobnosťou prevádzajú pravidelnú údržbu. problém sa odstráni v priebehu dňa.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 13 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.