Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Chuck Novis - OLD
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
no Buggy,,,snaha se cení, ale z map velká zábava nečiší Confused ,, nebo alespoň mě se jen zobrazila mapa a jak po ní pluješ, ale nic víc Shocked , tak nevím na co koukat


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Však vo tom to přece je ne?  Laughing  jen čučet na x2048 a brázfit moře.. Je to včerejší asi 10ti minutová práce, něco říkající video se chystá, neboj  Wink


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No,nebudu to komentovat Laughing já již možná dnes dodám menší 4 minutovou prezantaci screnshotů na youtube


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
ááááá buggy teď  jsi mě dostal! Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Co přesně mám na tom videu vidět? Až na ikony důstojníků je to stále ten samý Silent Hunter. Přes tu mapu nejsou vidět avizované salámy, výbuchy a prázdná hloubková kormidla Sad


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak tady máte malé video z námořní školy torpédování. Je tam výbuch malého tankeru, nějaké potápějící se mrtvoly, přilby a trosky. Dále pak možnost levitace z věže do prostoru a zpět a nakonec finální výbuch a rozlomení lodi včetně podvodních záběrů. Kvalita nic moc, ale snad z toho bude něco poznat http://www.youtube.com/watch?v=kM56kUl2l98  Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
da sem nekdo video se zabery z interieru ponorky Question  Laughing


Citovat
Příspěvek  
Neboj dočkáš se, včera jsem tu utilitku videorecorder, broadcasting nainstaloval a celou dobu se sní učil pracovat. Však se podívej na čas, kdy jsem to dodělal. Ten interier sem dam odpoledne.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
koukám bobo že máš problém...ty díry po torpédech sou nějaký divný..na tankeru je uplně jiná textura....mimochodem právě sem dodělal svůj nový patch..má 240 mb...opět nové změny...info později


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ty díry mám také takové a to mám pouze tebou doporučené MODy  Question

Ad patch: Patch, který má stejnou velikost jako celý MOD  Laughing


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
tak to je prapodivné..mě jede vše jak má.....a to mám téže doporučené mody....skusím repete..dodám vám ty díry i s patchem...
můj patch obsahuje:
-nové lodě(amerika,británie,německo,řecko)lodí není nikdy dost,celkem 19 nových lodí
-opraven bug vlasů u námořníku
-oprava čáry za torpédem..nyní je opět dlouhá
-nové bojky
-nový detailnější náklad na lodích
-nově propracované všechny budovy,továrny,sila,nádrže,chodníky,hangáry atd...
-detailnější vraky lodí v přístavech
-propracovanější vozidla(tanky,nákládáky...)na lodích
-zvýšená realita-na můstku při použití dalekohledu máte co dělat aby ste se mohli dívat rovně...dalekohled se houpe s lodí.
-přidán realistický zvuk vypouštění torpéda
-nové detailnější čepičky pro námořníky s emblemem.
přidám i díry pro torpéda.
mimochodem buggy můj mod má velikost 427 mb....takže patch je jen poloviční Laughing  Laughing
dodám jak jen budu moci



Naposledy upravil pavel.45 dne 13. 02. 2010, 14:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Můžu potvrdit....díry po zásazích mám stejné jako Bobo a Buggy.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Áááááááááááá  Surprised  No comment  Surprised


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
nechci taky brblat, ale teď stahuju a píše to velikost jen 243Mb


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No taky jsem ten mod stáhl s velikostí 243mb a i po odrarování měl 'pouze' 243mb.. něco špatně?


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.