Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Chuck Novis - OLD
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Pombo, taky si myslím, že ti to nezvládá PC. Všechno je tam náročnější. Taky nemám zrovnanášlapnutý železo a načítám hru 8minut. Jinak mod opět překvapil. Po zásahu lodě se někteří námořníci zmítají ve vodě, rudě zbarvené krví a následně jsou stažení vírem za potápějícím se vrakem a zmítání se zpomaluje až se zastaví, když se ti chudáci utopí. To je brutální, jo a tyky už jsem zdrhal před tou Catalinou, plnou sudů. Naštěstí mě neviděli Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hm, tak to mě začíná zajímat. Vír a zmítající se námořníci. To musí být pěkně živé.  Laughing


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No tak to zní fantasticky! Konečně někdo do válečného simu zapracoval brutalitu války. Umíte nalákat pánové, večer ho taky vyzkouším.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hmm vypadá to fak výživně - myslíte, že by se někdo našel kdo by udělal krátké video co všechno ten mód dokáže, co obsahuje a tak Smile?Idea  Myslím, že by to byla nejlepší forma propagace, obrázky jsou fajn, ale vidět to v pohybu bude jistě ještě lepší. Udělal bych to sám, ale momentálně jsem na železe, které sotva utáhne diablo II....


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Na filmu se již pracuje Cool ,jinak pombo bez namaknutýho hardwaru nemáš šanci..je to rachot..a ještě náročnost přibide Laughing
film se bude kuchtit z vlastních fotek co mám nafocený(není jich zrovna málo)a stvořím to nějakou zábavnější formou...a uvidíte i samotného modaře pavel.45 Laughing  Laughing při mé aktuální práci Laughing
pokud jste si všimli tak při detonacích hlubiných bomb blízko vaší ponorky(opravdu blízko)s poškozením centrály váš bootsman vrávorá a téměř padá a sotva se drží,tříská to doopravdy delikátně..hned to člověka baví víc



Naposledy upravil pavel.45 dne 11. 02. 2010, 19:04, celkově upraveno 1 krát.

_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
film z fotek? Confused


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Už jsem problém vyřešil, nebyloto tímto modem, ale ThomsenSoundPackem, který jsem nainstaloval současně a který jsem špatně stáhnul a proto mi hra padala Surprised
Hned to jdu oskoušet Smile


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak mam problem s PC a nestíhá. Zaútočil jsem v noci na konvoj, výbuchy jsou naprosto úchvatný, terfil jsem dva Empiry za sebou na nádrže, prostě paráda, ale lodě rozsvítili a do toho světlice a byl jsem na 3 FPS. Už mi z toho asi hrábne. Někde je prostě chyba a nemůžu na to přijít. Někde něco nestíhá, ale co? Kurňa Mad


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Toto se mi dělo jen s GWX (bez jiných modů), proto útočím raději ve dne. I když to neodpovídá skutečné ponorkové válce Confused


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
bobo,já mám 4 gb ram,512 grafika a dvoujádro a při utoku na konvoj či uderný svaz taky má i můj počítač malinké problémy....ty kouře a výbuchy sou vysoko texturní,při výbuchu začne na všechny strany létat pomalu vše a ještě když se do toho přidá kouř,světlice,světla,sloupy vody,trosečníci a mep v 3 tak to je zlo a vem si že máš okolo hodně lodí kterým se načítají textury hulí se jim z komína jak o život a procesor chvilkově počítá víc věcí než může,říkal sem že to předčí i sh4.....možná máš na grafickém ovladači nastaveno vysoké vyhlazování hran..jestli jo skus si ho malinko snížit......to by mohlo určitě pomoci,třeba na 4x a bez inteligentního vyhlazování....pokud ani to tak máš hold slabší želízko



Naposledy upravil pavel.45 dne 12. 02. 2010, 17:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pavle snížil jsem to na minimum. Přetaktnul CPU z 2,8 na 3,5GHz a RAM z 666 na 810MHz je to stejně prdlajs platný. Ještě s tím budu laborovat, tak pročítám různá fóra.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak hlavně na takt opatrně...aby jsi se nám tu ukazoval dále....nevim co můžeš mít za problém..to bych u tvýho kompu musel sedět.....skuz ještě vlízt do ovládacích panelů-systém-záložka upřesnit,pak vlez do výkonu,vzhledu nastavení stránkovacího souboru atd...pak dej opět upřesnit a u obou svych disků dej-stánkovací soubor určí systém..nastav,restartuj a vyzkoušej


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
stránkovací soubory mám nastavený na 6GB a RAM mám 4GB, teď jsem spustil proces monitor a mrknu na knihovny jako maník v tomhle příspěvku http://www.flightsim.cz/forum_prispevek.php?id=130903&lan=0&style=2


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
na registry a jiný neřády používám program tune up utilities 2010..špičkový software na čištění a optimizaci počítače...byl i v posledním SCORE(plná hra mass efect)pokud vedeš tak nainstaluj a nech pracovat..nebudeš litovat,počítač šlape jak hodinky


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak vám přináším první video z Pavlova MODu... Snad se bude líbit. Příjemné koukání


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.