Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Domácí mazlíčci
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Domácí mazlíčci 
pochlubte se kapitáni, co máte doma. Tak já začnu: pes Albert, 3 roky, kříženec bůhvíčeho s dalším křížencem



_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak ať se pobavíte. My máme doma dva zabijáky. V tom guláši byl samozřejmě zloděj, který lehkovážně překročil práh našeho domku, uchlácholen tím, že Danny je neškodnej pejsek... Laughing






_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to já se pochlubím trochu netradičním domácím mazlíčkem. Chovám doma v teráriu totiž kudlanku. Surprised
Není moc náročná a přes to je s ní občas zábava když loví cvrčky nebo mouchy Laughing
Tady je pár nepovedených fotek, možná sem dám někdy lepší Confused



_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ja chovaval co male dite doma dva krecky.vydrzeli mi ale jenom jeden vikend nez je moje babi odnesla jednomu znamemu,chovajicimu hady(zbytek si domyslete)


_________________
Ty pily dořešíme,nemyslete že od toho utečete!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Upřímnou soustrast, Aulife Wink . Jsem hrdý majitel přerostlýho, tlustýho nenažranýho, debilního, (prej zakrslýho), hnědýho králíka, co slyší na slova jídlo a drž hubu Laughing . Holt jaký pán takový králík Very Happy



Naposledy upravil Vancik dne 18. 02. 2010, 20:09, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak si taky přihodím ty své....
tomuhle je teď asi 9 let

...a tomuhle šest....



_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vancik napsal:
Jsem hrdý majitel přerostlýho, tlustýho nenažranýho, debilního, (prej zakrslýho), hnědýho králíka, co slyší na slova jídlo a drž hubu Laughing .

Přesně tuhle věc vlastním taky. Až na to, že neslyší na nic, a když je na návštěvě kočka od příbuzných, tak se v klidu nechá zamordovat. Až má její tesáky půl centimetru v hlavě, tak teprve zjistí, že se něco děje. To je vlastně úplně zbytečný zvíře, ten králík.


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já jsem jednu chvíli choval doma manželku... Pak mě omrzela a protože jsem měkkosrdcatý tak místo abych jí nechal utratit jsem se jenom rozvedl... Takže je možné že jí teď chová někdo jiný...  Surprised


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Bene, máš pravdu je to stupidní zvíře Laughing . Aarone a to tvoje taky Very Happy


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No tak moje stará před měsícem zdrhla s mladým od sousedů z vedlejšího smrku a ještě mi stihla vybílit voříškový konto Mr. Green




_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hezká stará Laughing
ještě že takový problémy neřeším..sem věrný své hospůdce..ta mě nikdy nezklame a vždycky potěší


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek to Bobo Wolf 
To je mrcha. Doporučuji koupit balík lískáčů, vzduchovku a pakl diabolek.  Laughing







Naposledy upravil S.Standa.Hunter III dne 19. 02. 2010, 16:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
co ty kočky a ty želvy  Shocked    to krmíte kočky želvama nebo želvy kočkama  Laughing


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem konečně vyfotil kvalitním foťákem celkem povedenou fotku mého chovatelského skvostu jak jsem sliboval Very Happy
Od doby kdy jsem sem dával první (rozmazaný) fotky uběhl nějaký čas takže můj mazlíček už vyrostl do úctyhodných devíti centimetrů Surprised



_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hmm pěkná mrška. Někde jsem četl, že v říši hmyzu je to megapredátor a pokud by dorostla do velikosti kočky, zastavil by jí pouze těžký kulomet. Zbraně menší ráže by jí neublížily.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.