Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Domácí mazlíčci
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
To ja bych si mohl mimo simulatoru vystrelit tak leda z podrizenych Smile  Z manzelky ne, tahle zbran ma velky zpetny raz Wink


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak samozřejmě že jsou to obě .22 však o nich je tu řeč a proto sem asi dávám .22 ne 5.56. Moje chyba měl jsem napsat Pořiďte si tuhle "krysorážku" a byla by spokojenost na všech frontách. Jinak já neměl v ruce ani jednu jen jsem magor do HK416/17 proto bych neodolal.  Very Happy  Nikomu jí nevnucuju, ale pokud bych si já kupoval zbraň pro zábavu ne profesionálně koupím tu co mě hlavně zajímá. Když miluješ Alfu taky si nekoupíš Volvo a přitom ti je jasné že se ti rozsype Wink  Smile


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Toz to ja  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak potovora je nastavená... Ale že ze samýho nadšení zblbnu a při zastřelování budu šoupat s hledím doleva místo doprava... A pak se jeden kocour diví, že pořád děruje terč vlevo od zamýšleného cíle, že... Chjo... Ale nakonec se povedlo, zásobník se už snad i patřičně ošoupal a tudíž poslední sestava už byla bez záseku (i tak jsem ho trošku projel pilníčkem)...  Very Happy


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.