Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
První dojmy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Na subsimu to připouštějí víceméně všichni. Nad čím se ale všichni pozastavují je, že se tohle stalo potřetí ...

Ovšem proč ne, ono se to stejně kupovat bude a mods to doladí a předělají. Nakonec budou za pár měsíců spokojeni všichni : UBI bude mít svůj vejvar a vylepší si image iks patchy čímž se budou tvářit jak moc jim na hráčích záleží a jaký mají skvěly support , Mods se budou mít v čem rejpat a hráči budou velebit mods a štvát je dotazama kdy bude realise modu ... aneb pějme píseň dokola .... uzavřená smyčka a lepší to nebude když to tak hezky funguje  Wink

Správné datum vydání mělo být léto/podzim 2010, těch pár měsíců navíc nemohlo vyhnat náklady nijak extra vysoko, tím méně pokud je development v Rumunsku ( nic ve zlém ), holt manageři berou odměny i podle ušetřených nákladů ...



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 05. 03. 2010, 13:57, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rad bych reagoval na zapis kapitana Der Führer.

Presel jsem rovnou z trojky na petku a nestacim se divit. Stavajici zpusob ovladani mi vyhovoval, o tomto zazim nevim co si myslet.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ovládání začínám velmi pomalu chápat. Holt SHIII mám už zažitý.  Cool
Zatím mám smíšené pocity ze hry. saint  Např. výbuchy zasažených lodí mi připadají takové divné, neskutečné, nedodělané. Vše mi to připadá jako z ?komiksu?.
 Idea Tak mne napadlo, zda by se ?ošetření? mohlo dát do orig. Třeba by nemuselo být stálé připojení a nezměnily by se možnosti hraní. Už to někdo vyzkoušel Question


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já teda nevím, jaké zkušenosti máte vy, ale kamarád zkoušel "ošetřenou" verzi a po splnění tutoriálu mohl jen plout na moři kde se nic nedělo, protože hra si, jestli sem to správně pochopil stahuje další úkoly ze serveru UBI - jestli je to jinak, tak mi opravte, ale vzhledem k tomuhle bych na origo "ošetření" nedával Wink  Jinak co se týče prvních dojmů, mohl bych kapitány poprosit, aby při  hodnocení hry udávali i sestavu a OS, na kterém to hráli? Ono napsat, že hra vypadá hnusně a přitom ji hrát na 3-4 roky starém stroji, stejně tak staré grafické kartě, pod DX9 a minimálními detaily, je docela zavádějící Smile  Wink



Naposledy upravil Nishizava dne 06. 03. 2010, 10:58, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
S tvým kamarádem souhlasím. Dá se hrát jen historické mise. Dokonce ani ten Tutorial jsem nerozjel. Mad
Beru to, že si to zkouším jako demo verzi.
Stejně si to nakonec koupím.
 Very Happy

Hra mi jede na nastavení "high" . Jen Antialising mám vypnutej.
PC: AMD Athlon 64X2 Dual Core 5000, GK Nvidia GeForce 8800 GT,OS Win7-64



Naposledy upravil von_Paulus dne 06. 03. 2010, 11:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jen tak bokem nevím o podpoře DX 10 u SH5(on to stejně nikde zatím extra rozdíl nebyl, je to o tom jak byl většinou zatím dx 10 "použit"). Je to v podstatě upravené SH4 takže ani na těch 4 let starejch mašinách by to neměl být problém, problém je, že ta hra neviděla optimalizaci a mnoha lidem blbne i na novejch mašinkách.

Co jde o tu funkčnost nefunkčnost, tak opravdu funkční ošetřená verze prostě není. Nedostanete se za první patrolu a můžete jen bloumat po mapě.

to Hans E: Tak jsem si včera konečně udělal čas a pročetl Ubi fóra a subsim a dalo by se to shrnout: Ups I(Ubi) did it again!Nejčastější slova: bugy, arkáda, optimalizace, kompas, betatest. Very Happy



Naposledy upravil Sarroth dne 06. 03. 2010, 14:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Rád bych Vám sdělil své první dojmy po odehrání cca 10 - ti hodin kariéry.

Má sestava:
AMD Athlon 64 X2 Dual core 5400+ 2.8 GHz
3,25 GB RAM fsb 533 MHz
GeForce 8800 GT 512 MB
LCD 22''

Verze hry:
original SH5 sberatelska edice verze ENG 1.1
+ mody na ovladani, old lista a budiky ze SH4, german flags a vypnuti hydrofonu a sonaru pri hladinove plavbe

graficke nastaveni:

1280*960 plne detaily bez antileasingu


Nastaveni realistocnosti 88% (zapnute jen hlaseni kontaktu na mape)

Verdikt:
Hra me mile prekvapila, nejvice atmosfera, hratelnost srovnatelna s SH3 + SH3commanderem a GWX3


Zapory:

- nelibi se mi zpusob hlaseni kontaktu (visualnich i zvukovych) pri zrychleni do 256 x - objevi se pouze na mape

- nezakresluje se kontakt vzdalenejsi nez 10km (kour na obzoru - letadlo) ktery vidim pri ponoreni pres periskop

- nemoznost strilet delem jako v SH3 - neprisel jsem na zpusob jak se dostat k optice dela

- stejny problem pri manualnim pouzivani hydrofonu - nemohu otacet kolem a tudiz menit stupne.. :-(((

- mapa neni rozdelena na klasicke ctvrece znacene pismeny a cisly, jak jsem byl zvykly

- kdyz prijde radiozprava, nezpomali se hra (snad se da se prenastavit v cfg - nezkousel jsem), ale hlavne se o ni dozvite jen logu.

- rozpoznavaci prirucka - kdyz zjistite typ lodi, umite pak zjistit vzdalenost a rychlost, ponor.... ale chybi dalsi dulezita data jako max rychlost, delka, sirka, tonaz (treba bez nakladu)

- sberatelska edice - krabicka je plastova, jen povrchu ma pridelany 0,2 mm plech, zda to tak mohu nazvat - asi nejaka slitina hliniku..
                            - soundtrack stoji za starou belu
                            - nevsiml jsem si 7 unikatnich skinu
                            - manual v podstate laika nic nenauci
                            - rozpoznavaci prirucka obsahuje jen par trid bitevniku, par destroeru, par letadlovek a transport schip - nic vic....
                            
- maly detail - dle mych informaci, bylo v realu na uboutech typu VII 46 - 52 lidi v posadce - ja jich na me ponorce nasel jen 27 + me:-)


Klady (oproti predchozim verzim) :

- urcite atmosfera. Zezacatku mi to tak neprislo, rikal jsem si - prvek rpg odflaknuty jednim tematem u kazdeho dustojnika apod... jenze casem jsem se v ponorce zoirentoval, zacal rozdelovat body posadce do schopnosti (vetsinou do pasivnich), kdyz jsem trefil prvni lod torpedem, byl jsem v 60 m a stal u hydrofonu, chlapec sebou pri vybuchu torpeda trhl a sundal si rychle sluchatka a trel usi:-)) Je to spise muj subjektivni nazor, jako tecku bych rekl, ze travim vice casu primo v ponorce nez v SH3 a SH4 v real case i napr pri utoku na konvoj, kdy jsem v SH3 cas zrychloval.

- kdyz na mape planujete kurz, uz nemusite vypocitavat souradnice pratelskych ci nepratelskych lodi v case kdy budete vy na urcenem miste - sami se  pruhledne vykresluji do mapy

- nastavovani torped - zezacatku jsem to moc nemusel, ale pak se mi tento pusob zalibil vice nez v SH3 a dokonce uz rozpoznavam dle obrysu typ lode:-)

- graficka stranka - lode vypadaji lepe, voda je hezci, 3d poskozeni je lepsi nez v SH4

- AI soupere - na 39 rok zkusenosti nepritele odpovidaji vice realite. (napr v SH3 byl nepritel v 39 skoro stejne zkuseny jako v roce 41 Smile

- rychlost potopeni, vynoreni atd se dle meho nazoru priblizila realite.



PS omlouvam se za diakritiku a pripadne chyby








Tot zatim vse



Naposledy upravil George von Hafen dne 06. 03. 2010, 16:23, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak je pro doplnění

- stroj na kterém to hraji - core i5, 4 GB paměti, ATi 5770, rozlišení 1680x1050 - vše na max, jede to ok, ale někdy to jakoby "laguje". Takové sekundové škubnutí jednou za cca 10s, je jedno jestli na moři, v přístavu, pod vodou - ale vždy když mám externí pohled. Jinak když stojím na můstku tak bez problémů.

- ten hydrofon se manuálně ovládá kolečkem na myši Smile. Stačí si sednout před hydrofon ukázat na ten "volant" a točit kolečkem myši.

- problém s dělem - vlevo nahoře je ikonka dalekohledu a tak se člověk přepne na optiku kanónu

- pořád jsem nenašel jako ovládnout kormidlo alá SH3 - jedině přes tu minimapku a to se mě při boji moc nelíbí  Confused



Naposledy upravil Der Führer dne 06. 03. 2010, 19:08, celkově upraveno 4 krát.

_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ovládat kormidla jde jen šipkami, s ctrl je to naplno doleva či doprava. ↑↓ se dá zrychlovat či zpomalovat až do zpětného chodu.
Pod F1 je rozložení kláves.
Ovládat kormidlo jako v SHIII nejde, leda přes mod: OldStyleControls_2S_TheDarkWraith
Asi už to všichni stejně víte.
 Wink



Naposledy upravil von_Paulus dne 06. 03. 2010, 18:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Der Führer:

Dekuji, kolecko na mysi me opravdu nenapadlo. Je to docela dobra volba.
Kanon odzkousen, fcni, take dekuji.

Zkousel jsem i tve rozliseni a nekouse se mi to. Me se to takhle hryzne jednou za cas na jakekoliv nastaveni, neni to sice na dobu jedne vteriny, ale jen na maly zlomek - poznam to jen kdyz prochazim palubou, pak nasleduje vetsinou ulozeni pozice na UBI - tak jestli to nebude ono.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hoši už trošku brzděte. Ted narážím hlavně na Führera(ale nejen) a jeho závěr. Jak jsem psal neřešíme tu legálnost té či té kopie(ani to nejde), ale veřejné "vykřikování" jak paříte nelegála už je na hraně.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Omlouvám se, chtěl jsem jen informovat pirát  - příslušný příspěvek jsem patřičně editoval...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To že jsi tady psal, že nefunguje je v podstatě "pozitivní" informace(nevím jak to lépe napsat).  Very Happy Spíš mě šlo o tu část předposlední věty a větu poslední. Fakt by asi nikdo nechtěl, aby se to tu nakonec zvrhlo k tomu jak zprovoznit nelegální kopii či její propagaci. Wink

Pište si sem první dojmy a původ vaší placky nechte tabu.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
zdravím všechny kapitány! Mám tu menší problém který se objevil už v SH4 a to ten že se mi 2x stalo že posádka zůstala na můstku i když jsem se potopil pod vodu.nwm jak je to u vás ale mě to docela štve.A tak se chci zeptat jestli někdo neví jestli už je vydaný nebo bude vydán patch? Kapitan

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Opravdu jsi je měl i pod vodou Question
Dej sem obrázek Exclamation
Všiml jsem si, že námořníci jsou na můstku do posledního okamžiku, než se zaplaví věž. Pak zmizí. To je ale normál.


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.